Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aveti timp de sex?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 294
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Alinutza1979
Guestus -- hai sa-ti zic cum e la mine (piure + pulpe la cuptor si salata) 1 oala se murdareste de la piure (in cazul in care vrei sa faci rpd, rpd dai focul tare, se umfla si da si pe aragaz[:D] ) pulpele se fac relativ simplu ...se baga la cuptor mazgalite cu ceva pe deasuptra, insa ramane tava pe care tre sa-o speli, + 2 farfurii castronul de la salata, 2 tacamuri...mai bem si un vin, alte 2 pahare! "de unde doamne iarta-ma atatea vase ca suntem doar noi2!" Mie imi place mult sa gatesc, nu ma plang de asta insa ma omoara vasaraia si oalele murdare care raman dupa!
pai tu murdaresti aiurea si fara noima...pai iti spune guestus ca exista FOLIA de ALUMINIU ...adica piciorele de pui stau pe folie pe tava in cuptor...cind e gata afacerea..scoti picioarele si arunci folia murdara. la magazin exista sectiunea pt bucatarie...cind ai fost ultima oara acolo si te-ai intrebat da aia pt ce este..aia pt ce este...spune cinstit? va meritati soarta [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am masina de spalat vase de mai bine de 2 ani si nu as da-o pentru nimic in lume.[:D] Binecuvantata fie clipa in care am hotarat sa o cumparam.[popa] Dar am vazut un reportaj tv in care se zicea ca desi masinile de spalat vase au aparut prin anii '60, n-au avut (la vremea aceea) succesul scontat...si asta pentru ca femeile americane considerau spalatul vaselor o activitate relaxanta.[alcool] Ma intreb...oare in comparatie cu ce. [:-/] __________________________ Somnul ratiunii naste monstri.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Guestus --- si unde naiba o pun intr-o garsoniera "comunista"?! in bucutarie am un dulapior cu "de toate" fiindca garsonierele n-au fost gandite cu camara[q] oare daca o pun in camera cu noi are ceva?[:D] stiu ca este offtopic insa intreb si eu, masina de spalat vase isi face treaba? adica spala bine si oale si tavi de chec (cozonac) ?!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui anca_a
Eu am masina de spalat vase de mai bine de 2 ani si nu as da-o pentru nimic in lume.[:D] Binecuvantata fie clipa in care am hotarat sa o cumparam.[popa] Dar am vazut un reportaj tv in care se zicea ca desi masinile de spalat vase au aparut prin anii '60, n-au avut (la vremea aceea) succesul scontat...si asta pentru ca femeile americane considerau spalatul vaselor o activitate relaxanta.[alcool] Ma intreb...oare in comparatie cu ce. [:-/] __________________________ Somnul ratiunii naste monstri.
hai nu spune tu ca timpul salvat cu masina de spalat il dedici sexului. [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

anca_a citii, citii ...cu intarziere dar citit! [q][q][q][q][q] m-am mai unde sa o pun mama ei de garsoniera mica ca nu ne mai mutam odata de acolo! mai nou cumparam mancare direct gatita si o mancam din faruriile sau recipientele in care ne e vanduta si uite asa eu sunt de 2 ori fericita: o data ca am bucataria bec si a doua oara impreuna cu EL [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Alinutza1979
anca_a citii, citii ...cu intarziere dar citit! [q][q][q][q][q] m-am mai unde sa o pun mama ei de garsoniera mica ca nu ne mai mutam odata de acolo! mai nou cumparam mancare direct gatita si o mancam din faruriile sau recipientele in care ne e vanduta si uite asa eu sunt de 2 ori fericita: o data ca am bucataria bec si a doua oara impreuna cu EL [:D]
Alinutza pai nu nici nu te mai gandi sa cumperi masina de spalat. Daca poti sa cumperi mancare gata facuta sau sa mancati des la restaurant nu iti mai pierde vremea cu gatitul. Statul in bucatarie mai mult de o ora pe zi (care si aia mi se pare mult) e pierdere de vreeeeme! Ieri am stat cam o ora cand am venit de la shopping (masiv cam pt 3 saptamani), pana am aranjat totul in frigider si camara, pana am aruncat toate ambalajele si cutiile, sortat si pus bucatataria la punct, m-am umplut de nervi. Cunosc cateva femei pe care le relaxeaza tot ce tine de bucatarie cu spalat si smotruit dar si gatitul. Eu scot fum pe nari cand gatesc :) Dar am si momente cand le fac cu drag. Cam rar.. la subiect: lasati DC-ul si treceti la sex.. ca asta ne mananca noua timpul:[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da iti spun yo...ca sint dibaci...ele stau 3 h in bucatarie dar nici mincare buna nu fac..ca nu stiu sa faca....nici nu pot..nu au cum. O doamna care isi optimizeaza [:D] timpul in bucatarie la minim yo pun pariu ca face si mincare buna. Facem un pariu pe 1000 euroi...cu acelasi buget yo fac o masa pt 2 de *** in Michelin Guide ....si o doamna ce sta 4 h in bucatarie primeste zece minusuri. [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...