Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (28)


Recommended Posts

noi am fost la Tandarica,am vazut Jack si vrejul de fasole.... a fost fff frumos,pacat insa ca nu pra mai sunt spectatori... sala era jumatate plina(sau invers,goala pe jumatate [:D]).... monica,am gasit locuri prin fata,nu chiar in primul rand,dar in fata! Mihnea a dus flori lui Jack,care era de fapt o actrita,dar a jucat f bine si de data asta l-a pupat si apoi el a pupat pe Jack... a,si uitam,mihnea cica sa-l luam si pe Alex la teatru! pai zic cum sa facem asta?! mergem acolo il luam si se duce inapoi [:D] altfel murim de cald.... fetelor voi pe unde v-ati ascuns de caldura?! [pup][pup][pup] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Monica nasol sa se trezeasca copilul in toiul noptii si sa vrea sa se joace..., Violeta, ma cucur ca va-ti distrat la teatru si mai ales ca ia placut lui Mihnea spectascolul. Noi nu am facut nimic iesit din comun , astazi am continuat curatenia , a dus sotul covorul la spalatorie, eu am sters peaful prin toata casa am fost la cumparaturi dimineata iar pe seara am fost la mama si apoi la niste prieteni. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

azi nu i-am mai culcat delok la pranz...poate am si eu o noapte linistita[:D] am plecat pana la urma in parcul de distractii si apoi ne-am plimbat prin parc, le-a placut tare mult astora mici, am dat-o pe ruxi in castelul grozei cred ca nici nu a respirat[:D] va pup pe toate noapte buna monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor. Vad ca ati petrecut frumos in week-end, bravo! Noi am zacut, nu ne incumetam sa iesim nicaieri pe caldura asta. E groaznic, Maria nu doarme deloc bine din cauza caldurii, e lac de apa mereu, o mai chinuie si dintii si a inceput sa faca nazuri la mancare in conditiile astea. Ca sa nu mai spun ca si sotului ii e rau de la caldura. Abia astept sa treaca si vara asta, mai ales ca nu mai putem pleca pe nicaieri.[bang] [mamica][9cer] de [zana][url="http://www.totsites.com/tot/mariacornelia"]Maria Cornelia (20.09.2006)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica,castelul groazei zici?! ce ne-ar fi placut si noua!!![:D] lexi, pupici pt Maricuca sa-i treaca si de caldura si de dintisori... da' de ce nu puteti pleca?! ca e prea mica?! eu am vazut mamici cu copii si mai mici la mare(la Sulina) si inca statea in cort....deci se poate.... Dory,deci ai inviat?[biz] ti-ai propus sa o iei de la capat?! de te apucasi de curatenie?[:D] pupici la toate mamicile si puiutii din dotare [pup][pup] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, lexi si eu zic ca mariutza e destul de maricica ca sa puteti merge undeva, poate nu neaparat la mare dar undeva la munte puteti incerca sa iesiti si voi sa va relaxati(si sa luati si o bunica cu voi)[:D] noi sa am facut in fiecare co ca sa poata sa stea cineva seara cu astia mici si sa putem iesi si noi linistiti la o terasa, disco ceva[:D] mancarica ori i-am luat la borcanele de la hipp si ii dadeam iaurtele, fructe, cereale la fel ca si acasa, lapte praf cu apa plata, daca nu schimbi nimik in meniu nu se intampla nimik si cu locul ei se obisnuiesc repede, ai sa vezi...hai incercati sa vedeti ca nu o sa regretati[pup]si numai bine. violeta, si eu m-am mirat ca mai vroia a montu(la monstru)[:D] azi l-am trimis pe alex la gradi, abia astepta sa mearga si-a luat cartile de joc cu el sa le arate la colegi...acum sunt doar eu cu ruxi si icnercam sa facem ceva de papa dar cu multa lene asa ca sigur o sa fie o fripturica[:D] va pup pe toate si va trimit o pala de aer rece[:D] sa aveti o zi buna monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai vroiam sa mergem la munte si si la mare un week-end dar problema e ca nu ne mai tine masina. Asta e, ar trebui schimbata dar din pacate prioritara e casa...[bang][bang][bang] Monica, te rog frumos mai poti sa-mi dai link-ul ala cu tarta aia superba de capsuni de pe culinar.ro? As face-o si eu dar cu piersici... [mamica][9cer] de [zana][url="http://www.totsites.com/tot/mariacornelia"]Maria Cornelia (20.09.2006)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...