Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (28)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns
lasa dory, sa nu-ti para rau...mai ales ca erai in convalescentza, ai nevoie de papica buna sa te refaci...sa-ti fie de bine eu oricum vara nu prea ma pot abtine de la mancare ca de la caldura ma simt tare rau daca mai sunt si nemancata...e vai de capul meu[:D] va pup pe toate noapte buna monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by monica-elizabet
am uitat sa va zic sa va uitati la general la sub "uimitor" deschis de lexi si sa ascultati cum canta omushorul ala, m-a luat cu friguri... multumim lexi monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Da, chiar vroiam sa va spun si eu sa ascultati clipul ca merita! Ma bucur ca ti-a placut, Monica. [mamica][9cer] de [zana][url="http://www.totsites.com/tot/mariacornelia"]Maria Cornelia (20.09.2006)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, nasoala faza cu caldura...eu nu ma pot plange ruxi s-a cam zmiertait azi noapte cred ca visa ceva urat ca si tresarea[bang]si acum sunt cam cheauna de cap, nu am chef de nimik...ziceam ca azi fac o prajitura dar cred ca zic pas lexi, am ascultat si fetitza de 6 ani care a participat la concurs si ea are o voce minunata pentru varsta ei. dory, pai nu zisesi bre ca acum ai AC...[:D] restul fetelor pe unde v-ati topit?...cris nu ne mai zici nimik de ale? va pup pe toate monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai Monica, cu tot Ac-ul meu pe care nu pot sa-l tin permanent deschis, am murit azi, pt ca de la ora 12.30 ma-m apucat de fiert niste compot pt. iarna ia acum mai am pe foc 2 sticlute, caci nu am vase intinse si inalte ca sa intre mai mult de 4 sticle in ele [bang], si-ti dai seama...., plus ca am si calcat o sarja de rufe am facut ordine prin casa si iti dai seama.... Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...