Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Super meci! Sanse extraordinare pt amandoua echipele! Nu pot sa cred cate sanse ratate in cupa asta. Golul de la Paraguay nu a fost offside din pacate, apoi nereusita de la 11 metri ca sa nu mai spun cat de stupid au ratat spaniolii lovitura de la 11 metri, sa o reusesti pe prima anulata si sa ratezi a doua oara...foarte dramatic, sota-miu a stat ca pe ace lol. Macar nu au facut victoria Spaniei usoara.Daca Spania joaca asa si cu Germania capata si ei un 4-0 :))) Adriana 30+[fetita] Isabelle Marie si Aidan Alexander - 5 ani [url="http://picasaweb.google.com/blackpanterro/NewAlbum611081125PM/photo#5210738316991443538"]A ticket to hell has never been funnier[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau de Paraguay.. Uite mey ca Spania, marea favorita pre-cupa, desi au inceput cupa cam varza si nici acu' nu'st chiar tiptop, ajunsera totusi in semifinale, pe cand altii mai rasariti plecara acasa. Da' nu-i nimic ca si-o iau si ei de la nemti [:D] E, si din viziunile mele cu semi-finale pur latinoamericane (sau macar latine) ajunseram la Cupa Europa. O singura echipa latinoamericana, si aia barely made it. [alcool] Singura consolare la noi in familie daca iau nemtii cupa e ca i-am batut [:D] de unde rezulta ca de fapt sarbii-s cei mai tari [:D][:D][:D] (de fapt sarbii-s ca si noi romanii, au sclipiri briliante in cele mai grele meciuri, si la restu', dau cu bata in balta; asta cre' ca-i chestie mai ales de mentalitate, disciplina, psihologie; ce nu inteleg insa e ca sarbii par sa aiba antrenori buni, numa' la cupa asta au fost vreo trei echipe cu antrenori sarbi si nu le-a mers chiar prost, ghanezilor mai ales; si-atunci pe-ai lor de ce nu pot sa-i antreneze ca lumea??!!) Lai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

chiar ca intens meciul Spania-Paraguay.. mai ales cu acele 11m.. asa am zis si eu, daca joaca tot asa Spania, si-o iau de la nemti.. desi am mare incredere in Cassilias [pk] -super portar.. Mihaela, mami de [ispita]Andra - 29 martie 2008 [url="http://family.webshots.com/album/570774585USjozM"]Mica dansatoare[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...