Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Hotel Minerva Mamaia


Recommended Posts

Fetelor va riog din suflet sa ma ajutati. A fost cineva recent la acest hotel? E curat? Mancarea cum e? Stam relativ prost cu banii, dar parca am merge in concediu, iar copilul isi doreste tare mult la mare, iar in oferta de la serviciu a sotului au preturi bunicele aici. Daca e curatenie si mancarea buna, as cam merge[:D] Va multumesc anticipat pentru raspunsuri[flo][flo][flo] [mamica]Anca cu [copil]Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)[url="http://www.flickr.com/photos/9330118@N03//"]poze[/url],
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

salut...eu sunt constanteanca...hotel minerva e dupa rex, acum 2 ani au stat niste verisore din pitesti si au fost super multumite...all inclusiv, au si loc de joaca pentru cei mici, plaja aproape, camerele mi s-au parut mici, dar curate...din cate am inteles de la ele pretul era mai mult decat bun acum 2 ani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Dana. Eu tot ajung in Mamaia ca am sora in Constanta de vreo 15 ani. Anul asta am de ales intre a sta la ei si un hotel ieftin si intradevar la Minerva am gasit pret bun la agentia cu care lucreaza sindicatu' de la sotu. Pot sa stau super si la soram mea, dar e distanta pana la plaja, aerosolii de dimineata la care nu prea am ajunge, iar in 7 zile de concediu pe care le am cu totul nu prea as mai sta pe drumuri. Anul trecut am stat la Central, a fost bine, dar acum nu mai putem [q] [mamica]Anca cu [copil]Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)[url="http://www.flickr.com/photos/9330118@N03//"]poze[/url],
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...