Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Cluj 39-intalnire


Recommended Posts

  • Răspunsuri 222
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

~Neatza fetelor. Am ajuns aseara destul de tarziu de la cabinet si nu am mai intrat.Dar stiu ca v-ati pus pe scris.Inainte erau zilein care de abia se mai scria o pagina si de ieri pana acum [wow]. Joi pe 01.07 ar fi bine de pe la 19, 19.30. Sunt la cabinet dar o sa incerc sa termin mai repede si o las pe colega mea. So... vin cu mentiunea ca s-ar putea sa intarzii un pic, max juma de ora. [:D] Tel. meu este 0745 171 113 Corina,in curand o [gravired] fericita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata... cristina multumesc de cafeluta, tocmai o savurez.. eu am terminat cu bine sesiunea, astept sa plec saptamana viitoare.. ma bucur ca va intalniti , mi ar fi placut si mie , dar o sa mai punem noi de o intalnire.. weekend placut tuturor.. value="http://www.youtube.com/v/9URYi-BtomA" "Tant qu'il y a de la vie, il y a de l'espoir."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bruni,multumim si noi de melodii,te ung la suflet[:)][pup] Da,cred ca va fi fain la intalnire,pacat ca nu vii,sper si eu sa ne mai intalnim si altadata;om fi atunci cu burticile dupa noi,de-abia miscandu-ne hi hi hi [:D][pup]. [pup]la toate si weekend placut,de-ar tine putin si vremea cu noi... "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...