Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Cluj 39-intalnire


Recommended Posts

Fain corina ca-l faci,iti doresc bafta![:)][flo] Da,ti se potriveste bine albastrul,si eu astept sa ne cunoastem [:)] Eu am vrut sa ma mai vopsesc pe cap,tot neagra,dar nu mai apuc,am avut ieri musafiri. "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 222
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Petruta,eu nu cred ca mananc,cred ca doar beau ceva,ca este ziua unei colege si da pizza la toata firma,dar care vine direct de la servici poate ii e foame... Sau poate ma hotarasc adhoc sa mananc si eu ceva... "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut la toate fetele incerc sa ajung si eu pe 18,30 pe pod; daca ratez intinirea de pe pod, va sun cind ajung incerc sa trec pe acasa sa iau ceva albastru [:)], daca nu apuc voi fi intr-o rochie verde (tot pe acolo [:)]) si eu o sa maninc ceva ca sigur imi va fi foame [:I]; nu o sa stau foarte tirziu ca de dimineata trebuie sa fiu fresh pt o sedinta de la ora 8 [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor! O zi frumoasa,a fost super fain,toate fete frumoase si simpatice,una si una,am zis ca mai organizam si altadata,cred ca prin august cand vine iar alinuta Sa aveti,sa va faceti o zi minunata! Eu pe net sunt mare si tare cu bericile,dar cand sa o fac,am baut doar suc [:D] Kry va pup [pup]la toate "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vreau un ajutor de la voi fetele ..sfaturi miam facut hormonalele de ziua 3 si astea sunt rezultatetele FSH 11,4 mUI/ml-- faza foliculara 2-10 LH 5,84 mUI/ml- faza fol 1,1-11,6 Estradio-59,8 pg-ml -fz fol 12,5-160 prolactina37,3ng/ml-fz fol2,39-25,12 deci prolactina este marita.....de ce nu stiu cele care stiti sa mi dati un sfat va rog sami spuneti ce sa fac..ca nu pot aj acum la nici un dct sami vada rezultatul anul 2010 va fi anul meu de reusita.... caci doamne doamne ne va ajuta si vom fi si noi parinti
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...