Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aveti timp de sex?


Recommended Posts

topicul asta imi aminteste de un banc: Într-o zi se duce un tip la farmacie si zice: - Doamna, am o problema mai delicata;, nu stiu cum saa va spun… sexul meu e tot timpul sus… fac sex 12 ore pe zi si tot asa sta… ce îmi dati? Farmacista sta un pic… se gândeste… se duce în spate sa se consulte cu colegele. Dupa câteva minute se întoarce si zice: - Casa, masa si 1000 de euro lunar e bine? Eu [cafea] si Raducu [greutati] (22.04.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 294
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Adevarat a grait cel care a zis ca omul nu-i niciodata multumit cu ce are.[:D] Care are nu-i trebe,care n-are isi doreste.Nici cum nu ne mai multumeste Dumnezeu.Uricioasa specie mai suntem.[:D] Hannen [9cer]mamica de trei printzese Amira[zana] Israa[majoreta] Inas[iepu] [url="http://palestinian.ning.com/profiles/blogs/1970466:BlogPost:21449"]I want to tell the world... a Story[/url] [url="http://video.google.com/videoplay?docid=-2451908450811690589"]Occupation 101: Voice of the Silenced Majority[/url] The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades [8D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, eu am avut azi o zi de cosmar la servici, simt ca imi crapa capul ... si inca nu s-a terminat. Colac peste pupaza ma suna bona sa-mi spuna ca noul nostru catel a "spart" magazia si a insirat toate troacele lui barbata-miu, care nu-si face ordine niciodata, prin curte. Ea nu pune mana, ca ii e frica de catel [bang]. Sta la geam si urmareste si imi raporteaza mie prin telefon. Deci cand ajung acasa, nu stiu cand.... mai am de rascolit si toata curtea. Iar sotzul vine in ultimul timp la ora 9 seara si pleaca la 6 dimineata, iar eu trebuie sa-l astept cu masa.... In conditiile astea, credeti-ma, nici nu mai vreau sa aud de sex [bang] mai degraba imi vine sa ma [alcool] sa nu mai stiu de nimic :)) Ingrid si Cristi 6 ani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lisaelisa
Citat:
citat din mesajul lui crisbar n-am inteles, in schimb, prezentei batei peste boticul tuguiat....[bang][bang][bang] ....
[:D] Pai, gandeste-te nitel : esti atat de recunoscatoare pt prestatiile partenerului, incat "nici nu i-ai trece pe dinainte"; adica orice spune si ce face el este perfect, numai sa nu te paraseasca... Acum o sa pun si io emoticonul cu lovitul capului de un gard :[bang][:D] lisaelisa mami de Ancuta [aerob] ingeras iubit si dragalas
exprimarea lui ayleen, mie mi s-a parut pe cat de haioasa pe atat graitoare de adevaruri la o adica. dar ca s-ar face pres (in adevaratul sens al cuvantului) in fata unui anumit barbat, pe-asta cred ca n-a crezut-o nimeni. a fost o exprimare plastica care mie mi-a descretit fruntea la momentul respectiv. asa ca, in continuare, nu gasesc locul batei si a boticului tuguiat....[asia]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lisaelisa
Citat:
citat din mesajul lui ayleen Eu cinstit va spun: daca as avea un barbat care sa ma tina in pat pana ma ridic tinandu-ma de pereti, eu nu i-as trece pe dinainte! L-as hrani numai cu miere si lapte, ca pe regi. Imi amintesc cu foarte multa consideratie de cativa barbati din viata mea, extrem de ...apreciabili ca iubiti[:I] Nu am ramas cu ei din diverse alte motive, dar recunosc, m-am despartit cu regrete eterne [:D]
Moama, ce chestie... Nu i-ai trece pe dinainte unuia care te face sa te tii de pereti.[alcool] Si, iote asa, si-o ia musiu in cap, si iti trage una peste boticul tuguiat a pupic, ca de, el e cel mai tare din parcare si nu ai voie sa ridici capsorul in fata lui...[alcool] E bine ca-ti amintesti cu multa consideratie de acei iubiti, care au plecat pe drumul lor, fara sa se mai uite in urma...[:D] lisaelisa mami de Ancuta [aerob] ingeras iubit si dragalas
