Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV in Ungaria 109


Recommended Posts

  • Răspunsuri 234
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ngh, bravo, fetita draga. of, daca aveai net, te mai calmam pe acilea cu toate temerile. oricum, sa-i spui sotului ca nu esti singura cu stresu pe tine: si eu aveam doar 6 foli si ma durea burta si aveam impresia ca daca merg mult ii sparg.darmite sa ai 13! sa nu iti fie frica de punctie, totul e foarte simplu si oamenii se poarta super cu tine. poti avea sansa sa nimeresti anestezist roman (eu am nimerit de ambele dati).nu conteaza natia, oricum sunt foarte profi si in afara de minitepul din momentul in care iti baga acul in vena, nu simti nimic. pupicei. cristal, ce ma bucur, sa ai multa bafta! samira, stai ca aseara eram in oras, n-am auzit telefonul la meci, am trait intens victoria ghanei. te sun ca sa vb despre azi.ce e viitex? agnus viitx, ala cu PGR? Adi [gravi]+15
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

adipazi..tu vrei sa spui ca la clinica KALII lucreza si romani deai nostri acolo???pe bune anestezistul e roman??? cum il cheama poti sami spui te rog.... trebuie sa facem galerie la unguroaicele noastre de pe acuma [colegi][colegi][colegi][colegi][colegi][colegi] si sa ne rugam la [ruga][ruga][ruga]ptr reusita lor anul 2010 va fi anul meu de reusita.... caci doamne doamne ne va ajuta si vom fi si noi parinti
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ai dreptate, samira, si eu am luat Vitex o luna inainte de Fiv (vezi ca trebuie sa il intrerupi cum iti vine ciclul in luna cu FIV-ul) si m-am simtit grozav cu el - nu tu durere, nu nimic. Isi face efectul extraordinar de bine. Cred ca e singurul medicament naturist de la care am simtit efectele in aceeasi luna...[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor [flo][flo] revin cu aceeasi intrebare[brown] :celor care PK va dat progesteron injectabil : cand se face in timpul stimularii sau dupa ET ? exista (la farmacie) progesteron injectabil in ungaria???? sau tb sa merg cu el de acasa???????[/brown] mercic
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...