Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Sezatoarea canadiana (185)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ZAVALITA - noi am luat salteaua de la Sears, e absolut bestiala salteaua noastra si am avut ditamai reducerea, am platit 450 si ea costa 1100 [alcool]. La specificatii m-am uitat la numarul de resorturi, a noastra are peste 800, queen size, si mai are si spuma de-aia cu memorie, cum ii zice... [url="http://www.sears.ca/product/oxford-euro-top-mattress-queen-king/0179471S?ptag=3"]UITE[/url] una pe care am probat-o noi, alege queen si plush, rezulta la 450. Livrarea acasa a mai fost trei lei (ma rog, 6 sau 12 dolari? Nu mai stiu) si nu mi-am mai batut capul. PS - eu sunt de-aia cu shopping online, nu imi place sa bat chiar tot orasul pentru una alta, cand chiar imi trebuie... Cand n-am ce face, de promenada, bat magazinele. Dar cand chiar imi trebuie ceva, ma enerveaza la culme sa caut... Saptamana asta o sa fiu la piscina zilnic, zau! Mie nu mi-e nici un dor de Marea neagra. Cand m-am mutat in Bucuresti ii simteam lipsa. acum, dupa 10 ani de Bucuresti, nu mai vreau nici o mare neagra, si am sfarsit prin a merge in Bulgaria [bang]. Ne-am dus de 1 mai la mamaia, totul era un jaf si o pustietate. Ne-am dus si in Bulgaria, acolo totul era gata pregatit, asteptau turisti. N=am nici un dor de Romania, trei sferturi din familia mea nu se mai afla acolo, doar parintii mai sunt acolo, sora si fratele lui barbatu-miu. Cu cumnata-miu insa nu ne vedeam nici cand eram in Romania. Sper sa vina ai mei aici, iar cu frate-miu sa ne vedem fie in Spania, fie in Germania, fie sa vina ei aici. Cu socrii e mai complicat, ei nu au cum sa mai vina, va fi singurul motiv pentru care vom mai ajunge in Romania. Pacat de frumusetile naturale ale Romaniei, ca sunt ingropate in gunoaie si nepasare...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mQQm-LA MULTZI ANI pentru OLIVER [s][s] Sa creasca mare, sanatos si sa aiba mult noroc! [pup][flo] Ce mai caldura [:D] Eu ma fost ieri dupa-amiaza in portul vechi si a fost tare frumos, animatie, muzica, am stat pe o terasa si am mincat, se simtea vacanta! A fost super [pk] Oana, mama lui Antonia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Denisa la multi ani pentru Alex! Multa sanatate si numai bucurii! 3 ani deja! Wow ce mare s-a facut! Nu ne-ai mai pus poze deloc cu frumosii tai. Petrecere frumoasa! Ce tort ai luat pana la urma? Da, mai Oana, ce calduri... sincer un pic prea mari pentru gustul meu, cu toata racoarea piscinii, e prea mare umezeala...
[hippi] Bijoux by Mitziad
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Donia, eheeeei ne-ai tinut in suspense cu pozele pana acum dar s-a meritat din plin [olala]. Nici nu vreau sa-i arat pozele Yasminei ca-i vin idei rapid si juniorul nostru e cam micut pt. distractia asta [:D]. Dar ne bagam peste un an si ceva [8D] Denisa, mQQm La Multi Ani [s], sa va traiasca feciorii mari si sa va bucurati de ei [flo]. Denisa, ziceam ca te sun numai ca n-am apucat, am fost mai toata ziua la casa ne vopsesc casa scarilor, mai e un pic si scapam si de nebunia asta [:-@] Ana, azi a fost vremea perfecta pt. piscina [pool] ... numai 45 degrees [bang] Dana, phii ce pofta de vacanta in doi mi-ai facut cu pozele tale in oceanul turcoaz [olala] Superbe peisajele, tu frumos bronzata [8D], am vazut ca ati ajuns si la Chichen Itza, noi l-am ratat ultima oara cand am fost si atat de mult mi-as fi dorit sa-l vad, dar ne-am promis sa nu-l mai sarim. Sorry, stiu ca ai mai sus numele resortului, dar deh batranetile [alcool] Lorelai, ce mai face Gabisor? E la scoala deja? Am votat pozele sepia deja ....te asteptam sa revii [flo] Diana, ce bebelusenii diafane aveti si tu si Simona. Sa va traiasca domnisoarele [olala] V-am zis ca eu cu a mea fac vrand nevrand crunches in fiecare seara? [alcool][:D] Olga, trebuie sa-ti multumesc de recomandarea facuta cu aspiratorul [flo]. Fetelor, daca aveti drum la Costco, dotati-va cu Ergo Rapido de la Electrolux. E cordless, isi face treaba in 3 miscari pt. firmituri si face toti banii [cool]. Eu una sint bucuroasa ca nu mai scot magaoaia de central VAC [:D] Vad ca m-au prins the wee hours computerind [:-@], am fugit la [nani]. [pup] Cristina Yasmine et [copil]Chris Anthony The past is history, the future is a mystery, but today is a gift—that’s why it's called ‘present’.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...