Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Lisandru e bolnavior rau! A avut febra imediat dupa Tudora si nimic altceva, la fel ca si ea, citeva zile a fost bine si am sperat ca am scapat... dar asta-noapte a fost tare rau! Nu are febra, dar tuseste magareste, ce mai, e racit bocna! Acum, in timp ce va scriu, incerc sa-i iau pentru miine RV la pediatra, dar cica e full... Gata, miine la 11.30, sper sa nu fie ceva grav, dar nu a mai tusit niciodata chiar asa.[bang] Pucku, cuprinsa de bucurie ieri cind am citit de sarcina, am uitat sa te felicit si sa o felicit pentru don'soara mare si intrarea la Internationala. A fost cu examen, teste? Oricum, felicitari si sa-i fie bine acolo. Mikiion, multumesc pentru link, poate mergem si noi, sa vedem cum mai strecor si asta in programul meu supraaglomerat. De fapt, mie mi-ar placea sa merg, ca Agata nici nu stiu daca stie ceva despre Titanic... Oana, cit costa un instructor de tenis, ai aflat? Si de la ce virsta se face? La noi, Agata mi-a facut lista cu ce vrea in afara de patinaj, care ramine iubirea ei, deocamdata: tenis, calarie si chitara. Mai vrea ea si spaniola sau italiana, dar deja exagereaza.[:D] Cea mica vrea balet si pian... atit, ca altfel va fi foarte obosita si va plinge mult![:D] Iar cel mic danseaza cu miinile sus si pe virfuri, cine stie ce Billy Eliot cresc aici!?![:D] Problema este ca eu si tati nu mai vrem nimic, ca am obosit numai cit ii ducem... noi vrem vacanta si atit![:D] Ar mai fi de scris, dar, din pacate, trebuie sa ma limitez doar la atit...[q] Ah, miine... daca are cineva timp sa nu ma mai intorc in urma, imi mai dati odata coordonatele... ca tare vreau sa vin, desi inca nu i-am spus lui Octav, ori ma bate, ori ma bate... daca afla ca vreau sa plec si singura zi de stat acasa.[:I]
CORNELIA, mami de [url="http://www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37"]AGATA, TUDORA si LISANDRU[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

da, acum m-am uitat si eu pe site la zara, si nu am gasit decat ca poti sa le scrii direct de acolo; mi-am adus vag aminte ca al meu a avut un complain de facut la nu stiu ce firma ca nu i-a placut lui cum a fost servit; firma nu era de aici si sigur e cunoscuta si mare; ei bine l-au sunat, si-au cerut scuze in numele angajatilor canadieni si s-au ocupat mai departe de ce voia al meu. deci se poate.

denisa intrebai de poze, uite aici

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mamana-mersi de poze, ma uit si mersi de solutia aia, dar d eunde ai luat- ce store sa sa ma duc direct[:D][pup]

Maru- you iare right-am fost la safari dar fara kids, e o idee buna, sar'na[pup]

Nelia-sanatate la pitic, sa treaca repede- pt tuse siropul minune de ceapa l-a incercat dc nu singurul care a mers l anoi, si car ei l-am dat in afara de naturiste e cel de la Benylin pt kids- dar eu i-am dat doar pe cel de noapte ca sa se poata odihni-ziua l-am lasat sa lupte[:)]

mQQm-sorry ca nu te pot ajuta,banuiesc ca ai facut sapaturi pe net, nu?Si cum ramane cu intalnirea aia, ca vad ca ziceai ceva de Miss>? Oricum marti eu aduc calestile de la cabana,asa ca ne vorbim,ok?[pup]

 

Denisa cu Emma Andrea 3 ani si Mark Alex 1,6 ani

 

Zambeste, si maine e o zi!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olga-incerc de 10 min sa te sun, dar vad ca e ocupat, dc vezi mesajul meu,suna-ma la 416-798-6513[pup]

Ana-vazut fete frumoase si Tudor ce mare e si ce bine ii sta in costumul rosu, poza cu gemenele[pup] in cosurile de rufe e haioasa foc

 

Denisa cu Emma Andrea 3 ani si Mark Alex 1,6 ani

 

Zambeste, si maine e o zi!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata si eu cu cafeaua in brate, da' n-ajuta, n-ajuta... asa-i daca stau noaptea sa citesc pana dimineata [bang]

 

Multumim de urari pentru fititz, da' mai asteptam cateva zile pana la ziua cu pricina, ies eu cu vinul rosu/negru dupa ce termina Atomix cheful [;)]

 

Pucku, felicitari [bis], sa ai o sarcina usoara si un bebelus sanatos!

 

Laura, distractie placuta la Montreal si sa nu ne uiti cu pozele! Cum am uitat eu de numele endocrinologistului [bang] ma duc la mail imediat.

 

mQQm, dau un semn daca supravietuiesc Hamiltonului [:D]

 

Denisa, eu folosesc cu mare succes solutia aia de care zice mamaana, Dual Power ii zice, m-am dus sa ma uit. Iau pachet de cate 3 de la Costco, iese la pret foarte bun. Daca sunt pe faza dau cu solutie cat pot de repede, plus inainte de spalat, daca nu, doar inainte de spalat. Rar cand raman pete.

La African Safari ma gandeam si eu, il ducem si noi pe Cristi anul asta. Si splash padul de acolo imi place tare mult!

 

nelia, tusea aia e magareasca sau latratoare? Ca aia latratoare e semn de laringita, stai cu ochii pe butelie la noapte, noptile sunt in mod clasic mai rele decat zilele in caz de laringita. Daca da semne ca se sufoca, ai doua optiuni: una e sa dati drumul la apa fierbinte si sa faceti abur in baie si sa stati acolo, a doua e sa il expui la aer rece, fie deschizi usa la frigider si il lasi sa respire aerul ala rece, fie daca e rece afara il puneti in scaunel in masina si va plimbati incetinel cu geamul deschis.

Oricum tin pumnii sa nu fie nevoie!

 

 

 


Copiii se nasc perfecti - rolul parintelui e sa nu strice ceea ce Dumnezeu sau natura a creat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olga- pt tine, si mai da scroll pe acolo ca mai sunt vreo 2-3 poze, restul detaliilor ce mai are tinuta stii deja,ma uit dupa ele

 

http://www.dropshots.com/emdeni#date/2007-04-13/23:31:28

http://www.dropshots.com/emdeni#date/2007-04-13/23:59:41

 

Denisa cu Emma Andrea 3 ani si Mark Alex 1,6 ani

 

Zambeste, si maine e o zi!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pucku, felicitari pt. sarcina, sa ai un bebe sanatos la termen. [flo]

 

DanaPodeanu, La Multi Ani cu intarziere pt. sot. A fost petrecere mare mare ?

 

 

Denisa, noi tocmai am inscris-o ieri pe Yasmine la summer camp si m-am inspirat din programul ei pt. idei de entertainment. Asadar ar fi Ontario Place, Wonderland (sectiunea copilasi, nu big ride-uri), Butterfly Conservatory. Mai mergeti la Royal Botanical Gardens in weekend? Iar pt. pete noi folosim pixul Tide.

 

 

Ontario, ne intalnim si noi informal asa? Daca va hotarati la Mississauga sint niste terase mai aerisite gen Jack Astor’s. Ce ziceti ?

 

Cristina

 

 

Mlle Yasmineid="purple"> et le bébé [baietel] Chris Anthonyid="blue">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...