Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (28)


Recommended Posts

monica,nu stiu daca ai nevoie de psiholog pt Alex [:D] oricum mai aveti un an si in anul acesta se pot face multe... idee e ca tb sa te ocupi de el,sa faceti joculete,figuri geometrice,sa cititi,sa il pui sa povesteasca,sa reproduca anumite chestii....si in final sa reuseasca sa stea locului ...asa putin cate putin...incepi cu 10 minute si pana ajungi la 45 de minute.... mihnea nu are rabdarea asta,desi testul a durat vreo ora si 45 de minute....extrem de mult pt el.... la inceput mai facea ce mai facea,dar cand i s-a pus pata la revedere,a facut orice sa scape,adica a spus ce i-a venit fara sa se gandeasca..... acum o sa lucram la chestia asta .....e greu ca eu nu acum sunt cu examenele astea,taoca-su e mai mult plecat....in fine o sa vad....chiar daca o sa pierd totul,pana la urma e mai important copilul...asta e!! pupici Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Andreea, bine ca ai terminat, asa cum a spus si Monica, ai sa vezi ca nu te intreaba nimeni cu ce nota ai terminat. Monica, da mi-ai lasat nr. de tel. al mamei tale, dar nu am vrut sa deranjez, mai bine i-l dai tu pe al meu sa ma sune cand poate dansa sa ne vedem. Violeta, sunt convinsa ca totul o sa fie bine. Sa nu uit sa va informez ca sau apucat de facut si de parculetul de langa blocul meu [bis]. Fetelor, o fi bine la mare???, Cristina, ma gandesc la tine si abia astept sa va intoarceti sa ne spui cum a fost. Acum ma duc sa culc fata, va pup. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andreea,ieri nu m-am uitat la ce ai scris tu ca eram cam suparata si obosita...deci felicitari...tb sa dai de baut!!! dory,sa va distarti afara...si bafta la cautat ce mancare sa mai faci.... monica,pipici de la mihnea pt alex [pup]...voia sa-i spuna de aseara cand l-a vazut in poza,dar nu l-am lasat eu.... si de la mine pt voi toate si pt prichidei [pup][pup][pup] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna! In primul rand, felicitari Andre_ea, pentru licenta! Dai de baut![:D][cheers] Ce facultate ai terminat, cumva limbi straine? Vio, nu mai fii suparata, nu cred ca hiperactivitatea sau lipsa de atentie sunt probleme asa de grave la un copil de varsta lui Mihnea. Sunt sigura ca in timp o sa reuseti sa le remediezi. Imi aduc aminte ca si mama a mers cu mine la un psiholog cand eram mica, am avut de facut niste teste asemanatoare cu ceea ce ai descris tu, dar habar n-am care a fost verdictul. [mamica][9cer] de [zana][url="http://www.totsites.com/tot/mariacornelia"]Maria Cornelia (20.09.2006)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, dory, eu am facut piure de spanac cu oua ochiuri si tortelini cu piept de pui si sos. azi noapte mi-a tusit ruxi in cap de m-a zapacit, araca imie ra asa mila de ea, am trezit-i i-am dat miere, apa...nimik...alex era cam obosit azi dim cand a plecat la gradi credca tot din cauza asta... va pup pe toate numai bine monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...