Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Khristin-mersi de idei-wonderland am zis ca sarim anul asta.La anul e ok si poate in 2010 bagam chiar is un Dineyland.

La Gradinile din Hamilton e programat dc e zi frumosa pe 24 mai duminica, sa nu fie insa multa ploaie si vanturi ca azi de dmi sau mai stim noi cazuri[bang]

Sper ca Chris e refacut-va pupam!

 

Denisa cu Emma Andrea 3 ani si Mark Alex 1,6 ani

 

Zambeste, si maine e o zi!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare fete voioase,

 

Puckulet [bis] felicitari pentru samburel, sa ai o sarcina usoara si un bebic sanatos

 

Nelia sanatate multa lui Lisandru, sper sa fie doar o viroza si sa treaca repede [pup]. Da, cu siguranta vreau sa ne vedem sambata mai devreme, bem o cafeluta la Tim (este deschis cu siguranta de la 8) si ne mai tragem sufletele de la nebunia de acasa. Sper doar sa poti si tu si sa imi zici din timp sa plec mai devreme de acasa, ca eu vin cu metroul (chiar, stii daca as putea parca pe undeva prin apropiere fara sa platesc? ca parca as veni cu masina, in 10 min as fi acolo dar este groaznic cu parcatul).

 

Katrinel cum mai sunteti? [pup] fetele frumoase

 

Valen cum te mai simti? sanatate multa

 

Pretioasa Ema invinge cancerul.

Te iubim din tot sufletul.

id="Script MT Bold">id="size3">id="purple">

 

Monica & printesa Aylin Nicole (27 iulie 2007) & nazdravan de Alex (18 iunie 2006) & tati

 

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body."id="blue">id="size2">id="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Denisam, ce sa mai adaug pe langa ce-au zis fetele: toronto island, black creek pioneer village, cullen gardens miniature village... greu cu memoria pe termen lung.[:D]

 

Cu Zara aia e problema mea, ca n-am gasit decat contact us form ala de pe site, le-am scris si nici macar nu s-au deranjat sa imi raspunda. Si cum sunt un berbec care are dreptate, mai e pana atarn chestiunea in cui.[:D] Astia nici nu par sa aiba headquarters in america de nord.

 

Olga, pai eu ti-am scris dincolo ca vin saptamana viitoare, sa iau si lunch cu asta-l meu, ca asta-i gata deja oricum si el cam busy, te pm sau sun io cu o zi-doua inainte.

Denisam, poate reusim sa combinam sa in ziua aia. Tu la cat ajungi acasa de la job asa aprox sa incerc sa le-nod.

 

mamaana, acu'l vazui si pe Tudor, frumosel si el, foc.

 

Ma duc sa schimb uleiul la masina, aproape am uitat.

 


Common sense is not so common...id="red">[Voltaire]
id="left">

id="size1">id="Comic Sans MS">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mQQm- la mine next week, ok ar fi miercuri sau joi, sunt acasa in jur de 5.45-max 6, cam stresata pina la 6.30 ca treb sa le dau de mincare, dar noi putem trancani in timp ce copiii papa- spune-mi te rog care din zile te coafeaza ca eu miercuri as vrea sa merg sa o tund pe mindra ca joi ea are gym(merge cu tati deci eu sunt acasa cu A), dar dc pt tine e o kmiercuri, merg in alta zi cu ea la coaforul de pitici[:D].

Black creek village ala-cu ce se maninca insa?

Donia- mersi de pontul cu solutia minune, o pun pe lista de costco.

 

Denisa cu Emma Andrea 3 ani si Mark Alex 1,6 ani

 

Zambeste, si maine e o zi!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello, eu miine car plod la dentist si pe urma mergem sa imbarcam un prieten pt.sleep over si pe urma tre sa le dau de mincare si pe urma sigur o sa mai trebuiasca ceva - si numai asa, de-al dracului, o sa le bag si-o dictare scurta...

 

De fapt am venit de azi, ca nu-s cit timp o sa am miine, sa zic ca la sase o sa fiu acolo.

 

Nelia, sanatate lui Lisandru, cauta-l pe Vinni Gambini din Marche' Centrale. E linga Brick, pe Acadie, nu stiu mai mult!

 

Pe miine,

Simonna

 

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72985

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nelia, eu m-am dus pe situl http://www.tennismontreal.qc.ca/services_cours01.php?lang=fr

Ai si tarifele si poti inscrie copilul direct pe site. Lectiile private sint 25$/ora. Cele de grup sint mult mai ieftine.

 

Denisam, sa stii ca un produs f.bun pentru pete este "Shout", se gaseste pe la Wall Mart etc. Este extrem de eficace. Asa am salvat si eu multe hainute ale Antoniei cind era mai mica si punea toata mincarea pe ea [:D]

 

Oana, mama lui Antonia

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neliaid="red">, sanatate lui Lisandru!

Eu o am bolnava pe fata, de marti n-a mai fost la scoala, azi n-am fost la servici! E bolnava cum n-am vazut-o pina acum, are febra, o doare-n git, o doare urechea dreapta cind inghite. Azi am fost la Tinytots, i-am facut si exudatul (tot acolo se face) si are streptococ. Imi era frica de gripa H1N1, ca la fiul meu la scoala e un caz confirmat, iar la ea in clasa sint destui copii cu frati/ surori la Charlemagne unde sint deja 4 cazuri, din care 3 copii si o supraveghetoare... Am trait o noapte de cosmar, deja la ora asta nu mai vad pe unde merg , dupa asa stres. Aseara am sunat la info- santé, sint total pe din-afara femeile alea! Dar sa nu intru in amanunte ca ma "inervez" rau de tot![:D]

Si eu care azi imi propusesem o sesiune de shopping la Simmons. Na belea!

 

Puckuid="red">, felicitari! Am inteles ca-i rost de chef![pup]

 

Noi ne propusesem pentru week-end lung o vizita la Ottawa sa vedem lalele, se pare ca vom vedea numai papadiile productie proprie![:D]

Danaid="red">, tu ziceai ca esti cu Vertdure, si noi sintem cu ei, e al doilea an, vad ceva ameliorari, dar papadiile sint la putere. Ce-i de facut? Sa dau foc la peluza si sa pun alta?[:D] Dar pina la urma... c'est le dernier des mes soucis!

Sanatate la toata lumea, ca-i mai importanta ca toate![flo]

 

 

Smile,tomorrow could be worse!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simo, sa-nteleg ca ai facut deja rezervarea pentru maine la 6?

 

Simi, sanatate lui Alice!

Nelia, sanatate pentru Lisandru!

 

Laurajr imi pare rau ca va ratam de data asta. Dar data viitoare spune-ne si tu mai din timp sa ne pregatim! Vizionare frumoasa la Titanic!

 

"Less is more" - Mies van der Rohe
id="right">id="purple">id="size1">id="Tahoma">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...