Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietene la bine si la greu - 28


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Hop Top si eu p-aici[:D] Astazi am fost la piscina cu fi-miu[olala], asa bine era la baldachineee[pk]. I-a placut tare mult, toata lumea l-a bagat in seama, n-a vrut sa doarma..zici ca-l picam cu ceara. Numai 2 reprize de 30 min in 8h[alcool]. In mod sigur vom mai repeta experienta. Dankutzule, ooof, tare greu cu mami a ta...ce nenorocire de stafilococ[bang], sper din suflet sa se gaseasca o solutie sa nu tr operata[pup] Tina, way to go girl![pk] FDaniela, si puiul meu transpira f tare, sufera de caldura. Eu chiar nu cred ca are vreo legatura cu Vigantolul[:-@]. Eu il las in Pampers sau in fundul gol si ii dau apa sa se idrateze si il sterg cu prosopelul.[pup] Lidiutz, multumim ca incerci sa ai grija de noi, ca vrei sa ne descretesti fruntile[pup][flo]. Smaranditza, si mie imi place sunetul ploii si mirosul pamantului de dupa[flo], imi creaza asa o stareee..as sta in pat toata ziua in bratele lui iubis[olala] Mi-a amortit mana. Revin [url="http://picasaweb.google.com/fulgusori2009/Ralu_seby#5443701719035548482"]pozici botez 07.02.2010[/url] [url="http://picasaweb.google.com/fulgusori2009/Ralu_seby#5433992365726122498"]poponitzu' meu Matei-Andrei[/url] Credinta face totul posibil, Dragostea face totul usor :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna am intrat sa va mai scriu si despre noi un pic. Mihai este in continuare marait din cauza dintilor care nu vor sa mai iasa, in schimb mananca foarte bine, a redus numarul de mese la 4 pe zi nu stiu de ce, doctorita a zis ca nu e nimica grav ca mai sunt copii care isi reduc mesele. Eu sunt foarte obosita sunt toata ziua cu el in brate , numai in brate vrea , nu stiu daca fac bine ca il tin atata, iar cand doarme fac prin casa mancare Mihai, mancare noi, curatenie. Si prostia care am putut-o face ieri (din cauza oboseli) e ca,,,,, cand am vrut sa il pun pe Mihai in carucior , am reusit sa il pun pe jumatate l-am scapat de s-a lovit la umar si cap, a plans ca s-a speriat si pe cand s-a calmat el am inceput sa plang eu si el iarasi a inceput sa planga cand a vazut ca plang eu. Cu scuzele de rigoare LMA tuturor sarbatoritilor din aceasta saptamana si a fulgusorilor. Nu stiu cand o sa recuperez capitolul asta, sper ca sunteti toate bine si fulgusorii vostri la fel. Va [pup][pup][pup] ALI mama lui MIHAI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ali762000
Buna am intrat sa va mai scriu si despre noi un pic. Mihai este in continuare marait din cauza dintilor care nu vor sa mai iasa, in schimb mananca foarte bine, a redus numarul de mese la 4 pe zi nu stiu de ce, doctorita a zis ca nu e nimica grav ca mai sunt copii care isi reduc mesele. Eu sunt foarte obosita sunt toata ziua cu el in brate , numai in brate vrea , nu stiu daca fac bine ca il tin atata, iar cand doarme fac prin casa mancare Mihai, mancare noi, curatenie. Si prostia care am putut-o face ieri (din cauza oboseli) e ca,,,,, cand am vrut sa il pun pe Mihai in carucior , am reusit sa il pun pe jumatate l-am scapat de s-a lovit la umar si cap, a plans ca s-a speriat si pe cand s-a calmat el am inceput sa plang eu si el iarasi a inceput sa planga cand a vazut ca plang eu. Cu scuzele de rigoare LMA tuturor sarbatoritilor din aceasta saptamana si a fulgusorilor. Nu stiu cand o sa recuperez capitolul asta, sper ca sunteti toate bine si fulgusorii vostri la fel. Va [pup][pup][pup] ALI mama lui MIHAI
Pupici pt mamica obosita si pt cucuiul lui Mihai[pup]. Sper ca dintocii sa nu va mai dea batai de cap si ca puiul sa nu ii mai rupa bratele lu' mami.[flo] Ma bag la cuib[pup] [url="http://picasaweb.google.com/fulgusori2009/Ralu_seby#5443701719035548482"]pozici botez 07.02.2010[/url] [url="http://picasaweb.google.com/fulgusori2009/Ralu_seby#5433992365726122498"]poponitzu' meu Matei-Andrei[/url] Credinta face totul posibil, Dragostea face totul usor :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, mi-a placut tare ca am putut povesti cu voi asa mult astea 2 saptamani, care din pacate au trecut f repede [q]. maine dimineata la 7 vine tati sa ne ia acasa la noi asa ca e cam gata cu distratul pe forum [q] insa eu tot sper sa reusesc sa mai intru. ca si eu sunt tare bucuroasa ca ne-am "intalnit" aici, ca am gasit multe raspunsuri la intrebari, ca citind ce ati scris mi-am pus intrebari noi si, deloc in ultimul rand, ca multumita multor lucruri discutate aici, Iulian este alaptat inca la 8 luni [olala]. si cand ma gandesc ca eram destul de convinsa ca nu voi avea lapte, ca e tot aia daca hranesti copilul cu LP, ca..., ca.... in alta ordine de idei, las capitol nou pentru we - ca cine stie cand mai apuc sa fac altul, desi asta e cel mai usor de facut - si plec la somn, ca am ajuns cumva sa fiu cam obosita [batcap]. cand ajung la Bucuresti pun si pozele cu soare adevarat pe care le-am facut aici, ca m-am saturat de conexiunea asta f slaba care imi incarca 5 poze in 5 ore. multa sanatate puiutilor, mamicilor, parintilor de mamici, vacante frumoase si relaxante sa aveti, sa dormiti usor si lin si sa ne bucuram cu toatele de timpul asta minunat din viata copiilor nostri! zic de acum [s][s] pentru cei nascuti maine, dar tot bag eu un nas sa vad cinsteala de la fete [:D] NB [recevere] Monis si piticutzul Santiago (Iulian 02 nov '09)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...