Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Colectia de toamna - iarna 2005, acum mari!!! (10)


Recommended Posts

buna fetelor! [flo]

 

crissyid="red">, ma bucur mult ca sunt vesti bune de la micuta.Ai grija de tine cris, imi pare rau ca ai de tars atat..muscatura de caine iti lipsea.[pup] si multa putere. Elise cum se simte?

 

inaid="red"> maxime felicitari doamna ![flo]

Ma bucur mult sa te vad fericita si in acord cu tine insuti, arati foarte bine si emani multa incredere.

Si tu vad ca te tragi foarte rau la fata atunci cand slabesti, poate ti-ar prinde bine sa mai scurtezi un pic parul.

L-am admirat pe bobitza, este super cool [pk][pk], i se citeste" cumintenia" in priviri.Te imbratisez cu drag si cand mai ai timp mai apuca de scrie si aici 2 vorbe [pup]

 

alinaid="red"> ti-am spus ca arati foarte bine gravi? [olala]

Ce ai facut cu gresia de la baie, ce culoare ai ales pana la urma?

 

maraid="red"> saru mana [pup]. Faci niste lucruri extraordinare pe siteul tau, felcitarile mele [flo]

 

La noi acum matei este bine si a inceput alexia, de vreo doua zile nu mai mananca nimic si are stari de greata, spune tot timpul ca ii este rau ca o doare burta si ca ii vine sa vomite.Maine cred ca merg la un control cu ea.

Ieri am reusit sa ajung cu ei la spectacolul aviatic de la otopeni, dupa peripetii in masina ( cu urlete, vomitat si tot tacamul...oare de ce toate mi se intampla mie?[q] )

MI-a placut foarte mult si copiilor la fel, macar atat dupa efortul depus cu drumul pana acolo.Noki de aceea nici nu te-am mai sunat, nu mai eram in parametrii normali [alcool].

Tu ai ajuns, ti-a placut? ( lasand la o parte caldura si aglomeratia )

 

Roxana mami de Alexia si Matei.

 

 

 

- Copiii fac ce vad, apara inocenta copilului tau! -

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 228
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

roxi, mai ca=-mi pare rau ca n-am mers si noi la otopeni... dar mi s-a parut mult prea calt, si nu ma tineau pe mine nervii...

 

crissy, mai sunam atunci. [:D].

 

ina, daca tot te=ai linistit, ce zici ce o excursie in ro cu amandoi [:D]?

 

noi cam murim de cald, dar ce sa facam, asteptam sa termine tati treaba la servici si sa plecam la mare. saptamana asta ma duc la mama dupa cort si toate cele, si l-am amenintat pe tati ca, daca nu termina treaba, eu iau copiii si plec la mare.

 

in schimb aseara am avut o discutie foarte filozofica cu fi-mea, din seria macabre, dar despre viata... uneori ma ia cu fiori...

 

Cristina

Atelierul de creatie Biblioteca Nazdravanilor Naz si Ani, eroi de poveste

Proba saptamaniiid="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata!

 

M-am intors, am intrat pe fuga sa va salut!

 

N-am citit decat pe sarite ultima pagina:

 

Crissyid="red"> ma bucur ca sunteti mai bine!!! Putere multa in continuare, sa iasa cubine micuta Beatrice din spital!

 

Madauid="red"> la multi ani! [s] sa fii sanatoasa, fericita si implinita si multa sanatate pentru toti cei dragi!

 

Inaid="red"> [pup]

 

Roxi & Mariaid="red"> sanatate copiilor!

 

Revin mai tarziu!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Impresii, pe scurt:

 

Croatia - Istria (e o peninsula in partea de nord) ne-am simtit f bine, orasele frumoase, pitoresti, mancare excelenta, n-am dat niciun rateu, peisaje frumoase (deluros), plaje OK, dar cam aglomerate si fara apa turcoaz de la Brela. Totusi apa albastra, frumoasa, transparenta, o sa vedeti in poze. Per ansablu foarte bine.

