Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 241
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Sinzi, cum faci leacu' babesc? E bun la ce are el? Eu ii dau miere in fiecare zi sa ii calmeze gatul ca il doare de la tuse.

 

Din pacate poate sa revina...cica pana pe la 8 ani mai o sa tot tragem cu asa ceva, Aidan se pare are plamani si bronhii sensibile la fum de tigara, gaze de esapament, praf, poate si polen...

 

Adriana si Aidan - 3 ani

A ticket to hell has never been funnier

 

"Friendship is like peeing in your pants, everyone can see it but only you can feel its true warmth."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana, lui David ii calmeaza tusea leacu asta[:D]...Fierb o ceapa in foi (adica nu o curat) pana scade apa (din 3 cani, ramane cam una), adaug nuca sparta, dar in coaja (cam 15-20 nuci) si la sfarsit , dupa ce iau de pe foc pun miere si lamaie (cat sa fie dulce si buna la gust)...Strecor toata zeama si ii dau cat poate sa bea[:D]...

 

Sinzi , Radu si David [detectiv] psihologul

[cool] varsta Davidid="size1">

[foto]id="size1">

 

 

 

id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! intru putin la voi nu numai sa va mai citesc, ca mereu se discuta chestii interesante pe-aici, dar si sa-i urez Andreei-philip- saptamani cat mai odihnitoare si fara probleme, si o nastere usoara.

Andreea, adaptare usoara lui Philip, la mine au aparut probleme cu Vladutz care sincera sa fiu ma cam depasesc, cand il aud cum vorbeste despre Aidan si trebuie sa fiu mereu cu ochii pe el sa nu-l agreseze.[q]

 

Mona

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multu Sinzi, am sa ii fac sa vad daca merge desi acum nu mai tuseste :), am facut inhalari de doua ori azi. Si mai facem atata timp cat ia si celalalt medicament.Cam 5 zile. Numai bine luni suntem fresh pt plecarea in vacanta :)

 

Adriana si Aidan - 3 ani

A ticket to hell has never been funnier

 

"Friendship is like peeing in your pants, everyone can see it but only you can feel its true warmth."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mona, tocmai ce ti-am citit mesajul azi la maple babies. crezi ca eu nu ma gandesc la ce ma asteapta...aoleu si vai de mine, in soacra mi-e speranta ca-l va tine ocupat pe micut. acum si-a facut si niste prieteni in cartier dar trebuie supravegheat, cum soacra nu vb engleza cam nasol ca nu poate sta cu ei sa-i pazeasca, nu intelege ce vorbesc. eh, dar mai vedem noi cum vom face fata...am inceput sa-i cumpar lui philip jocuri noi ca sa aiba ceva sa se intretina, hehehe, acum ma gandesc sa i le dau pe rand, dupa ce vine Nicholas (Ramona,a sa a ramas).

 

philip

36weeksbabyboy

mommyandreea

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andreea mai 2 saptamani si ai bebelica!!! [pup] NU i iei nintendo DS lui Philip? Nu ti fa griji, are soacra translatorul cu ea [:)]

 

Pantero eu stiu ca ceaiul se face doar din coji de ceapa, succes sa ti l bea ca are gust cam rau (poti pune un pic de miere n el)... Altceva: ridiche neagra o scobesti si pui acolo miere si o sa se faca zeama si i dai zeama aia.

 

Pumba Ciuf [pup]

Sanziana frumoase poze/protagonisti!

 

Miericico pricepui cum sta treaba cu raceala (de la celalalt subiect) dar mie tot mi e rece la burta daca n am sosete [:)]

 

Don't throw with stones if you live in a glass house.

 

corina mama Ralucai

 

http://community.webshots.com/user/corinaraluca

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corina, nintendo ds zici, pai eu stiu daca el stie sa joace, nu-i foarte ambitios si mereu abandoneaza spunand ca sa facem noi. nu-l deranjeaza nici daca joaca tati jocuri la calculator in locul lui si el doar sa priveasca. cat de dificile sunt jocurile si ce jocuri i-as putea lua? eu as vrea sa se joace mai mult afara sau ceva jocuri creative, eu stiu...sfatuiti-ma voi.

 

philip

36weeksbabyboy

mommyandreea

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...