Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 241
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

CIUFULE,mor aici incet la pozele tale[q][bang][bang]...ce frumos este...si ce bine arati[pk][olala]....mai dar ce frumos este acolo la voi,munti[q]..imi place tare...cred ca de fiecare data cand pui poze zic [:D]...SUPERB!!!...ah,sa nu iti spun ca e super inclinarea asta...daca faci zilnci o tura cred ca nu-ti mai trebe workout[:D]...si poti manca si ce vrei ca se duc toate caloriile[:-)))][:-)))]

 

 

 

 

 

 

Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)

Pozele noastre aici... http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001

...sau aici...

http://community.webshots.com/user/CRISMIR100

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele!

 

ff putin am citit din urma.. nu am vazut decat 2-3 poze..

Liris felicitari pt bebelina![bis]

am citit ca Panteruta nu se mai muta, dar o sa fie timp de vizite![pk]

Miere studiaza diversificarea si nu mai stiu.. oricum mai am ce citit..

 

pana ajung la zi sa va arat si eu poze de Romania pt cand aveti timp.. ca-s cam multe [:D]

 

si in alta ordine de idei ne-am hotarat ca ne-ar conveni sa vina soacra-mea sa ne ajute.. s-a lipit frumos Andra de ea si acum sotul cerceteaza ce are de facut.. daca apar intrebari s-ar putea sa va stresez [:D]...

hai ca ma duc totusi la nani, ca-i tarziu deja..

 

 

Mihaela, mamik fericit de [copil]Andraid="pink"> - 29 martie 2008

 

Pozici

Primul anisor

Povestea americancei

Povestea noastra

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihutza11 am vazut pozele. Andra e o dulcica si am mai vazut ca esti bucovineana ca mine ? [:D] ca mi s-a parut cunoscut orasul apoi am realizat ca e C-lung Moldovenesc?

Da pe Andra de ce ati ras-o-n cap ?

 

Ciuf esti super tare daca ai urcat dealul ala ... good exercising [pk]

 

There's no elevator to success ... you have to take the stairs!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ciuf id="orange">felicitari pt rezultatele bune si pt locul de frunce'. Iar peisajele sunt de vis clar.

Mihutzaid="orange"> sunt super misto pozele. Andra este o dulce in toate pozele. Frumos prin Romania si prin parcuri. Iar tunsulici tot frumusica e.

Andreea id="orange">cum mai stai cu emotiile? Mai ai o sapt si gata. Doamne ajuta sa fie bine.

Miereid="orange"> sunt superbe pozele cu voi. O incantare sa le tot privesti. Asa copil sa tot ai. De cate ori ma uit la pozele voastre spun ca poate iese si bebe al meu la fel de cuminte, frumos, mancacios...

 

Adriana [gravi] 20+ si [roker] Robert Cristian (08.26.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Scuze doamnelor ca mai citesc si mai "intervin" pe aici-dar am vizionat niste poze cu voi deosebite,mai ales cuc opii frumosi si minunati.

Miere-Aidan e superb(ca si parintii)-dar pozele cu fluturasul si cand sta cu mina la obraz pe jucaria aia, mi-au inseninat ziua de-a dreptul[pup]

Numai bine tuturor,sarcini linistite la gravidute si o saptamina buna sa aveti!

 

Denisa cu Emma Andrea 3 ani si Mark Alex 1,6 ani

 

Zambeste, si maine e o zi!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma bag si eu in vorba ...peste "gard" ca...vecinele...[:D]

In primul rand...felicitari pentru copilasi frumosi la ale caror poze..."am tras cu ochiul"

Miere...in ultimele poze, Aidan ...e MORTAL. Trimite niste foto la o agentie de publicitate ceva...cine stie de unde o sari iepurele si devine o mica vedeta [pup]

RamonaJ si celelalte fete gradinarese, mi-au inghetat frumusete de begonii inflorite, acum 2 nopti. naiba sa stie ca o sa mai dea inghetul pe la noi...ca le bagam in casa...dar...n-am facut-o. Isi mai revin? Ce ar trebui sa le fac?

Va pup pe toate [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ma bucur ca v-au placut pozele.. v-am zis ca-s multe.. [:D]

 

si da Alintaroma sunt bucovineanca.. eu sunt din Gura Humorului [:D].. sotul e oltean din Craiova.. si uite cum a iesit americanca [;)]

 

ps. am ras-o din mai multe motive: transpira ff mult ca aici e ff cald, si pt ca sa ii creasca mai frumos cica.. deja nu mai e ca in palma [:D], e un mic arici, tot blondina [:D]

 

Mihaela, mamik fericit de [copil]Andraid="pink"> - 29 martie 2008

 

Pozici

Primul anisor

Povestea americancei

Povestea noastra

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...