Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Colectia de toamna - iarna 2005, acum mari!!! (10)


Recommended Posts

lavi, da, ar trebui scurtat cu o telecabina, macar de la 1400 la 2000, si apoi continuare pe traseu. ar mai putea fi o telecabina babele-pestera si retur, daca exista buget, dar coborarea pe valea cerbului nu are telecabina.

acum cu taierile bugetare, prefer banii de telecabina sa-i dau la cabana, si mai bine dorm o noapte in plus si ma plimb pe munti...

 

singura problema este masina... caci... daca urci din sinaia, si cobori in busteni... unde o lasi [:D]? daca ar ma fi o masina in grup, am lasa una la sinaia, una la busteni [:-)))]

 

Cristina

Atelierul de creatie Biblioteca Nazdravanilor Naz si Ani, eroi de poveste

Proba saptamaniiid="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 228
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Meemsid="red"> multumim de aprecieri. Eram imbracate aprox in acelasi stil pt ca eu aleg hainele pt toate 3 cand plecam [:-)))] Si dupa aia incep negocierile cu fetele; m-a omorat Nati in ultimele zile din Austria cand deh, se cam terminasera hainele curate la ritmul de 2-3 tricouri pe zi cum murdarea ea dar nu voia nici aia, nici ailalta...[alcool].

 

Cristinaid="red"> intre Busteni si Sinaia trebuie sa circule ceva microbuze. Ai dreptate cu banii de telecabina.

Foarte frumoasa excursia voastra si frumoasa relatarea!!

Pe Simona, prima comentatoare la articol o stii? Nu cumva e din Timisoara? Ca stiu pe cineva cu acelasi nume, o fetita Adela si umblatori pe munte. :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Guten morgen!

 

Io m-am itors (din nou [:D]) din Croatia, gratie lu' Lavi! [pup]Super pozele. [flo]Stiam asta.[pk]

 

Cristina- fain traseu! Exista microbuze care circula super regulat intre statiunile d epe Valea Prahovei. deci poti lasa linistita masina in una din ele si s-o iei din cealalta. [8D]

 

Poze cu noi [colegi]1 si 2

Filmuletze poznase id="blue">1 2 3 4 si 5

Varsta Sarah

 

 

There are no shortcuts to happiness!id="purple">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor

sunt pe mega fuga, mai citesc pe-aici da' n-am timp sa raspund ca prevad o placinteala si ma las pagubasa...

Am intrat sa:

* salut

* sa zic ca noi lasam masina in gara de intoarcere (resp. sinaia) si plecam cu trenul la busteni, bla-bla, coboram si gaseam masina in gara la sinaia.

* sa-i spun inei sa mai lase pozele un pic, ca n-am apucat s-o vaz si de la serv nu pot

* sa ma bucur pt cami ca nu a avut complicatii nasoale

* sa urez insanatosiri grabnice bolnaviorilor

* si sport placut copiilor care se indeletnicesc cu asa ceva (in alta ordine de idei si fi-mea cand merge in mare se baga la fund ca sirenele - are ceva asemanari cu irisuca - inclusiv dragostea pentru peter pan)

 

asa... in alta ordine de idei, va salut pe toate si mai vb cred saptamana viitoare, cand imi pleaca childrenii la mare inca 2 saptamani.

 

 

c & andrei-ardei [zz]14.11.2005 & cireshik anais [il]07.05.07

 

FEBRUARIE thing-a-day id="teal">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

n-o cunosc pe simona personal, dar stiu ca e din cluj. fetita ei se joaca cu noi la bricolat.

 

de microbuze stiam, problema e cine se sacrifica sa se duca dupa masina... [:D].

 

intre timp am cautat descrieri pe net, chiar nu merita telecabina de la babele la pestera, e traseu de o ora jumatate. apoi de la pestera poti pleca direct spre omu...

 

 

Cristina

Atelierul de creatie Biblioteca Nazdravanilor Naz si Ani, eroi de poveste

Proba saptamaniiid="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))] [:-)))]

fug la sedinta [;)]

 

PS. m-am tot cugetat cu pozele de la mare: jumatate sunt cu infofoliti, jumatate cu nudisti. pe ultimele nu le-as pune (vezi subiectul de azi de la generale !!!)... dar ar ramane alea cu infofoleala si ati crede ca am avut numai vreme dintr-aia... asa ca, in mod democratic, n-am pus nimic [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...