Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (28)


Recommended Posts

Neata ! Monica, cum mai este Ruxi?Trimite-mi si mie reteta de tortelini cu piept de pui si sos. Aseara nu am mai reusit sa intru la calculator doar atat cat le-am tras pozele de la nunta pe un cd finilor care au venit la noi, si sincera sa fiu nici nu prea am mai avut chef, caci ma sunat sotul pe la 7 sa-mi spuna ca mai intarzie pana ajunge acasa caci se duce la politie ca a gasit masina lovita in partea din spate, fusese toata ziua parcata prin 13 Sept., iar seara cand sa o ia sa se intoarca acasa...., a gasit-o asa [bang]. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns
buna fetelor, dory, multumesc ruxi parca e un pic mai bine, alex chiar nu a mai tusit delok doar maia vea nasul infundat...Doamne ajuta! imi pare tare rau de faza cu masina...dar sigur aveti casco nu? si totul se rezolva numai ca e de umblat pe la politie si astepta prin servis[bang] mama mi-a zis ca inca nu te-a sunat...[bang]scuzeeee[pup]sa nu te superi pe mine monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica, nu avem casco, a rezolvat problema aseara cand sa intors de la politie, a cumparat farul spart si la inlocuit, bine ca nu a fost mai mult, acum trebuie sa stearga bara de vopseaua care ramasese pe ea de la masina care a facut minunea [bang], toata afacerea la costat 1.500.000 , asta e, ce sa mai facem?de unde sa-l mai luam noi pe tipul respectiv? In legatura cu mama ta, o sa ma sune dansa, nu e o crima ca nu ma sunat pana acum.Adi vrea sa plece vinerea asta iarasi, eu nu o sa ma mai duc tura asta, mai iau o pauza, ca este drumul tare lung si vreau sa ma mai "odihnesc" si eu. Te rog mult nu ma uita cu retela de tortelini. Noi de luni am reluat operatiunea "fara pampers", si ne luptam din greu [bang], nu spune sub nici o forma cand face pipi, dkk o simt eu cand face si o asez repede pe olita si face, dar pipi, acum o pun si cand se ridica si-i pun chilotii face pe ea [bang][bang],off, oare o sa ajungem candva sa spunem ca vrem sa facem la olita?? Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

monica,sunt pe-aici [hia] va citesc,si sunt alaturi de voi.... de toate [pup] ma tot omor sa invat,dar nu-mi prea iese [bang][bang][bang] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

te cred vio, spor la invatzat...eu doar glumeam[pup] eu am uitat sa va zic ca acum vreo 2 zile cand am vb cu mama zicea ca acolo la ei face parcare cu 55 de locuri nu parc[bang]cica unii vroiau parc, altii parcare...si uit-easa...sa vedem ce iese pana la urma monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello, heloo! Ce faceti mai fetelo?, pe unde va plimbati? Noi ne chinuim in continuare cu facutul la olita, nu vrea deloc sa spuna cand face pipi , iar astazi a facut si kk, noroc ca era tare, si a venit cu el in mana si-mi spunea:puuuu( adica miroase urat)[bang], Monica, mi-am adus aminte cum te plangeai tu de Ruxi. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, da Dory, acum imi vine sa zambesc...[pup]alexei oricum voi ati luat-o devreme...noi nici acum nu am scapat de pampersul de noapte ta-na-na-naaaammmm[:D]mi-am luat role, vio vezi ca ma antrenez in secret si apoi te provoc la[duel][:D] andre-ea pe unde esti?ai pelcat sa te relaxezi dupa examen? va pup pe toate nu-mi vine sa cred ca deja a inceput we-ul[bis] monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...