Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gasca de Constanta *115*


Recommended Posts

da cuscra...doar ma stii ca-s serioasa!!! intrebare: dupa-amiaza executa cineva o prajitura la o cofetarie din centru? je pe la 16 am treaba la trocadero si pe la 17,30-18 ma puteti gasi cu ruloul cu bezea (ador patiseria asta si nu va ganditi la prostii, va rog) in gura pe la atelierul de cioco (ca vreau sa vaz si de tort)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

happy, la cinema cu toata lumea? Adik cu noi? Hahahaha, ma faci sa rad....pai noi trebuie sa vorbim, sa radem tare, zgomotos, sa facem glume, sa ne agitam. Alina ,mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007) POZE www.haineshicdama.blogspot.com http://picasaweb.google.com/lucagabriel07 www.picasaweb.google.com/comenzi.hainutze/ "Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai..tu nu te cumintesti deloc...ba primesti avertismente, ba fugi la patiserie.E sti in perioada nefasta pentru fizicul tau. Pup.[flo] Alina ,mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007) POZE www.haineshicdama.blogspot.com http://picasaweb.google.com/lucagabriel07 www.picasaweb.google.com/comenzi.hainutze/ "Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la "totul despre sex" vreau, dar sa fie in sala si John alias Mrs Big in sala [:I] Alina ,mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007) POZE www.haineshicdama.blogspot.com http://picasaweb.google.com/lucagabriel07 www.picasaweb.google.com/comenzi.hainutze/ "Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ma puteti gasi cu ruloul cu bezea (ador patiseria asta si nu va ganditi la prostii, va rog) in gura [:D][:D][:D] Dana, filmul incepe sa ruleze de maine, si cum spuneam numai de la ora 20:00. Pai o fi Shreck 4 ??!![bang] La ce cofetarie te duci Dana? Cu toate ca, eu ar trebui sa ma abtin, am 2 inghetate de azi dimineata la activ [:I]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai datoria de mama mi-o cere... comand tort pentru baiat si ma obliga sa gust din el- procedura standard, dor nu-l comand asa pe neve.... eu cu maselele puse simt mai greu gustul si trebuie cantitativ mai mult, ce sa fac..."ca de pofta, imi sar ochii de foame" vorba populara...si daca tot sunt la cofetarie, imi cumpar si prajitura care-mi place cel mai mult[:D] ca ajung rar pe acolo, spre deloc !!!tine cont mi se trage ca am facut liceul la m.eminescu, apropo a mai terminat cineva acolo? -eu 90-94...si aveam in curtea liceului un chiosc de unde cumparam una alta ...doar la patiseria spitalului mare mai gasesc produse de atunci, respectiv rulouri cu bezea, batoane, alea de patiserie-trigoane si imi scapa....[pofta]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...