Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Colectia de toamna - iarna 2005, acum mari!!! (10)


Recommended Posts

e in cantonament, si programul e in principal de munca, nu de joaca. povestea ea ceva cu un topogan mare mare, pe care ii era frica sa se dea... si ca in final a tinut-o antrenorul de mana. aaaa, si ma intreba daca urcam sus de tot pe dealul ala mare mare [:D] si aseara m-a certat, ca nu i-am raspuns odata la tf. citez "mami sa nu mai lasi pe tanti aia robot sa vorbeasca cu mine!!" tare rau imi pare de copiii bolnaviori... asa vacanta cu siropuri si doctori nu are nici un farmec... Cristina [url="http://talentedenazdravani.ro/blog/despre-talente/atelierul-de-creatie/"]Atelierul de creatie[/url] [url="http://talentedenazdravani.ro/blog/despre-talente/carti-pentru-copii/"]Biblioteca Nazdravanilor[/url] [url="http://talentedenazdravani.ro/povesti.htm"]Naz si Ani, eroi de poveste[/url] [url="http://www.talentedenazdravani.ro/concurs_desfasurare.htm"]Proba saptamanii[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 228
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Maria mda, era de asteptat sa ia si cel mic.

 

Noi trei ne bucuram de libertate, eu si Doru am fost aseara la film, la Printul Persiei (dragut), ba am facut si un shopping mic, ptr MINE, nu ptr maimuta.

In schimb, Ilinca abia mai vrea sa vorbeasca cu mine la telefon, ca e ocupata (cu sotronul, cu piscina etc.).

Azi am program de curatenie, mama, nu stiu daca imi ajunge timpul, e casa varza-varza.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Cristian al meu i/au aparut niste bubite mici si rosii pe talpile picioruselor si pe pulpe...si am vazut ca acum i/au aparut si pe burtica...arata exact ca niste bubite mici pe care le mai fac copii de la transpiratie...[alcool]..Ce naiba poate sa fie? de azi noapte de la 3 nu a mai facut febra....si i/au aparut minunile astea...

 

Mariaid="red">, eruptia Anei de rubeola cum arata ?

 

Coralia, mami de Andreea(14.11.2005) si Cristian (19.05.2009)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Coralia, aoleu, si voi [:(].

 

Eruptia Anei n-are deloc relief. Incepe cu pielea inrosita, ca arsa de soare/imbujorata, apoi incep sa se detaseze pete rosii, marunte de tot. Incepe pe abdomenul superior si se extinde in cateva zile pana la extremitatile membrelor. Nu pare a fi acelasi lucru.

Din cate am priceput eu si am si vazut live, sunt mai multe viroze cu exantem (=eruptie). Poate sunt doar bubite de transpiratie/febra.

Sanatate multa si voua!

 

Feli, bravo voua! Si casa noastra isi asteapta de multisor randul la smotru, se pare ca mai are de asteptat, si zilele urmatoare prevad ca voi fi cu copiii in brate toata ziua [:(].

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu m-am externat astazi deci am inviat[:D]

 

Fata mai sta mult si bine. A ajuns la 1240 iar ieri avea 1260 g[bis]. Sper sa o tina tot asa. Maine plec la Humor, duminica ma mut in Iasi pana se externeaza si pisicuta.

 

Nu doresc nimanui copil prematur. Am avut noroc cu psihologul spitalului, venea zilnic sa vorbim, altfel o luam pe aratura cu siguranta...

Sanatate!

 

cristinaMH, felicia, ioana[pup][flo], am tinut legatura telefonic, cu ioana m-am si trezit cu ea in salon de vreo doua ori[:)], desi vizitatorii nu au voie in spital, e fata descurcareata[pup]

 

demorgano, [pup] pt mesaj, scuze ca nu am raspuns[:I]

 

Cristina cu [zana] Beatrice-Teodora si Elise-Stefania (3 dec. 2005)id="blue">

Site personal

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

CrissyBine-ai revenit! Ne bucuram sa auzim ca pisicuta ia in greutate. Sa ia cit mai mult si cit mai repede si sa fie sanatoasa. Cum zice si Maira: O sa fie bine cu siguranta. Psiholog al spitalului? Wow, bravo spitalului. E bine ca ai avut parte de sprjin. E foarte important.Smaranda Ioana, 3.11.2005

Povestea nasterii

Info utile despre cresterea copiilor

Dr. Sears

Disciplina afirmativa

Breathe, count to ten, think happy thoughts, and count your blessings.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...