Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Sezatoarea canadiana (185)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui simi
Simo sa va fie de bine vacanta! [pup] Am o tona de carti/ jocuri in limba engleza de-ale lui Ali de pe vremea gradinitei. Le-am pastrat pentru voi![pup] Am renovat camera copilei ,dar tot ce era prea bebe/gradinita/maternel le-am pastrat pentru Addie.[pup] Mult succes la prepararea pentru examen a lui Radu![flo] Vorbim miercuri![pup] I embarrass my teenagers , they drive me nuts. We are even!
Sarumina si yes, yes, yes, vorbim miercuri! Noi de la 9 sintem sus si, oricum, este Coolest Big Brother acasa... S. http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72985
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare! Nu am citit, ca am luat doar jumatate de ora de internet ca sa fiu prezenta la trezirea printului (urla cit il tine gura daca da cu ochii de bunica si nu de mama[bang]). Sintem la Neptun, unde acum e superb. A si plouat, dar a fost bine, ca abia am dormit si eu, copiii fiind jos, in 'club' cum ii spun ei... Lumea copiilor e aici, o gasca intreaga, de la 20 in sus, cei mai mari de 13-15, cei mai mici de 2, care se tin scai dupa cei mari... ce mai, o nebunie totala, au ocupat vila, plaja... tot.[:D] Iar Agata e capul gastii, al rautatilor bineinteles, Tudora undeva pe la coada, iar Lisandru coada... dar nu se lasa, persevereaza.[:D] Mofturi la mincare cit cuprinde, de fapt, la orice... au avut pe rind toti viroza respiratorie si stomacala, lor nu prea le pasa, pe mine m-au terminat... dar acum se pare ca au trecut toate, au plecat si ploile si ne bucuram de soare si de apa buna. Mai avem timp... pe 21 plecam. Oricum, e o aventura sa pleci cu toti trei in lume, nu stii la ce sa te astepti si de la cine... si nu s-a terminat![bang] Imi pare rau ca nu mai stiu nimic despre voi, nici daca as fi avut calculator nu cred ca as fi avut timp de el, am televizor in camera si nu stiu daca am apucat sa vad un film cap-coada. Va pup si va doresc o vara frumoasa in continuare![pup] CORNELIA, mami de [url="http://www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37"]AGATA, TUDORA si LISANDRU[/url]
Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dupa o lunga absenta, astazi nu stiu ce-mi veni sa deschid dc-ul, sa va salut si sa va imbratisez cu drag[:I] probabil imi lipsiti[pup] si noi ne-am intors din Ro dupa o vacanta de o luna de zile iar acum incercam sa ne reacomodam cu toate[bang] cam nasol cu fusul orar si binenteles cam nasol cu munca[:D] In Ro ne-a placut enorm de mult.Deja caut bilete pt la anul:)) Am avut foarte multe momente frumoase si emotionante dar si cateva triste... merg sa va citesc putin din urma ca ma simt ca si cazuta din plop[alcool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simona, bine te-ai intors[pup] Apa , de fapt culorile, m-au innebunit si pe mine. Credeam ca numai eu sunt sentimentala, ma inmoi de fiecare data cind trebuie sa plec... ma uit la ocean , nisip ca si cum as muri a doua zi.[bang] Sa-ti raspund la intrebare, nu am avut picior de tintar.Si la noi au fost paturile si pernele tari dar culmea, ma doare spatele mai rau acum acasa dormind pe salteaua mea cu mousse memoire[bang] Noi am vrea sa incercam Cuba la anul, dar daca ne razgindim tot la hotelul asta mergem. Poate ne combinam sa mergem impreuna? Cristina si Camelia bine v-ati reintors acasa.Camelia a-ti fost cu totii in Ro? Nelia, vacanta placuta in continuare. Born to shop, forced to work.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur ca s-au mai intors din fete din vacanta, poate se mai anima subiectul [:D]. Simonna, ma bucur ca v-ati simtit cu totii bine la soare, multi [pup] domnisoarei din partea mea [olala] Dana, am vizionat si eu pozele, sinteti o pereche superba [olala]. In plus am revazut cu mare placere peisaje cunoscute. Daca mai mergem si primava urmatoare in sud, ne-am intoarce la acelasi hotel. Sa vedem, momentan am avea alte planuri (ski in Alpi [pk]). Cristina, Diana si Ange, nu fiti zgircite, mai scrieti impresii din Romania [:D] Mie imi face mare placere sa aflu despre cum se vede Romania prin ochii celor care se duc in vizita... Nelia, vacanta placuta in continuare [flo] p.s. Eu (ca niciodata) nu plec nicaieri vara asta [bang], datorita unui proiect important... Oana, mama lui Antonia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

seara buna! sa le fie de bine tuturor doamnelor vacantzuite si vacanta placuta in continuare celor care inca se bucura de ea! merci de feedback cu beaconsfield! dodo merci! nu sunt foarte multe apart, dar am gasit unul intr-o locatie superba, si am fost in building-ul managerului, totul extraordinar, doara ca imobilul din fata, unde era de inchiriat mirosea la fel de urat ca primul imobil in care am locuit la CDN; cred ca fierbeau broaste acolo! ah, si cu coada de soarece! serios! :) intre timp, dupa ce am fost la stag party in weekend si ne-am intors acasa la 3, la 7 m-am sculat sa facem de-a menajul ca aveam vizita sambata la apartament la 10... nu a venit nimeni, plasa la fel si duminica deci rezulta ca inca nu am gasit pe nimeni si nu stiu daca ne putem muta :) intre timp ne-a mancat tot timpul afacerea asta! asa ca ma duc sa ma mai bucur de viata si la somn, ca oricum what will be will be! sa aveti o saptamana excelenta in continuare! Ione
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Domne, mi se pare mie sau a inceput sa se ieftineasca nitel carnea? O fi pentru ca a venit vara si mananca lumea salati? Mi-am amintit ca mai aveam o intrebare: se gaseste undeva [baluat fraged congelat, de-ala de foetaj[/b], cum era in Romania? Aici am vazut o "pate" care cica e pentru placinte, dar e aluat normal, de-ala fac si eu, ca nu e foetat, ca la placinta romaneasca, ci e aluat-aluat normal.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus Canadiencele mele dragi [flo] Ma iertatzi ca intru ca sa va spun "buna dimineatza" cu o veste trista... Madalina Manole a murit [q] http://www.youtube.com/watch?v=vT_XJqysncg&feature=related Va sarut cu drag [pup] si promit sa revin... Multzumesc de urarile pentru Gabisor [pup] Lorelai As a woman, I have no country As a woman, I want no country As a woman, my country is the whole world. Virginia Woolf
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...