Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

BIOGENESIS FERTILITY CENTER(18)


Recommended Posts

Lalala, sa fiti sanatosi iar Sebastian sa va aduca binecuvantare si fericire in familie Fetelor, sunteti cu adevarat minunate ...Ingeras, Goggy, Coco, Ella, Adriana, Cata, Oria,Anca ... acum incep sa regret ca am ales sa stau departe de forum in aceste 2 saptamani [q] si m-am privat singurica de incurajarile voastre. Citindu-va postarile, parca si durerile de spate au disparut ... (de o saptamana ma doare, cam ca la menstruatie, durerile se accentueaza cand stau pe scaun, si mai mult spre seara, cred ca de la progesteron mi se trage). Deci acum chiar am prins curaj [bibe], va multumesc!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Oria, mai exista si posibilitatea ca o parte din ovocite sa fie lasate sa se fertilizeze natural, iar o parte prin FIV, totul se va decide in ziua punctiei. Intr-adevar, se spune ca la FIV simplu, spermatozoizii sunt selectati in mod natural cei mai puternici si sanatosi, dar nici asa nu se poate garanta ca informatia genetica e de calitate, deci e cam aceeasi loterie ca la ICSI. Nu iti fa griji, stie dr cel mai bine ce are de facut ..
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, intrebare ca ma doare: voi, asa ca distractie si antrenament, in perioada dintre FIV-uri ce ati facut? Desigur ma refer la tratamente naturiste , analize etc. Deja mi-am pus in cap sa fac sport & dieta [pk] dar simt nevoia de planuri , ma rog stiti si voi cum este cand stai pe bara[:D]
mutatie hetero MTFR C677T, 1 sarcina oprita in evolutie la 5-6s obtinuta prin FIV iun-2010
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Lalala! sa fie sanatos si sa va bucurati de el! maine mergem la bhcg si ne rugam sa se dubleze valoarea..intre timp nu stiu ce sa ma mai fac, sunt balonata rau, arat de parca am inghitit un pepene si am mancat doar o supa si o salata... sper sa treaca.. va pup si sper sa dam vesti bune si maine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lalala felicitari pt baietel, sa fiti sanatosi si norocosi! Sufletel hai curaj, o sa fie bine. Eu ieri am avut mai multe drumuri de facut si nu am apucat sa intru. Acum ma pregatesc sa plec la beta, Doamne ajuta sa fie bine! [pup][pup][pup][pup]fetele. http://lt1f.lilypie.com/9DQWp3.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cocoleana[pup] tin pumnii sa iasa beta mare!!!Doamne ajuta!!! Ramonel,mami de [aerob] Bea(08.11.2007)
2 sarcini oprite din evolutie la 5s si 7s-MTHFR C677T heterozigot, PAI1 4G/5G genotip heterozigot In cartea vietii, un înger a scris despre nasterea copilului meu. Apoi, închizand cartea, a murmurat: "Prea frumos pentru acest pãmant!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...