Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Colectia de toamna - iarna 2005, acum mari!!! (10)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 228
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[flo]va multumesc dragelor pentru randurile voastre.

 

laviid="red"> abia asteptam sa revii cu impresii si poze, sa va fie de bine [hop]. Astept cu nerabdare pozele.[pup]

 

catalinaid="red">, tin regim mereu, mai calc pe laturi cu fructele insa in rest sunt foarte stricta.Conform ultimei glicemii nivelul era la 85 ceea ce mi se pare ca este super realizare, si tensiunea s-a normalizat. De fapt suntem ceea ce mancam, foarte multe probleme de sanatate apar datorita unei alimentatii proaste. Eu tin diabetul sub control numai alimentar daca maine as renunta la dieta ar reincepe problemele de sanatate.

IMi pare rau sa aud de problemele lui mihai, sper ca pana la urma sa ii dati de cap.Sanatate multa!

 

meemsyid="red">, [pk]...multi [pup] micutei artiste.

 

mariaid="red"> nu iti face griji v-a sosi si clipa aceea, si ai mei sunt la fel de dependenti.Dar sa stii ca este foarte important si cum se raporteaza parintii la asta, cu cat vor sa controleze mai mult cu atat mai dependent se va simti copilul.

Sanatate multa voua!

 

madalinaid="red"> succes cu activitatea sportiva [hop]

 

 

Roxana mami de Alexia si Matei.

 

 

 

- Copiii fac ce vad, apara inocenta copilului tau! -

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Meems te rog sa o trimiti pe Rianna de urgenta aici. Smaranda are nevoie de un tuns de vreun an de zile si nu lasa pe nimeni! Poate pe Rianna! Noi am ajuns iar la lecti de inot. Ma asteapta trei saptamiani de condus de luni pina joi. Am ramas foarte surprinsa ca fii-mea si-a exprimat dorinta de a merge din nou cind si-a vazut colegul de gradinita cu care fusese la sesiunea anteriora ca se duce din nou. Asa ca am sarit in masina si ne-am prezentat la scoala de inot. Fireste ca toate locurile erau ocupate, dar din fericire al treielea copil era o fetita mult mai mica ce nu a vrut sa intre in apa, asa ca ei au renuntat. Smaranda Ioana, 3.11.2005

Povestea nasterii

Info utile despre cresterea copiilor

Dr. Sears

Disciplina afirmativa

Breathe, count to ten, think happy thoughts, and count your blessings.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

maria, va sosi momentul... putintica rabdare.

 

noki, si fi-mea a intrat in greva inainte de plecare. nu ma voia sa faca nimic. dar, daca ea vrea sa plece, acolo se va descurca.

eu i+am pus hainutele in pungute separate, pe fiecare am scris "sosete", chiloti, trening, etc, sa nu stea sa caute cine o va ajuta sa se imbrace. ca antrenorul a ramas masca, asta e alta problema [:D].

apoi, cand am facut bagajul, a stat langa mine. i'am explicat pentru ce e fiecare, cand sa puna treningul...

 

in schimb nu i+am pus caciula... si se panicasera ca "raceste"... le-am spus apoi ca noi nici iarna nu ne omoram cu caciula, vara exclus... poate la 2300m[:I]

 

bic, bravo pentru inot. si a mea ar fi vrut, dar abia reusesc sa sustin financiar dansul, inotul e prea mult...

in schimb abia asteapta sa mergem la mare, sa intre ca sirenele pe la fund.

 

Cristina

Atelierul de creatie Biblioteca Nazdravanilor Naz si Ani, eroi de poveste

Proba saptamaniiid="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bic, poate atunci punem de-o-ntalnire [:)]

 

Si noi am fost ieri la prima lectie de inot. A fost ok, nu am fost impresionata cu antrenorul, un copilandru care dardaia de frig pe langa copii in apa. Astazi sarim lectia ca e mult prea frig afara, si daca ieri a fost rece apa, astazi e si mai si. Rianna a fost ok, nu foarte incantata, dar nici nu a fazut fitze. A repetat tot ce i s-a spus, mai putin bagatul capului sub apa. "Mami, aia nu ma place!" [:)] Sa vedem cum progresam. Vreau doar sa prinda un pic de curaj.

 

Pe de alta parte, ne tinem regular de patinaj si tenis. Patinajul ii place mai mult, se descurca singura de ceva vreme. La tenis se plictiseste destul de repede, dar o tine taica-sau antrenata in joc.

 

Meems & Rianna (16 dec. 2005)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tot eu... Na, ca pana la urma ne-am dus la inot, si bine-am facut! N-a fost nici asa frig cum am crezut, iar Rianna si-a dat drumul nemaipomenit, progres mare fata de ziua de ieri, plus ca acuma nu mai poate de-ncantata ca toata lumea o lauda [:I]

 

Lavi, mersi ca m-ai linistit, deci suntem "in grafic" cu dezvoltarea/emanciparea/manuirea foarfecelor... [:D]

 

Meems & Rianna (16 dec. 2005)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragelor, din pacate nici azi poze, sunt putin in intarziere.[iartama] Sa vedem diseara, desi mergem la o nunta sambata anuntata de mult dar mirii vor neaparat sa ne dea si invitatie si in acest scop iesim diseara la o terasa.

 

CristinaMHid="red"> multumesc de sugestie cu scrisul, dar nu-s eu prea talentata la litere. Ma pricep mai mult la citit :)

 

Bic, Meemsid="red"> bravo pt inot!

Din pacate eu nu pot sa ma bag la programe de-astea pentru ca vara asta de ex stau cand la mine cand la soacra. Cam alambicat programul nostru.

 

Roxiid="red"> bravo pt glicemie si regim!!!

 

Meemsid="red"> [:D]

 

Cameliaid="red"> cum te mai simti, e totul in regula?

 

Mariaid="red"> cum sunt copiii?

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...