Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FIV in Ungaria 109


Recommended Posts

adipapazi, merci frumos pt. info. Asa am sa fac, am sa cer seringi de fiecare data cind plec de la consultatie. Chiar ca mi se parea o prostie sa ma car cu seringile in bagaj atita drum. Si asa nu ma lasa decit cu un geamantan de cala! [pup] mami_vreau, nu cred ca e nici o problema sa te ajutam, eu cu simonia. Daca tu te poti intilni cu simonia mai usor, e bine sa discuti cu ea. Daca nu, eu fac tot posibilul sa te ajut desi in momentul asta nu stiu cind si unde o sa fiu in Romania (Pitesti, Bucuresti, Cornu?). Sora-mea o sa decida in functie de cind ajung acolo... O sa fie bine. D-ne ajuta la noul IVF cu outzele tale. Ma bucur ca ti-ai mai dat o sansa. D-zeu e mare si poate se indura de noi toate... [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 234
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

m-am conversat cu simonia prin pm si ma ajuta ea... va multumesc mult de tot tuturor celor care v-ati oferit! sunteti niste dulci... [flo][flo][flo] adi da, era si asta o solutie, cu trenul... daca nu aveam alta varianta, asta era solutia castigatoare... insa e mult mai comod pentru mine sa le iau de la simonia... [pup] las ca ai umplut tu o pagina da ai scris numai lucruri utile... mai stii linkul cu filmuletul de pe youtube pentru merional? ca apar foarte multe si nu stiu care dintre ele se refera la faza cu vid... bine, eu am invatat "live" de la tine dar poate le ajuta pe fete linkul! samirutzo deci esti verifcata si ras-verificata acum... ma bucur ca sunt toate bune... aia cu insulina o rezolvi tu... asa ca poti sa te apuci linistita de fiv... pk ce zice? cand ar trebui sa va apucati? [pup] Laura
mutatia MTHFR C677T heterozigota
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iaura, eu iau femibion, ac folic si clexane de 0.4 pt mutatii si prot S sub limita. Mami_vreau, sa fie intr-un ceas bun decizia ta! Motzisor, parca intrebai de locuri pt luat masa- eu am mancat f bine in mall Arena si in Campona Center (parca asa se numeste locul unde este Tropicariumul, nu?). Referitor la seringi, pe mine farmacista de la Deli m-a intrebat daca vreau seringi cand am cumparat menopurul. Si nu aveam reteta decat pt menopur.Probabil ca mai depinde si de farmacista/farmacie. [gravi] 12+ incepand cu anul 2010 voi fi [mamica] fericita de copilas sanatos![ruga]
MTHFR C677T heterozigot, proteina S 51%, PAI 4G/5G heterozigot
Am avut un vis: mergeam pe o plaja iar Dumnezeu pasea alaturi de mine, iar pasii ni se imprimau pe nisip, lasind o urma dubla... Atunci mi-a trecut prin minte ideea ca fiecare din pasii nostri reprezentau o zi din viata mea. M-am oprit ca sa privesc in urma... Dar am observat ca in unele locuri in loc de doua urme nu mai era decit una singura.Am revazut filmul vietii mele. Locurile in care nu se vedea decit o singura urma corespondeau cu zilele cele mai intunecate ale existentei mele: zile de neliniste si de rea-vointa, zile de egoism sau de proasta dispozitie, zile de incercari si de indoiala, zile de nesuportat... Zile in care eu fusesem de nesuportat. Si atunci intorcindu-ma spre Domnul am indraznit sa-i reprosez: Totusi ne-ai promis ca vei fi cu noi in toate zilele! De ce m-ai lasat singur in zilele cind aveam cea mai mare nevoie de Tine? Iar Domnul mi-a raspuns: Dragul meu, zilele pentru care n-ai vazut decit o singura urma de pasi pe nisip sunt zilele in care te-am purtat pe brate... Dupa Ademar Barros, poet brazilian.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor[flo][flo] 1.sa nu [:D] de mine,dar 1 AMP MERIONAL= 1 CUTIE MERIONAL ??? am uitat sa-l intreb pe PK? 2.are idee cineva: in Germania exista PRG DEPOT dar este si mai mic de 250 mg?am cautat pe site dar nu gasesc nimic,sincer nu inteleg germana. multam sanatate multa[flo][flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Cristal Doamne-Ajuta sa fie lipiciosi! ngh super-productie! Felicitari si bafta la ET! sami bravo pentru toate analizele bune! nu mai ramane decat sa te apuci de fiv. Spune-mi te rog, unde ai facut tu AMH? Laura felicitari pentru decizia si curajul tau! dr. Elvira Bratila este aceeasi cu cea de la Euroclinic? Este buna pentru FIV-uri? Te intreb pentru ca am o prietena care este pacienta ei, si este gravida, nu prin FIV, insa a avut mai multe sarcini pierdute. Ea are 38 ani. va pup pe toate [pup] Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...