Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (28)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns
buna dimineata fetelor in primul rand am intrat sa-i urez si eu LA MULTI ANI! lui alexutu sa creasca mare,sanatos si sa aiba noroc in viata[roker] offf MONICA vezi copii astia.... trebuie sa fii cu ochii in patru ca nu stii ce nazbatie face in secunda urmatoare,dar lasa ca DD e cu toti copii si ii apara de rele DORY ce faci?iar esti prinsa cu treburi?ca abia asteptam sa vii sa ne povestesti ANDREEA ce dragut e tudor si ce vorbeste [:)] CRISTINA ma bucur ca nu a patit nimic ale, dar cred ca tu erai super-speriata VICKY sanatate pt puiut fetelor pupici pt toate si o zi buna distractie placuta sarbatoritului MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani! Alex, sa cresti mare, sanatos si sa le aduci numai bucurii parintilor tai, [pup] si petrecere frumoasa. Monica, astazi poate o las pe Alexa la mama si sper sa reusesc sa ne intalnim, te sun inainte, Cristina si cu tine la fel. La multi ani! Mihnea pt. maine, sa cresti mare si sanatos, ti-am urat L.M.A. anticipat pt. ca in seara asta plecam din Buc., si nu mai am cand [pup] si petrecere frumoasa maine si voua. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Alex! Monica vad pe Ym ca v-ati vaccinat? Of si eu trebuie sa ajung sa il fac neaparat, mi-a zis asistenta ca pot oricand pe programul lor, m-as duce seara dar ma tem sa nu dea ceva reactii asa ca am tot amanat, sa imi iau liber o miercuri cand au dimineata program sa mergem la vaccin. Eu tb sa ies si azi afara ca d-ra nu a dormit la pranz, l-a tampit pe ta-su care a iesit dimineata de la serviciu si de regula dormea cu ea la pranz. Asa ca acum trag de ea ca e si terminata si o sa mergem in parc iar. Dory intelsesem ca azi pleci, nu stiu de ce. Oricum am bratara la mine, asa ca daca avem cum sa ne intalnim ti-o dau, daca nu ramane pe alta data. Sa nu ma uiti insa cu ce ti-am scris in PM ca in tine mi-e baza [:D] [url="http://family.webshots.com/album/559188730CiBeuK?vhost=family"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani! MIHNEA sa cresti mare si sanatos, sa-ti dea Dumnezeu numai bine si tot ce-ti doresti in viatza sa ti se implineasca mami violeta[pup]si pe tine si pe prietenu'[:D] fetelor va pup si pe toate, eu sunt pe fuga azi il duc eu pe alex la gradi deja am itnarziat dar n-am chef de alergaturi[:D] monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata fetelor..... Mihnea s-a nascut acum 7 ani,la ora 1.25....era Inaltarea,6 saptamani de la Paste! si azi dupa 7 ani ma intreb cum ,unde,cand au zburat anii acestia?![hippi] Dory,monica va multumesc din sufelt pt urari. si [pup][pup][pup][pup] pt toti si pt toate Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, Mihnea, sa fii fericit, sanatos si sa-ti bucuri parintii toata viata, clipa de clipa![s] [s] [s] Fetelor, eu sunt disperata! Maria mea e racita de mai bine de 10 zile si cand zicem uff, gata, scapam, iar ii revine raceala. Efectiv nu-mi pot da seama ce se intampla, unde gresim![bang] Azi-noapte fii-mea s-a trezit la 1 din cauza de nas infundat, i-am dat cu apa de mare in nasuc, apoi am aspirat-o, apoi Vibrocil, apoi iar apa de mare...nimic. Nu s-a desfundat cu nimic, nu putea dormi...Pana la urma am tinut-o in fundulet pana cand i s-au desfundat caile respiratorii de la sine, adica pana pe la 3 si un sfert...Dimineata a inceput cu tusea...Imi vine sa-mi iau campii!!![bang] [help] [mamica][9cer] de [zana][url="http://www.totsites.com/tot/mariacornelia"]Maria Cornelia (20.09.2006)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Mihnea!!! Lexi daca ai cum sa ajungi la Gr. Alexandrescu la d-na dr Carasava iti garantez ca e o dr foarte priceputa si serviabila. Nu o poti gasi insa decat dimineata, in cursul saptamanii, face si garzi in we dar mai greu de aflat programul. Eu cand am probleme merg la ea cam pe la ora 9-10 dimineata. Daca vrei pt luni iti dau nr de telefon al dansei si o suni. Nu ai nevoie de nici o recomandare, o suni si ii spui ca vrei sa vii la dansa ca si cum ai mai fi fost [;)] sunt convinsa ca la cati pacienti are nu le tine contul. Sau si mai corect spui adevarul, ca ti-a dat numarul o cunostinta. Eu nu sunt genul sa recomand aiurea medicii mei ca ar fi cei mai cei, dar sincer mie stanciu asta nu mi se pare prea aplecat, e fff ocupat inteleg si cred ca da rasol. Nu stiu, nu am fost la el, dar vad in jur destui care merg la ei si pleaca nerezolvati. Ori eu daca imi intra un cui de indoiala cum ca nu s-ar pricepe bine nu mai am nevoie de el. [url="http://family.webshots.com/album/559188730CiBeuK?vhost=family"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...