Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Sezatoarea canadiana (185)


Recommended Posts

nasuc, pozele sunt... breathtaking!!! Extraordinare locuri, am savurat fiecare poza pe indelete... si m-am bucurat ca pe langa atatea vietuitoare care v-au iesit in cale n-ai pus poze si cu un urs [:D] Frumos, frumos! [flo] Mona_B, succes la interviuri! lorelaim, ma bucur ca ai reaparut, tin pumnii sa fie bine la job la sot!
Copiii se nasc perfecti - rolul parintelui e sa nu strice ceea ce Dumnezeu sau natura a creat.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Bun venit fetelor din vacante, vacanta placuta in continuare celorlalte! Si eu am un dor de duca... dar slabe sanse anul asta. < Mikion ce m-am distrat cu tunelul! Asa e, sa stii. EU dau vina pe magazine cateodata ca am nascut prematur ca si eu uitam sa vin acasa cand ieseam de la servici. Cu o zi inainte de a mi se rupe apa, facusem turul, de la Cours de Mont-Royal pana la La Baie (Les Ailes). Am sa mai intru si eu pe contul comun sa vad pozici, ca n-am mai vazut demult, sa-mi fac asa sange rau...[:D]
Mami de pitic Patrick(29.04.2008) si [gravi] -DPN 15.02.2011 [url="http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I%20love%20DC&page=2"]Victoria (des.1)[/url], fetita frumoasa si curoajoasa, te iubim!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare si LMA sarbatoritilor pe care nu am reusit sa ii serbez la timp[flo] Noi suntem bine, crestem care mai de care. Cel mare cu vacanta lui, m-au zapacit de tot. Ast mic, "cuminte" foc. Eu sunt amestecat, fericita ca am primit o veste neasteptata (luni imi schimba pietrele cu chestui moi pufoase si la moda[:D]) Unde nu aveam sperante pana prin sept, deodata au gasit un loc ca nu a putut cineva. Ma gandeam eu de ce nu ma trage ata de vacanta[:D] Ca sunt ducareata de fel. ei, si asta sper sa imi rezolve pb cu mana care imi e amortita si pt care ma tot cauta astia si nu gasesc solutie[bang] Una din variante era ca apasa una din "pietre". Acum sa vedem ca ma scoate din sarite cum o simt asa de aiurea. In rest toate bune, alerg dupa copchii sa ma tin in forma[:D] Vroiam sa va intreb daca stiti daca obtin viza de vizitor in state pt sora mea, si merge o zi doua acolo se considera ca a intrat at in Ca? Adica, ma gandesc sa nu mai aplic pt prelungire cand o fi si sa incerc miscarea cu statele. Ea are multipla pt aici. Stiti ceva daca se poate asa? Multumesc. Eu nu am apucat sa vad poze din vacanta da parca nici nu imi vine sa ma uit ca invidia e mare deja[:D] Eu am vacante in app, ca m-am plimbat de nu mai stiu[:D] Dragaica eu iti tin pumnii de pe acum si sa fie cat mai usor[flo] Si pe mine m-a cam dat peste cap stirile mondene, si ma filozofez la destinul omului care nu poate fi schimbat[q] Dar e important sa ai cu ce lupta ca de nu tot degeaba[q] Aveti grija de voi si o vara cat mai frumoasa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daiopri sa le porti sanatoasa!!! Intrebarea cu viza de State nu prea am inteles-o, scuze! Daca are viza multipla pentru CA, nu-i problema. Daca viza de State e pe mai multi ani cand intra prima oara in State ii da un cartonas alb (capsat pe pasaport) care-i valabil 6 luni.
[hippi] Bijoux by Mitziad
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...