Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (28)


Recommended Posts

buna fetelor, da cris asa am citit si eu ca vor mai fi zile,chiar o per caniculara[bang] Dory, spor la treaba eu am gatit ieri o supitza de pui si o lasagna cu dovlecei(nu mai facusem niciodata) a fost un real succes in fam mea[:D]azi vreau sa ma duc sa ma tund dar sa vad cum stau cu timpul...va pu pe toate numai bine monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Plimbare placuta Dori! Eu am bagat o tura la spalat, acum sa fac o lista cu ultimele cumparaturi, poate ma duc sa spal masina si....mai vedem. Maine calc, unghii, epilat, bagaje....emotiiiii [url="http://family.webshots.com/album/559188730CiBeuK?vhost=family"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cistina,plecati la mare?![:D] sa aveti vreme frumoasa... pupici pt sufletica [pup] monica,cum e lasagna cu dovlecei?!nu se face cu carne? noi o sa mergem maine la tom degetel,la tandarica... va [pup] pe toate si pe copilasii dragalasii [pup] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, Dory drum bun si sa va distrati cristina spor la ultimele pregatiri violeta, ce misto ce mergeti la teatru, vizionare placuta si sa ne povestiti cum a fost noi am fost ieri la cumparaturi, mi-am cautat role si nu am gasit nimik, numai plasticaraie[bang]sa vedem poate cu comanda pe net gasesc ceva..dar mai nasol e ca nu le pot vedea[bang]si proba... tot cautand role pe la raioanele de sport mi-am luat un ceas sport de care-s tare mandra[:D](din cauza ca n-am avut never unul sport)[:D] va pup si ma duc sa ma pregatesc ca azi ma invita sotul la piscina si la restaurant, sper sa stea astia mici cuminti ca ieri la cumparaturi a fost dezastru(ruxi a pus ochii pe un carutz de papusi si desi mai avea unul acasa nu i-a mai dat drumul din mana si a trebuit sa i-l cumparam, alex daca a vazut ca tine vrajeala ca vrut si el un joc de construit...si tot asa)[:D] sa aveti o zi minunata[pup] monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da Violeta, luni dimineata plecam. Multumim de urari, sper sa fie frumos. Monica nu-mi spune de cumparaturi cu copiii de gat ca ieri am fost cu Ale in Carrefour si m-a zapa de cap, la un moment dat a dat de raionul cu biciclete si pt ca nu am lasat-o sa se suie pe ele m-a urlat de m-a stiut tot magazinul si am tipat si eu la ea, am facut circ.[bang] [url="http://family.webshots.com/album/559188730CiBeuK?vhost=family"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cristina,drum bun si soare cat ma mult! monica,lui Mihnea ii e dor de Alex,mi-a zis azi :mami,stii mie mi s-a facut dor de Alex! a gasit o clema de lui Ruxi care a ramas pe la mine prin buzunar...era una rupta si eu am luta-o sa ti-o dau si am uitata-o....acum a gasit-o mihnea si s-a amintit! m-a intrebat daca nu-i trebuie clema lui Ruxi[:D] maine va povestim cum a fost tom degetel! [pup] si de la Mihnea pt voi[pup][pup][pup] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

violeta, si ruxi de cate ori iese cu rolele ma intreaba de mihnea[:D]de alex nu mai zic cred ca i-a facut capul mare andreei(prietena lui) cum se juca el cu mihnea[:D] abia astept sa ne ziceti cum a fost si cui a dat mihna florile la teatru[:D] noi am fost la piscina si la masa impreuna cu prietenii nostri, a fost tare dragut si astia mici super cuminti, ruxi a si dormit pe un pat pliant, in muzica si tipete de copilashi...[:D]...cand ii e somn cred ca doarme si in picioare nu leganata cum adoarme ea de obicei la pranz[bang] va pup pe toate noapte buna, somn usor monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...