lisaelisa, iar ai inteles anapoda. nu aia au parasit-o pe ea, ci invers, zice clar ca au contat altele la cantar, oricat ar fi fost sexul de sex. deci nu s-a facut pres. deci era o exprimare plastica si cu umor. ce-au boticu si bataia cu ce-a zis ayleen, nu jtiu. [url="http://madeinromanika.wordpress.com/"]made in romanika[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau sa ma intelegeti gresit, vreau si eu sa fac sex. Dar nu pot cand pic de somn. Sotul chiar ma ajuta la treburile casnice, dar ma oboseste mult copilul. E foarte zburdalnic. Nu doarme cu mine in pat, doarme in patut, in aceeasi camera. Din cauza asta astept sa adoarma. Dar se culca tarziu. Am incercat sa-l culc mai devreme, dar nu reusesc.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ingridnen
Fetelor, eu am avut azi o zi de cosmar la servici, simt ca imi crapa capul ... si inca nu s-a terminat. Colac peste pupaza ma suna bona sa-mi spuna ca noul nostru catel a "spart" magazia si a insirat toate troacele lui barbata-miu, care nu-si face ordine niciodata, prin curte. Ea nu pune mana, ca ii e frica de catel [bang]. Sta la geam si urmareste si imi raporteaza mie prin telefon. Deci cand ajung acasa, nu stiu cand.... mai am de rascolit si toata curtea. Iar sotzul vine in ultimul timp la ora 9 seara si pleaca la 6 dimineata, iar eu trebuie sa-l astept cu masa.... In conditiile astea, credeti-ma, nici nu mai vreau sa aud de sex [bang] mai degraba imi vine sa ma [alcool] sa nu mai stiu de nimic :)) Ingrid si Cristi 6 ani
Uite, ai putea spune asa: am o zi groaznica la servici...dar e asa de bine, am servici si eu si sotul meu...castigam bine, ca avem bona, copilul e in siguranta...si casa cu curte...a, avem un catel nou si ce sa vezi! a imprastiat troacele sotului, ce bine, poate mai arunca din ele, ca-s cam multe, il fac eu sa preiceapa...din pacate, el lucreaza de dimineata pana seara, vine tarziu...dar azi, inainte de masa, intru cu el la dus, asa...sa-l spal pe spate...ca daca asteptam pana mergem in pat, suntem deja adormiti. Aaaa...poate nu o sa ploua la noapte, troacele alea din curte pot sta la aer, nu? Ce zici?[:)] [url="http://community.webshots.com/user/tora97"]RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lor[/url][foto][url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email "] Surpriza 2008[/url][foto] "EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Rufus Uite, ai putea spune asa: am o zi groaznica la servici...dar e asa de bine, am servici si eu si sotul meu...castigam bine, ca avem bona, copilul e in siguranta...si casa cu curte...a, avem un catel nou si ce sa vezi! a imprastiat troacele sotului, ce bine, poate mai arunca din ele, ca-s cam multe, il fac eu sa preiceapa...din pacate, el lucreaza de dimineata pana seara, vine tarziu...dar azi, inainte de masa, intru cu el la dus, asa...sa-l spal pe spate...ca daca asteptam pana mergem in pat, suntem deja adormiti. Aaaa...poate nu o sa ploua la noapte, troacele alea din curte pot sta la aer, nu? Ce zici?[:)] [url="http://community.webshots.com/user/tora97"]RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lor[/url][foto][url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email "] Surpriza 2008[/url][foto] "EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde
De unde vedem din nou ca depinde foarte mult unghil din care privesti problema. Bravo Rufus! >>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie Chaplin Corinna, Andreas Noël, Yasmin Serena
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da Rufus, asa ar fi ideal, dar pana cand nu ajungi sa simti ce simte acea persoana, nu prea se intelege....Cand esti cu adevarat obosit si coplesit de probleme, nu-ti arde sa privesti lucrurile asa cum le descrii tu. Ce-ai spus tu e "poveste". Sau cum stim cu totii, "teoria-i teorie...". Zina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...