Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FIV in Ungaria 109


Recommended Posts

  • Răspunsuri 234
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

cristal saru'mana mult da' nu pot acum ca sunt fix inainte de salariu... dar sper sa ma ajute simonia ca ea pleaca in iulie... am nevoie de merional... stiu ca nu se da cu reteta dar o sa ii trimit mail lui pk sa dea reteta pentru mine persoanei care va fi dispusa sa ma ajute... mersi mult de tot de oferta! esti o dulce mai ales ca tu trebuie sa pleci deja spre casa si cu toate astea te-ai oferit sa ma ajuti![pup] ngh felicitari!!! la cati fertilizati ai eu zic ca pk va merge pe blasto! bafta multa in continuare! samira ma bucur ca sunt ok analizele... cat despre vitex, chiar nu prea stiu ce sa iti spun... nu ma pricep, din pacate! [pup] adi saru'mana de sfat... nu pot acum, acum da' in iulie iau injectiile... Laura
mutatia MTHFR C677T heterozigota
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mami, eu si simonia o sa fim in Budapesta in aceeasi perioada dar nu stiu cind plec, probabil pe la inceputul lui August, daca ma ajuta D-zeu sa meraga totul bine... Simonia o sa plece mai devreme decit mine, pe 27 Iulie. O sa il intreb pe PK despre reteta pt.tine, tu numai rezolva cu simonia cum sa va intilniti. Te vom ajuta cu ce putem...[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult Motzishor! simonia s-a oferit si ea sa ma ajute si e aproape de mine asa ca o sa ad cum ne intalnim ca nu e foarte greu! o sa ii trimit eu un mail lui pk sa il intreb de reteta dar dupa ce voi pune la punct detaliile cu simonia... multumesc mult! [pup] Laura
mutatia MTHFR C677T heterozigota
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Motzisor, eu am fost in aceasta situatie. Mi-am luat un medicament de la farmacie (Luveris)si seringa am luat-o de la clinica. Mi-au dat-o gratis, dar a trebuit sa ma duc dupa ea la clinica. Daca in schimb, cumperi medicamentele de la clinica, iti da si siringa. Bafta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

merci mult adipapazi. Na ca m-am speriat! imi si pregateam sa iau in bagaj sericigile ramase de la ultimul tratament. Daca in Bufdapesta imi da si seringile gratis, atunci nu trebuie sa le mai iau. Si asa ma chinui cu bagajul asta, ca sint restrictii aiurea de greutate pe avioane! [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ngh, de ce nu ai cumparat medicamentele de la clinica? Nu a fost deschis? Sau e mai scump? Pt. mine o sa fie greu sa ma fitii de colo colo in prima saptamina - pina imi revin cu fusul orar o sa fiu chiauna. Asa ca trebuie sa merg punct ochit punct lovit din prima, de aceea intreb tot ce se poate intreba ca sa fiu sigura ca nu am surprize. [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, am gasit cel mai complet ghid de turism al Budapestei: de la cum sa vii de la aeroport, mijloace de transport, pina cum sa te comporti daca te prinde nasu' fara bilet in autobuz. Sint toate datele acolo, inclusiv ce sa vizitezi, maninci, etc. Sincer, cred ca e foarte util (cel putin pe mine ma ajuta enorm). Merita vazut si pus pe prima pagina: http://wikitravel.org/en/Budapest Simonia, citeste-l cu atentie pt. ca explica cum se ia minibus-ul de la aeroport, plus nr. de telefon pt. taxi si cum sa te asiguri ca nu esti jecmanit de taximetristi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...