Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Cluj 39-intalnire


Recommended Posts

  • Răspunsuri 222
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

'Neata fetele! Un capuccino cu frisca pentru voi si o dedicatie http://www.youtube.com/watch?v=4g_MD-tJ4Fw&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=T5CrYiOlDx4&feature=related O zi buna! "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatz buna.. trezirea.... o cafeluta , ceiuc sau laptic pt voi , care ce doriti... cristina multumesc ... am intrat in priza, ultima suta de metrii, o gramada de treburi de rezolvat, dar sunt incantata ca plec... saptamana viitoare fac toate analizele , deci totusi avansez... va doresc o zi superba..pupici... "Tant qu'il y a de la vie, il y a de l'espoir."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Bruni,multumim de cafeluta. Succes la analize,super bine ca le faci toate [pup] Corina [pup] Si eu mi-s happy ca mi-am luat vineri si luni concediu,ca sa simt ca traiesc pe cand mergem joi la intalnire,nu sa fiu stresata cu munca de a doua zi [:D] O saptamana frumoasa tuturor si [pup] "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui brunadria mara nu mai dai nici un semn! esti ok? "Tant qu'il y a de la vie, il y a de l'espoir."
Da sunt ok [:D] numai ca sunt aglomerata ca asa e la noi inainte de concediu. Intru mai rar dar sunt la curent cu tot ce se petrece pe aci, am vazut ca fetele pun de o intilneala, mi-ar fi placut sa particip si eu dar nu cred sa reusesc din pricina programului teribil de incarcat. Voi face o noua incercare probabil pe la toamna, octombrie sau noiembrie, sper sa fie ultima si cea norocoasa evident. Pina atunci astept sa vine fetele cu vesti bune Sa ai drum bun spre Franta. Iar pentru georgi un [pup] si nu fii necajita, cindva va fi bine si pentru noi [flo] Pup toate fetele [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...