 

Austria - zona Hohe Tauern, am avut baza la Zell am See si ultima zi Salzburg - peisaje nemaipomenite, dotari, civilizatie, locuri de joaca peste tot, inclusiv la 2500m la greu, mancarea proasta si scumpa, nu ne-a placut deloc, majoritar snitele, carnuri si prajeala, in schimb prajiturile erau f bune. Plin de arabi, arhiplin, in Zell am See mai mult de jumatate din turisti erau arabi, f multe femei cu val negru pe fata si imbracate din cap pana in picioare in negru. A fost socant in prima zi.

 

Comparatie Austria - Slovenia, peisaje mai impresionante in Austria desi nici Slovenia nu sta rau deloc, locuri de joaca foarte multe in At, in Slo f putine. Acelasi nivel de civilizatie si curatenie. Preturi mai mici iar mancarea foarte buna in Slovenia. Austria e mult mai mare, mai avem o gramada de vazut, dar per ansamblu ne-am simtit mai bine in Slovenia, ne-a mers la suflet. Parca oamenii sunt mai zambitori si calzi in Slo, iar turisti am vazut doar europeni.

 

Cazarile au fost faine in ambele locuri, am avut mana buna, iar drumurile OK, n-am avut nicio problema in afara de faptul ca ne-u tinut o ora romanii in vama la plecare desi erau 3 masini in fata noastra cand am ajuns. Aveam 930 km de facut si plecasem de la 7:30 asa ca nu ne-a picat deloc bine ora pierduta din indolenta unora.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Camiid="red"> am citit din urma, imi pare tare rau pt necazul tau. Ce mai faci, sper ca esti bine!

Parerea mea de ne-medic este ca Ergometul te va ajuta sa elimini eventualele resturi, si impreuna cu antibioticul dat probabil tot "in caz de" ar trebui sa se rezolve problema fara complicatii. Sanatate. asteptam vesti!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Guten morgen la inceput de saptamana!

 

Lavi- bine ia revenit! Am un unic cuvant pentru tine: POZE!!!! [pup]

 

Roxi- am fost la spectacol, a fost super misto, chiar ma gandeam la voi ca de ce nu suni, dar eram convinsa ca nu ati mai mers, la ce caldura era. Sarah s-a intalnit cu 2 colegi de gradi, asa ca a fost fun si pentru ea. Apoi eram invitati la ziua unei alte colege de gradi, la piscina. Asa ca a fost zi de mega-fun.[olala]

 

Crissy- ce ma bucur de asemenea vetsi bune cu Beatrice! Cat despre muscatura de catel, io i-as extermina pe toti cainii vagabonzi, cu toata maaarea mea dragoste de animale. [:-@]

 

Ina- superba postarea si mai aleas superba starea de spirit de voiciune si implinire pe care ai transmis-o. Se evde ca traiesti intr-o tara civilizata si ca ai o familie minunata! [pup]

 

Am pus niste poze noi de iulie AICI[foto]. Enjoy.[:)]

 

Poze cu noi [colegi]1 si 2

Filmuletze poznase id="blue">1 2 3 4 si 5

Varsta Sarah

 

 

There are no shortcuts to happiness!id="purple">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ina, am vazut pozele ... dar nu inteleg tipa slaba din poze esti tu??? sau sora ta?[:D] Esti schimbata total, ai slabit fffooarte mult! Imi place noul look!

 

Lavi, multumesc pentru mesaj... cred ca ai dreptate si tu referitor la tratament! Miercuri o sa merg sa ma vada dr din nou. Sper sa fie bine.

 

Sa va fie de bine vacanta! Abia astept poze si de la voi!

 

Pup!

