Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (28)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns
buna fetelor, moama ce linsite-i pe-aici ia sa ma pun pe o strigare(ashe ca la catalog)[:D]si sa pun abs[:D] andre-ea(pe tine te iert ca scrisesi ceva)[:D] critinaaaaaa doryyyyyyyy viovioooooooo violetaaaaaaaa vickyyyyyy mirelaaaaa ralucaaaaaa miriaaaaa ashe...ia sa va vad cum ridicati un degetzel[:D] monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lexi, ce ati facut la stanciu, ce a spus?...sanatate multa mariucai[pup] eu am reusit sa termin de construit tortuletzul pentru petrecerea de la gradi a lui alex, mai am cate ceva de cumparat(pahare, farfurioare, sucuri) ca sa fie totul ok...am facut un tort de fructe sper sa fie bun ca de aratat arata super bine[:D] pentru poimaine zic eu ca fac tort de cioco...dar mai e timp pana maine sa ma "rasucesc"[:D], am zis sa nu aglomerez amandoua "petreceriloe" intr-o zi...asa avem timp sa petrecem la fiecare in parte[:D] va pup si va astept la apel[:D] monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu...aici! asteptam sa iesim in parc.... monica,te asteptam ca altfel o sa vezi ce de telefoane o sa primesti de la Mihnea! cristina [pup] pt Ale......e o dulce! Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bai eu sunt aici si nu prea...tocmai mi-a azvarlit Ale tastatura. Ce sa zic, nu am apucat mai nimic sa scriu ca de la serv cred ca nu mai intru ca azi mi-a zis sefa ca opreste calculatorul ca o enerveaza [bang] asa ca i-am dat drumul numai cand aveam treaba la el. Monica aseara mi-a zis T ca ai scris ceva dar crede-ma ca habar nu am ce. Nu am vb cu Dory, a venit? Noi am fost in parc si frate de ce mi-era frica n-am scapat. S-a dat Ale pe toboganul ala mic ce cade in nisip, eu eram langa el, o ia la fuga si eu ma gandeam ca urca scarle din nou, cand colo ea nu s-a oprit din fuga pana nu a daramat-o un leagan. Nu stiu in ce zona a corpului a lovit-o, am vazut-o direct jos, a urlat de nu se poate, eu cumva am ajuns langa ea urland si desculta, mi-am aruncat papucii habar n-am cum. S-a linistit apoi si nu vad pe copr nici o vanataie, nici un cucui, dar m-am speriat rau de tot, mi-a sarit sufletul.... [url="http://family.webshots.com/album/559188730CiBeuK?vhost=family"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor! Astazi am venit de la tara. La nunta a fost ok, o sa va pun si niste poze , sper ca maine sa am timp Cristina, Monica, speram sa plecam joi. mai vb maine ca acum sunt rupta de oboseala, inca nu mi-am revenit cu somnul ca am tinut-o intr-o continua petrecere, inclusiv in seara asta ne-au invitat finii la ei, sper ca de maine sa incepem sa ne reintram in ritmul normal, ca altfel ...o iau razna din cauza oboselii. [pup] Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...