Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sezatoarea canadiana (185)


Recommended Posts

Pentru cui ii este dor de Romania, uitati ce ma primit pe email: Hai la hora-n sat! Hora va participa in perioada 8 - 18 Iulie la Festivalul International de Folclor “Mondial des Cultures” din localitatea Drummondville reprezentand Romania. Va invitam sa va alaturati noua si celorlalte ansambluri reprezentante ale altor tari, care participa la acest mare festival. O ocazie minunata de a ne încuraja, descoperind totodata muzica, traditiile, frumusetea dansului si portului popular traditional romanesc precum si al celorlalte tari! Pentru program, directii si alte detalii, vizitati situl www.hora.ca Va rugam sa transmiteti acest mesaj la toti cunoscutii vostri. Va asteptam la un cantec, joc si voie buna! -HORA Fericiti cei care au piscina in curte ....[pk] Eu stau ascunsa la aer conditionat (in casa, in masina, la birou) [:D] Oana, mama lui Antonia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Hello, Multumim frumos de urari. Dragaica-tinem pumnii,mai e putin si apoi incepe greul dar e si frumos[:D] Aspirator de talia lui Dyson dar mai ieftin putin(100-150) sunt Miele si Kenmoore, primul nici nu se aude, la Sears le baga in sale frecvent. Denisa cu Emma Andrea 4,5 ani si Mark Alex 3 ani Zambeste, si maine e o zi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Denisam Aspirator de talia lui Dyson dar mai ieftin putin(100-150) sunt Miele si Kenmoore, primul nici nu se aude, la Sears le baga in sale frecvent. Denisa cu Emma Andrea 4,5 ani si Mark Alex 3 ani Zambeste, si maine e o zi!
am doua aspiratoare in casa. ghici de care[:D] denisa la multi ani lui Alex!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Denisa-LA MULTZI ANI pentru Alex [s][s] Sa creasca mare, sanatos si sa aiba mult noroc! [pup][flo] Un articol interesant despre cum putem evita produse/substante cancerigene in viata de zii cu zii: http://www.cyberpresse.ca/vivre/sante/201007/07/01-4296331-neuf-facons-deviter-les-elements-cancerigenes-chez-soi.php?utm_categorieinterne=trafficdrivers&utm_contenuinterne=cyberpresse_B9_vivre_259_accueil_POS4 Oana, mama lui Antonia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui khristin
Donia, tot la $99 era si la Costco. Vara asta plecam doar pe plan local gen Toronto Zoo, Wild Water Park (traiasca pass-urile de la scoala!!!!), Niagara-on-the-Lake probabil din nou. Dar fac deja shortlisting la Chrismas break [:D]... Yasmine are inot si cheerleading ca fun vara asta si ma gandeam sa-l initiez si pe Chris in ale inotului [pk]. Era sa uit...acum cateva saptamani am ajuns aproape de tine la [url="http://www.zooz.ca/"] safari[/url].
Gata, multumesc, de azi al meu e! Deja am aspirat de 2 ori si e jucaria favorita a copiilor, poate ma scapa de-o grija [:D] Era cat p-aci sa merg si eu maine la Zooz cu copiii si prieteni de-ai lor, dar la caldurile care se anunta m-am razgandit, eu nu rezist nici 5 minute in arsita asta, cu splash sau nu! Mi-e si jena sa mai spun ceva de intalnit prin Niagara, ca lucrez cate 2 week-end-uri din 3 [bang] Unde merge Chris la day care, tot acolo unde a fost si Yasmina? Am incercat si noi inotul cu mezinul, dar dupa vreo 3 sedinte a abandonat, a avut un grup cam galagios si nu a mai vrut sa mearga. Insa in vara asta luam pauza totala de orice fel de activitati, asta va fi vacanta mea adevarata! [:D] Doloress, si noi am facut antrenament inainte de Disney, sa ne fi vazut ce mai studiam carti cu Donald si Mickey si Daisy si restul gastii [:D] Dana P, ce fain povestesti tu de vacanta voastra, o gramada de chestii faine! Super!
Copiii se nasc perfecti - rolul parintelui e sa nu strice ceea ce Dumnezeu sau natura a creat.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cat de cald poate sa fie... si am o durere de cap crunta de la caldura. dar mi-a luat un coleg iced coffee - sper sa-mi treaca aseara am fost sa ne plimbam pe malul lacului si ne-a fost chiar racoare, dar cum ne-am departa 10 metri de lac, a inceput sa se simta caldura dragaica numai la tine ma gandesc cum rezisti tu pe caldurile astea. imi aduc aminte de mine ca abia puteam respira si imi era foarte cald spre sfarsitul sarcinii si era iarna
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ma primesti si pe mine?
Citat:
citat din mesajul lui Podeanu
Piscina mea arata 33 grade[bang] Sa mai bag furtunul cu apa rece sa o mai scad... Dar de miine cica se mai racoreste.. Dragaica esti ok? Born to shop, forced to work.
Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...