Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Cluj 39-intalnire


Recommended Posts

  • Răspunsuri 222
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mara,concediu placut pe cand ti-l iei![pup] Petruta,fetele,de-abia astept sa ne intalnim! Eu am mai sporovait (ca si aici de-altfel) cu alinuta la telefon. Sper sa fie joi o zi ca astazi,cu soare. Uratica,criadema si restul fetelor mai dati un semn de viata! [pup]la toate "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corina,multumim de melodie. Sa fie IA norocoasa[pk] Felicitari si pentru fratele tau;scuze ca intreb dar se fac inseminari si in weekend?[:D][pup] "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui saboupetruta
mara72 [pup] Sigur o sa fie bine si pentru noi toate !
[pup] cu siguranta va fi bine, las ca vine toamna si se umple pe aci de bebelusi.Si pe cand ma intorc eu din concediu o sa gasesc cu siguranta vreo 3-4 gravidute pe aici cristina [pup] mersi, sper sa fie un concediu placut, sa imi refac fortele sa ma pun pe treaba dupa ce ma intorc. Concediu placut si tie. Fetelor, sa aveti intilnire placuta si sa beti si pentru absente cite un pahar [alcool][alcool][alcool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corina,multumesc. Mara,multumesc si eu de urare,eu intotdeauna ma simt foarte bine in concediu;acuma trebuie sa ne relaxam si mai si[:D]ca sa reusim[:D] Asteptarea asta pana la IA,FIV e mai nasoala.... Sigur reusim pana la urma,am si eu o gramada de matusi(acuma-s pensionare),care au facut tratament multi,multi ani si care pana la urma au reusit si au facut nu unul ci mai multi copii(cu diferenta intre ei de cativa ani) Nu demult am fost la unul dintre copii la nunta [:D] Mara,e foarte bine ca-ti permiti FIV in afara,cica nu doctorii sunt mai buni,ci laboratoarele,tehnologia aia e mai avansata;tine-o tot asa cu strainatatea,umila mea parere,mai am niste cunostinte ce tipa vreo 10 ani de zile tot a pierdut sarcinile de numa'si a reusit pana la urma la debrecen,dupa care a nascut cu micu. Bruni,ce faci,ai ajuns?[pup] Corina,petruta ce faceti? [pup]la toate O zi frumoasa in continuare! Se pare ca si vremea tine cu noi. "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...