 

[mamica]Cami & Alexandra Daria [hop] (02.01.2006)id="Script MT Bold">id="size2">

id="black">

Cid="red">rid="blue">eid="limegreen">sid="purple">cid="green"> sid="orange">iid="red"> iid="purple">aid="red">rid="green"> cid="black">rid="orange">eid="blue">sid="purple">cid="green"> ... id="red">!id="size2">

 

“The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.” (Pablo Casals)
id="size2">id="black">

 

Pixy's Style - Fimo-mania, margelute, cercelusi fel de fel...id="size3">id="Script MT Bold">id="purple">

 

Ramas bun, EMMA! Nu te vom uita niciodata! id="black">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Meems, Ina, Lavi multumesc din suflet pt urari [flo][pup].

 

Intr-adevar anul asta m-am simtit foarte rasfatata, am primit o groaza de cadouri frumoase si de la tati si de la prieteni, am tinut-o trei zile numai intr-o petrecere [pk]. Stau foarte prost cu timpul in schimb, v-am mai citit asa pe fuga insa n-am mai apucat sa raspund.

 

Lavi sa va fie de bine plimbarea....si eu ca si Noki astept cu interes POZELE [:D]

 

Ina tare ma bucur ca te vad optimista si ca sunteti ok cu totii [flo]

 

Cristina H unde mergeti la mare?

 

Roxi da' se tin scai belelele de voi anul acesta [q] Sanatate multa la prichindei!

 

Noi de saptamana viitoare incepem lectiile de inot. Sunt foarte curioasa cum o sa reactioneze. Doamne ajuta sa nu ma fi mostenit pe mine care am o frica de apa teribila [bang]

 

Fug la treburi...pupici

 

[mamica]Madau siid="Comic Sans MS">id="black"> [zana]Alexia Miruna (15 dec 2005)id="Comic Sans MS">id="red">

poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani, PARTY 3 ANISORI , de la 3 la 4 ani , Turcia 2009

povestea nasterii Mirunei, filmulet aniversar [i]

filmuletze poznase 1 si 2

 

 

bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX[foto]id="Comic Sans MS">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragelor,

 

Multumesc de primire! [flo] Cu poze am sa revin peste cateva zile, cand ma linistesc putin cu despachetatul.

 

Inaid="red"> excelent arati, bravo pentru slabit, esti in mare forma!!! Ma bucur tare mult ca ti-ai gasit linistea! Lasa ca nu-o o tragedie pt Bobita sa mearga la gradi din toamna, e baiat mare! Va fi bine!

Ah si frumoasa petrecere ati facut!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare!

 

Mada , la multi ani! sa fii sanatoasa si sa ai numai bucurii in vaiat! unde incepeti cursurile?

 

Ina , arati super bine! ce ai facut? ma bucur tare mult ca ai mai scris si ca ne arati si poze [pup] am sa salut marea din partea ta [;)]

 

Lavi , bine ai revenit! vreau sa vad poze, abia astept si mai multe impresii [:)]

 

CristinaN , urata faza, asta iti mai lipsea! [q]

 

Noki , voi unde erati cand a fost sparta casa? ati avut noroc ca nu au luat mare lucru dar e infiorator sa stii ca cineva strain a intrat in casa ta, a umplat in lucrurile tale [bang]

 

Roxana , cum mai stai cu diabetul? mai tii regim ceva sau e ok acum?

multa sanatate la copii, ce ai facut cu Alexia la dr? de la ce starile de greata?

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

noi suntem bine...cica...Mihai are din nou probleme la unghie, a facut puroi langa unghie...nu stim de la ce dar se pare ca e un tesut ceva, de data asta a fost la dermatologie si l-au operat cu laser, spre sa fie bine..

 

va [pup] sa stiti ca av citesc dar nu mai am putere sa scriu, nu-mi mai arde de nimic, sunt necajita si cu -25% din salariu..

 

 

______________________________________

 

Cataid="purple"> si [8**] Bianca-Mariaid="red">(2.11.2005)

 

 

Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copilid="limegreen">

 

 

Bucatareala

 

Bricolam

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...