Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (28)


Recommended Posts

Sal. Am terminat aproape cu bagajele (mai are Tony sa zica ce isi ia, sa punem ultimele chestii, acte...etc), acum sunt prin bucatarie, apoi intru la baie. Maine plecam devreme, eu as vrea pe la 4-4 jumate asa ca nu stiu daca mai apuc sa intru diseara pe aici. Va pup, sa fiti cuminti! Si bafta Andre_ea la examene! [url="http://family.webshots.com/album/559188730CiBeuK?vhost=family"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns
gata si noi cu Tom degetel! acesta a fost cel mai frumos spectacol din cate am vazut la Tandarica! Cu multe papusi si multe scene frumoase....una care m-a impresionat a fost cea in care Tom a ajuns in mare si dansau tot felul de creaturi acvatice...caluti de mare,scoici,balene,caracatite,meduze....si in final un peste mare care l-a inghitit pe Tom... Mihnea a avut 2 buchete de flori,dar de emotii le-a dat pe amandoua imparatesei....care l-a pupat si i-a lasat o urma de ruj pe obraz [:X] andreea,bafta la examene...si de la mine! cistina,aceleasi urari ca si ieri.... [pup] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, violeta, ma bucur ca a fost super tare spectacolul, abia astept sa-l vedem si noi...iti dai seama ce emotii avea mihnea[pup] cris, drum bun sa ajungeti cu bine si sa va distrati super fain si sa va balaciti in mare si pentru mine[pup] va pup pe toate ma duc sa pregatesc ceva pentru gratarel monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara la toate fetele! Noi am aterizat inapoi in Buc. in seara asta, a fost ft. frumos, mai ales ca a fost destul de rece, astazi la intoarcere cum am trecut de Sinaia a si inceput caldura [xx(], se simtea deja ca ne intoarcem la caldura [xx(][xx(],O sa va pun si cateva poze zilele astea dar trebuie sa le pun in album si nu ma simt in stare in seara asta. Cristina, drum bun si sa va distrati frumos , sa aveti vreme asa cum va doriti voi, abia astept sa va intoarceti sa ne aratati poze si sa ne spuneti impresii de acolo. Monica, ma bucur ca va-ti distrat la piscina si ca au fost cuminti copilasii Violeta, ce frumos trebuie sa fi fost..., noi mai avem pana ajungem sa mergem la teatru. Andreea, nu ai terminat inca examenele? Lexi, Mirela, voi ce mai spuneti?????? Va pup, noapte buna. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dory, ce sa zic decat ca o invidiez pe Aissa, care probabil ca e pe plaja la ora asta! In rest, ne pregatim sa intampinam cu surle si trambite dintisorul nr. 4. Ieri l-am vazut atat de clar incat am crezut ca a iesit deja, dar cand am pus degetul nu s-a simtit dintisorul, asa ca mai asteptam. Editez: wow, Dory, ce frumoase sunt pozele de la munte. Offf, ce-as mai merge si eu[bang][bang][bang][q][q][q] Hai sa v-o arat si eu pe fii-mea cu [url="http://family.webshots.com/photo/2178967150080661446nJRJLu"]basmaluta[/url] [mamica][9cer] de [zana][url="http://www.totsites.com/tot/mariacornelia"]Maria Cornelia (20.09.2006)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lexi, pupam micuta grasunica cu baticut, si sa sparga cat mai repede dintisorul cu nr. 4, sa nu va mai supere, noua ne-a spart saptamana trecuta si ultimul canin [bis]. Am o intrebare pt. fetele cu, copilasi mai mari: cate maselute trebuie sa aibe un copil pana la 2 ani???, caci Alexa are 4(cred ca premolarii), si vreau sa stiu la ce sa ma astept [alcool]. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...