Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (28)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna fetelor, eu de ieri nu ma simt bine, am o amigdala umflata, frisoane....,iei pe ditamai caldura eu eram imbracata cu plover si sosete in piciare ca apoi sa transpir ca la balamuc, imi este tare frica sa nu-i dau si Alexei ceva de la mine. Monica cum a fost la petrecere si ce cadou ia-i luat fetitei sarbatorite??Cred ca esti in mari pregatiri, asa-i??Daca nu o sa mai pot sa intru ca nu stiu cum o sa ma simt, eu iti spun de astazi DRUM BUN SI SA AJUNGETI CU BINE , [pup] Cristina, nu ne mai spui nimic?? Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dory,sanatate multa! da' cum ai reusit?! credeam ca numai eu o sa tin raceala pana iarna viitoare[:D] monica,iesim si noi putin ,pe la 8 aici la noi.... [pup] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

seara buna fetelor, multumesc frumos de urari, dar mai vb si maine ca pelc tarziu si ne vedem poimaine...nu scapati de mine, ma intorc repede[;)] azi am cumparat o bucatarie pentru fetitza sper sa-i fi placut era mare si avea de toate[:D] la petrecere s-au simtit super bine amandoi cand au ajuns acasa au adormit in 5 min si astfel am putut sa ma desfoshor in liniste[:D] cris, andreap, andre-ea azi nu am putut sa va vad si pe voi(imi pare rau) dar m-am intalnit cu dory, violeta si viovio(din intamplare)...ce mica-i lumea[:D] va pup pe toate sa aveti o noapte buna si linsitita monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Violeta, nu stiu cum am reusit....azinoapte mai aveam putin si plecam la spital, pe la 11 noaptea cand ma-m trezit sa iau antibioticul si restul pastilelor aveam febra 39.7, si imi era frig, ca apoi sa transpir rau de tot de parca eram bagata in sauna, tot ce-mi doresc este sa nu ia si Alexa de la mine vreun pui de virus [bang], spre dimineata ma luase iarasi frisoanele, iar dupa ce am luat pastilele am inceput sa transpir iar, acum mi-am facut o baie si vad ca sunt putin mai bine, dar sunt slabita si parca putin ametita ca nu pot sa mananc nimic. Va pup. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineatza fetelor Dory, sanatate multa ai grija de tine, Doamne ajuta sa nu ia si alexa...poate totusi faci febra de la amigdala(ai baut rece?) violeta cums e descurca mihnea cu noul bon? ati vb la telefon?[:D]care dintre ei a cedat?[:D] cristina, am rugat-o ieri pe vio sa-ti trimita si ea pozele din herastrau de cand am fost impreuna toate si te rog mult de tot cand le primesti(cand are vio timp si tu)[:D]sa le pui pe toate pe un cd...multam anticipat va pup pe toate si ma duc sa mai strang pe-aici sa aveti o zi buna monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] sa va salut. Eu la servici si piticu' in vacanta, acum e plecat in deplasare, cateva zile. Dory, ai mare grija, pt. ca e epidemie de pneumonie. Stiu sigur asta ca a facut o colega de-a sotului si o prietena de-a mea. Oricum, sanatate multa. Monica, nu am apucat sa ne vedem, dar iti doresc si eu Drum Bun si sa ajungeti cu bine. [pup] la toate fetele. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...