Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (28)


Recommended Posts

Buna dimineata si de la mine. Prezent la apel, Monica[:D]. Ma lupt cu niste dureri de burtica ale lui Dani. Toata lumea afirma ca are geardia. In iarna ex. copro a iesit negativ. Sapt. asta merg sa-l fac la Lil Med, sa vedem daca iese ceva. Deocamdata il tin pe regim[bang]. La servici am din ce in ce mai multa treaba[bang] si nu prea mai am timp de scris. Acasa, chiar daca nu am ceva expres de facut, tot se gaseste ceva ca sa nu ma plictisesc[:D]. [pup] fetele si o zi buna va doresc. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Dory ar fi bine daca am reusi sa ne intalnim azi ca vreau sa iti dau ceva. Poate reusim diseara, sau azi daca iesi pe afara. E T. acasa si poate vine el cu Ale prin parc pe unde iesiti voi. Da-i un semn pe YM pe adresa mea, chiar daca nu-l vezi on line si o sa il pun eu in tema, va stabilesc intalnire.[:D] [url="http://family.webshots.com/album/559188730CiBeuK?vhost=family"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata fetelor si eu sunt prezent la apel,dar am fost fff suparata si agitata pt ca duminica l-am lasat pe al meu sot cu copilul si nu stiu cum necum a gasit un bat de sters in urechi si l-a introdus adanc pana i-a dat sangele si am umblat cu el pe la budimex,la policlinica noastra si tot asa[bang],aveti mare grija la copilasi ca un moment de neatentie si....noroc ca e mai bine acum dar era sa-l strang de gat pe sot DORY bine ai venit din mini-calatorie fetelor mai intru cu esti proaspete imediat ce sunt un pic libera,acum va pupic si va doresc o zi buna[pup][pup][pup][pup] MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor. Multumim pentru ca ati intrebat de noi [pup]. Maria e bine, dr. a zis ca raceala e pe trecute, i-a dat Karvol si Sinupret. Azi-noapte mi-a dormit excelent, nici nu-mi vine sa cred. S-a trezit doar ca sa pape si atat! De si-ar face un obicei din asta, ce bine ar fi!!! In ciuda faptului ca Maria a racit de la AC, ne-am hotarat sa ne luam si noi. Pana acum nu vroiam, de teama sa nu ne imbolnavim nici noi, nici ea, dar am decis, de comun acord, ca nu mai rezistam fara[:D] Acu' studiem piata, desi mie mi-a ramas deja inima la un Panasonic... [mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Toata dimineata m-am enervat ca nu gaseam un anume subiect prin fisierele de cursuri. Am injurat de mama focului. Intr-un final am gasit. Acum ghiciti ce repeta Tudor de zor: "mama matii, mama matii" [help].
Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=97290"]Delu Prichindelu'[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Cristina, nu stiu daca reusim sa ne intalnim pana plecam, pt ca am ft., ft. mult de alergat, daca imi ramane cat de putin timp liber te sun sa ne intalnim, sper sa nu te superi nici tu, nici Monica. Monica, imi poti trimite masurile mamei tale pe. privat sau pe mail, asa cum ia-m spus si cristinei te sun si pe tine daca reusesc sa imi impart timpul [bang]. Am reusit sa pun cateva poze: [url="http://ca.pg.photos.yahoo.com/ph/dory232002/album?.dir=/b708scd"]poze[/url] Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

waw DORY ce nasica frumoasa esti....de toalete nu mai vorbesc..super si nasica mica o scumpita[pup] dar am si eu o curiozitate:de ce cara mireasa o galeata cu apa[bang]ce semnificatie are? LEXI sa stii ca si noi avem AC dar ii dam drumul cand nu e pustiul prin preajma si e tareeeeeee bine pupici la toate fetele MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetelor, Dory, am vazut pozele, tare frumoase...ce rochitza frumoasa si sacouas dragutz ai avut la nunta...si tinuta de la cununica civila mi-a placut tare mult...totul a fost de bun gust si buchetele si lumanarelele...si finutzii...ma bucur ca v-ati distrat... vicky, sanatate multa piticului lexi, ma bucur ca sunteti mai bine violeta si alex m-a zapacit...bine ca nu stie sa formeze nr[:D] andre-ea, las' ca-ti vine tie pfota de scris[:D] aoleu cristina si mie tot de-aia mi-e frica in parc[bang]bine can-a patit nimik ale[pup] mire, Doamne ajuta ca e bine ala mic...si ca nu si-a facut ceva nasol cu betigashul ala[bang]...a mea chiar cand am ajuns acasa si-a bagat un pix in ureche[bang]noroc ca era mai gros, doar s-a zmangalit pe-acolo dar cand am vazut innebunisem iti dai seama... la petrecerea de la gradi a fost tare frumos, toata lumea s-a simtit bine,a cum suntem in pregatiri pentru cea de acasa... va pup pe toate monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...