Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (28)


Recommended Posts

Doamnelor, Imi puteti recomanda vreun instalator bun care sa-mi repare si mie o buda si niste robineti fara sa imi ia salariul pe luna pt manopera? Merci! Anda, mama Irinei [url="http://community.webshots.com/user/irinavutescu"]domnisoara Irina [/url] [url="http://omieuna.blogspot.com"] Un pui de somn si-un inger bun... [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Violeta, merci mult, acum plec la mama sa vedem ce facem cu fata, dr. ei pediatra are program de la ora 15, si fata tot are febra cu toate antitermicele pe care i le-am dat, acum dimineata mi-a spus mama ca ia pus un supozitor novocalmin, poate da Domnul sa-i scada , simt ca o iau razna [bang][bang][bang]. Va pup si sa aveti o saptamana buna. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineatza fetelor, offf Dory imi pare tare rau ca micutza alexa tot are febra...ce pot sa-ti spun este ca in chestia asta cu febra trebuie o continuitate, nu trebuie lasat asa(dat din 4 in 4 ore alternativ nurofen cu panadol)bafta la dr sa va spuna de unde vine febra asta[pup]alexutei si multa sanatate. eu imi beau cafeaua linistita, mama l-a dus pe alex la gradi si eu cu ruxi inca lenevim[:D]cred ca plecam in parc de dimineatza ca mai tarziu o sa vina caldura nasol va pup pe toate si va doresc o zi si o saptamana minunata [q]e ultima mea sapt alaturi de voi nu numai cu sufletul[:D] monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Witchie,iti pot da eu numarul unui instalator bun si destul de acceptabil ca pret! insa numai dupa ce ajung acasa ca nu-l am la mine.... pup fetele si ingerasii dragalasii [pup] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aissa, multumesc mult pentru recomandare! [pup] Abia acum am vazut postarea ta, ca in week-end n-am apucat sa intru. Maria se simte mai bine, a fost bun tratamentul prescris de Stanciu, desi la inceput aveam indoieli. In schimb acum sunt eu racita cobza si stresata sa nu-i dau Mariei raceala inapoi. Off, ca nu mai scapam odata![bang] [mamica][9cer] de [zana][url="http://www.totsites.com/tot/mariacornelia"]Maria Cornelia (20.09.2006)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dory sanatate! Sa ne spui ce a zis dr, de la ce o fi febra? Lexi important e ca e pitica bine, ma bucur. Eu cand eram racita purtam masca atunci cand ma apropiam de Ale si era bebe. Cand a crescut am evitat doar sa o pup (ca noi suntem niste pupacioase). Monica deja se apropie plecarea? [q] [url="http://family.webshots.com/album/559188730CiBeuK?vhost=family"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da cristina amr 9 zile[bang] nu mai tin minte daca v-am zis asa ca ma apuc sa va povestesc de la "facerea lumii"[:D]cumparasem un alt carucior pentru ruxi special sa-l am cand plec... asta a fost pe 18 luna trecuta si nu stiu daca l-am folosit de 10 ori tocmai pentru a-l proteja si sa fie relativ nou...cand vineri ma trezesc ca se rupe o roata[bang]azi m-am dus cu el la mag inapoi... l-am luat de la teius(d-na de acolo este f amabila) dar nu cred ca ma poate ajuta prea mult, am ramas si cu banii dati si fara carucior nou[bang]roata nu se poate repara(i-am lasat roata acolo in eventualitatea ca o poate cumpara dansa de undeva)mai nasol este ca a zis ca abia miercurea viitoare merge dupa marfa ori pentru mine este prea tarziu...nici nu stiuc e sa fac dar pentru mine este un strict necesar carutul si pe drum si acolo...acum alti bani...alta distractie...si cand ma gandesc ca asta pe care-l am acum(cumparat de anul trecut am mers cu el ca la balamuc) il sti cristina ca parca si tu ai luat atunci pentru ale pe portocaliu...l-am forjat la maxim, are niste rotitze mici de zici ca-i pentru papushi[:D]si a fost tare rezistent...daca as gasi as cumpara tot din asta...si a mai fost si la jumatate de pret fata de asta care s-a rupt azi am fost si prin piata si la schimbat carutul nici nu stiu cand a trecut timpul si a trebuit sa-l luam pe alex de la gradi...joi avem serbare la ora 10... Dory ati fost la dr? ce a zis? cum se mai simte alexa? va pup si am duc sa-i culc pe astia mici sa am si eu 2-3 ore de liniste[:D] monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...