Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV in Ungaria 109


Recommended Posts

  • Răspunsuri 234
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

hello fetelor va scriu despre fereastra de implantare...numai sa aveti putina rabdare...o sa scriu mai detaliat in we....ca acu sunt pe drumuri cu analizele mele. azi mi-am luat rezultatul la AMH-2,33...si partial la trombofilii...Joi primesc si cealalta parte si le scriu atunci pe toate...pana acum sunt bine cele pe care le-am primit:anticorpi anticardio,anitcorpi antifosfo,antitrombina III,anticoagulant lupic,prroteina C si S. asaaa.....dar am rezistenta la insulina...mi-a dat tratament cu Siofor pentru 2 luni-cate 3 jumatati pe zi si ne revedem la control dupa 2 luni cu markerii endocrini refacuti...acum ii aveam facuti si de asta a putut stabili clar ca am rezistenta la insulina. mi-a spus ca voi lua acest Siofor si in sarcina. va pup...ma duc la o petrecere...de asta sunt asa scurta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

adipapazi [pup] mersi draguta ,am stiut io ca tu esti informata si-mi raspunzi si mie... ai PM dar acum stau in cumpana daca sa fac trombofiliile inainte sau dupa urmatorul ET,pe care as vrea sa-l fac in august ca atunci am concediu si as fi mai relaxata..dar nu am inteles, ce e gratis la fundeni la dr uscatescu, ca ma gandesc ca pachetul intreg e vreun mil. de lei,interpretare analizelor? tamarilis [pup]am citit ca si tu ai avut o sarcina biochimica,stiu ca ai avut beta in crestere parca si apoi a scazut dar nu mai stiu in cate zile a sczut sub o,5,daca esti draguta sa iti mai aduci aminte... "intr-o noapte am visat un fluture care a adormit si m-a visat pe mine si nici acum nu stiu daca sunt eu sau fluturele care inca m-ar visa"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bey gagici...sa va mai zic ceva: dupa 2 luni de Vittex....mi-u scazut prea mult E2 si LH...ce pana mea fac???mai iau???io le aveam bine si inainte...da acu sunt scazute prea tare...adica E2-luna trecuta-28 si luna asta 18...int ref 21-251 LH-luna trecuta -3,48 si luna asta 1,47...int ref 2,39-6,60. voi ce ziceti???in ritmu asta ajung naibilor la zero cu E2 si LH!!![alcool]ce sa fac???[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...