Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV in Ungaria 109


Recommended Posts

  • Răspunsuri 234
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna, fetelor! m-am mutat si eu la voi, de la FIV, la FIV in ungaria :) evident, PK! sper ca FIV 2 sa fie cu noroc,mai ales ca ma va prinde si ziua mea acolo, in focuri :) mai marge cineva in august? eu trebuie sa fiu pe 23 acolo ptr 14 zile pup fetele [pup]multa-multa bafta! Anca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fc anca, bine ai revenit cu vesti, pupi[pup] sami, sa-mi zici, chiar vreau sa pricep. dau la schimb info despre treaba cu insulina:). tre sa-ti citesc la telefon cele 2 pagini din carte,ca e asa de stiintific ca tre sa mai citesc 3 zile ca sa pricep.dar mai bine vii tu la mine la cafea si iei toata cartea. pe scurt, zice ca e legatura intre PCOS si rezistenta la insulina, ca hipersecretia de insulina are efecte adverse asupra procesului reproducerii: creste secretia de androgeni si mareste rata de clearance (?????????) metabolic a testosteronului.sinergia hormonilor depaseste meandrele concretului mintii mele la capitolul asta! hai va pup, ca bbii tre sa doarma. Adi [gravi]+15
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

iana_mari [pup] cristal, ngh multa bafta! Va tin pumnii!!! [pup] samira, adi, speranta ce facurati? v-ati intalnit? imi pare rau ca intalnirea de data asta am ratat-o! [bang] mai ales ca ati discutat despre progesteroane... ia dezvoltati voi subiectul aci ca si pe mine ma intereseaza asta cu fereastra de implantare!!! [pup][pup] Laura
mutatia MTHFR C677T heterozigota
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui samira33
laura,neh....tre' sa ne vedem la ochisori ca sa-ti povestim[:D] asta-i santaj,recunosc...da daca functioneaza....e bine[:D] hai ca-ti detaliez diseara pe pm ce si cum. o saptamana faina tuturor ma duc sa ma intep [flo]
pai la mine nu prea merge cu santaj... da' sincer iti spun ca nici nu ai nevoie... o sa vin la intalneala urmatoare pt ca vreau sa va vad si ca mi-e dor de voi... eeeee... vezi??? [:D] astept pm cand ai tu timp... nu-i graba... [pup] Laura
mutatia MTHFR C677T heterozigota
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata [flo] Ce fac fetele petrecarete? Eu am dat ieri peste pozele din Ungaria cu voi [:D] si bineinteles la final erau si feliile alea de tort [pofta], cand ajung acolo prima data merg sa-mi iau praji ca nu mai pot de pofta [pofta][pofta][pofta]. Samira, pune-ma si pe mine in CC ca si pe mine ma intereseaza ce e cu progesteronul asta [pup] Mami_vreau, AdipapaziSperanta [pup][pup][pup][pup][pup], cate unul de fiecare O saptamana frumoasa sa aveti [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bine va sade sa va zgaiti la pozele de la budapesta! io n-am niciuna!poate va faceti mila si imi dati si mie! am fost la echo, suntem in grafic cu fetita si baiatul. se produc sporturi extreme in burta, pe baiat il facem boxer sau fotbalist, iar fata o sa fie o nevasta tare induratoare. sotzul e turbat: daca iese fata batuta prea tare? Adi [gravi]+15
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...