Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aveti timp de sex?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 294
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui lisaelisa
Eu am fost cu sotul la o consiliere de cuplu, dupa ce am descoperit ca are pe alta. I-am spus psiholoagei, printre altele, ca sotul ar vrea de 3 ori pe zi, iar ea s-a uitat senina la el, de parca e ceva normal sa vrei sa faci sex ca si cum ai urma un tratament...[alcool] Deci, din cate inteleg io, sunt o norocoasa si sa nu ma mai vait atata...? [:D] lisaelisa mami de Ancuta [aerob] ingeras iubit si dragalas
3 ori pe zi imi suna deja a facatura...eu cred ca sotul avea un plan bine pus la punct...sa te epuizeze in asa hal incat sa-i dai mana libera la inselat[alcool]...iar psiholoaga sigur era pe-o mana cu el...asta daca era psiholoaga...[:D] __________________________ Somnul ratiunii naste monstri.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui claram
Ok am inteles.Atunci ar putea recurge la masturbare din cand in cand,ca sa va ma mai scuteasca nu?[:)]
Asta daca-i place s-o faca,daca nu,tot pe tine te oboseste [:D] ...noroc ca avem doua maini ,si-o gura uneori [:I] Eu de teama sa nu-l scap din mana cand pleaca de acasa il dotez cu asa [url="sters"]ceva[/url] [:-)))] ...se pot si [url="http://ecou.biz/wp-content/uploads/2009/05/cb3000e.jpg"]asorta[/url] Daca-i indecent ce-am pus sa-mi spuneti, ca-l sterg sau ma penalizeaza Marius [:D] Edit: am sters ************************************** [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=134443&whichpage=1"]Si Mihaita are nevoie de voi!Bazar [/url] [loveyou] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=135286&whichpage=1"]Bazar pentru Sonia si Andrei[/url] [comoara] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=127257&whichpage=1"]Si ingerii au nevoie de ajutor ![/url] [il] ************************************** Iulia, mami de [zana]Claudia (12.12.01) si [bonjovi]Razvan (08.06.07)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui anca_a
Citat:
citat din mesajul lui lisaelisa
Eu am fost cu sotul la o consiliere de cuplu, dupa ce am descoperit ca are pe alta. I-am spus psiholoagei, printre altele, ca sotul ar vrea de 3 ori pe zi, iar ea s-a uitat senina la el, de parca e ceva normal sa vrei sa faci sex ca si cum ai urma un tratament...[alcool] Deci, din cate inteleg io, sunt o norocoasa si sa nu ma mai vait atata...? [:D]
3 ori pe zi imi suna deja a facatura...eu cred ca sotul avea un plan bine pus la punct...sa te epuizeze in asa hal incat sa-i dai mana libera la inselat[alcool]...iar psiholoaga sigur era pe-o mana cu el...asta daca era psiholoaga...[:D]
Era cu adevarat psiholoaga. Ne-am dus la cabinetul ei. De 3 ori pe zi, nu m-am straduit niciodata sa prestez. Asta zice el ca ar fi bine sa se intample...[alcool] Ma intreb, daca mi-as pune mintea sa-i indeplinesc dorinta aiasta arzatoare, s-ar putea descurca...? [:D] Ca, pt noi femeile, e mai simplu decat pt ei...[:D][:D] lisaelisa mami de Ancuta [aerob] ingeras iubit si dragalas
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui anca_a 3 ori pe zi imi suna deja a facatura...eu cred ca sotul avea un plan bine pus la punct...
asta imi aminteste de bancul cu doi prieteni care se revad dupa o perioada de timp, unu arata foarte bine (ion), celalat mai trist(goguta), obosit il intreaba:" care e secretul de arati asa bine? - pai sunt vaduv! - cum ai reusit? pai sex de 3 ori pe zi timp de o luna si nevasta a dat coltul. Se duce si goguta acasa si se pune pe treaba asa cum il invatase prietenul, dupa 30 de zile se reintalnesc , goguta al nostru in scaun cu rotile , il impingea sotia care era toata un zambet. Gogule , ce e cu tine? ce ai patit? - pai am aplicat metoda ta! - si nevasta de ce e asa de fericita? - ei, lasa ma, ea nu stie ca maine moare!". Alina, mama de Vlad (25.09.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui alinam
Citat:
citat din mesajul lui anca_a 3 ori pe zi imi suna deja a facatura...eu cred ca sotul avea un plan bine pus la punct...
asta imi aminteste de bancul cu doi prieteni care se revad dupa o perioada de timp, unu arata foarte bine (ion), celalat mai trist(goguta), obosit il intreaba:" care e secretul de arati asa bine? - pai sunt vaduv! - cum ai reusit? pai sex de 3 ori pe zi timp de o luna si nevasta a dat coltul. Se duce si goguta acasa si se pune pe treaba asa cum il invatase prietenul, dupa 30 de zile se reintalnesc , goguta al nostru in scaun cu rotile , il impingea sotia care era toata un zambet. Gogule , ce e cu tine? ce ai patit? - pai am aplicat metoda ta! - si nevasta de ce e asa de fericita? - ei, lasa ma, ea nu stie ca maine moare!". Alina, mama de Vlad (25.09.2005)
[afro][:-)))] __________________________ Somnul ratiunii naste monstri.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dati voi vina numa' pe ei saracii ca vor de 'nspe ori pe zi (apropo, da pe noapte de cate ori vor?) Bey, da de 3 ori pe zi nu e facatura, parol. Cam prin asta am trecut noi la inceputuri. Acu, dupa 12 ani ne ajunge de 3 - 5 ori pe saptamana [:D] Mami de Denisache Ajutati-l pe Mihaita: http://paul-mihaita.blogspot.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...