Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

rugaminte pentru fetele din UK


Recommended Posts

Salut, de aproape o luna imi fac curaj sa va rog ceva. Nu-mi place sa apelez la altii sa-mi rezolve problemele, dar chiar sunt in impas. Despre ce e vorba: am nevoie de un costum de baie special, costum care se potriveste cu o proteza mamara (am facut mastectomie anul trecut). Am proteza mamara si sutien special de la firma AMOENA, dar distribuitorul lor din Romania nu aduce si costume de baie. Am cautat pe site-ul lor si am gasit magazin on-line doar in UK (sau o fi si in alta parte dar nu pricep limba), DAR nu livreaza decat in UK si Irlanda. Si au niste preturi f. bune la sectiunea "sale" - un sutien e la mai putin de jumatate de pret decat am dat eu anul trecut. Chiar am nevoie de costumul ala...ma duc la mare cu fetele de pe 22 iun. si nu vreau sa atrag privirile asupra noastra pe plaja. Daca vrea cineva sa ma ajute, sa comande si sa-mi trimita apoi produsele cumva in Romania, eu trimit banii prin transfer bancar (inainte de cumparare) si va indic ce produse vreau (un costum de baie si un sutien). [pup] Vali, [copil] Alexandra (30.03.2003) si [copil] Ioana (28.09.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna! Daca vrei, da-mi un pm, poate te pot ajuta. Doar ca singura modalitate de a ti le trimite este prin posta. Exista serviciu international signed for, costa cu 3.50 lire mai mult decat airmail normal, dar ai siguranta ca le primesti, eu una nu am avut probleme folosindu-l. -------------------- Andra si [url="http://media3.dropshots.com/photos/467842/20081123/145155.jpg"]bebe Theodora[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124728"]Povestea noastra[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...