Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (28)


Recommended Posts

seara buna... mai dar ce tacute ati fost azi[:D] noi am fost la ceva cumparaturi in cora in seara asta si la intoarcere am trecut vreo ora prin parcul de pe barca...vioooo...v-am pus abs[:D]alex zicea sa vezi ca mihnea e in parc[:D] va pup pe toate noapte buna monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns
monica [:D]noi am fost invatacei....mai mult yo[bang]ca Mihena a stat cu gura pe mine de m-a zapacit.... a adormit pe la 22.30(dupa ce m-a luat si pe mine sa dorm [:D])iar eu am continuat ca mai am putin si[ups] noapte buna [pup]la toate fetele si toti copii Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineatza fetelor, vio stiu ca esti ocupata...glumeam doar...nici eu nu am stiut sigur ca ajung in parc dar cand ne intorceam din cora si a vazut ruxi ca suntem aproape de parc a zis sa opresc masina ca ea se da jos[:D] fetelor am cautat tobogan aseara, vazusem eu unul mic care atunci cand era dezasamblat se ambala drept intr-o cutie care era desul de ok si micutza pentru transport...eh...nu mai avea, tot ce avea(mic...nu de-alea la 10 mil)[:D]erau dintr-un plastic f prost si erau deja sparte de noi in cutii...ori eu daca-l transport ajunge praf pana acolo...azi plecam la tara pentru putin timp si vreau sa trec pe la alexandria(la capatul tramv) sa vad de locul ala unde a zis tony ca are plasticaraie ...poate gasesc ceva acolo...daca nu...ma las pagubasha. va pup pe toate sa aveti o zi buna si o saptamana minunata monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata ! Noi iei am fost la niste prieteni la Adunatii Copaceni si asa frumos sa jucat Alexa in curte..., lua seminte de floarea soarelui si se ducea la pui sa le dea sa manance, sa jucat cu un catelus de nu sa mai dezlipit de el [:D], iar aseara a venit cumnata cu sotul si fata pe la noi si si-au luat si catelul cu ei , nu ma spun ca asta mica a stat numai acolo unde se ducea el si pana la 11 cand au plecat ei de la noi nu sa culcat desi era rupta de oboseala, asta de dragul catelului. De astazi suntem singurele o sapt. ca mama a plecat la tara [xx(], iar sambata va trebui sa stau eu cu fata la ea pt. ca vine cineva sa ne monteze aparatul de are conditionat. Aaaa, si diseara iar am musafiri: vine cumnatul si ramane peste noapte la noi [:(!] Va pup pe toate si sa aveti o saptamana buna. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dory,cumpara-i fetei catezel!!![:p] sa vezi ce mai iesi dimineata cu el sa faca pishu [:D] ca asa e inebunit si Mihnea dupa caini,dar eu nu mai alerg si dupa ala nici daca ma plateste cineva.... Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai si copilashilor mei le-a placut asa de mult la tzara si-mi pare asa de rau ca nu-i pot duce mai des acolo...s-au jucat cu niste pui de pisicutze, catei, gaini...ca se mai tot ce misca era al lor[:D] in seara asta nu am mai iesit afara ca erau si obositi, m-am mai ocupat putin si de bagaje(tobogan nu am gasit...mai caut maine la metro)...maine mergem la o petrecere de prichindei la mc(tre' sa iau cadou pentru o fetitza de 6 ani...oare ce sa-i duc, imi dati si mie idei pliiizzzz) va pup pe toate noapte buna monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata si de la mine fetelor! [hia] [pup] monica cand aveti petrecere la mac?! ca Mihnea vrea sa-si ia la revedere de la Alex.... Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...