Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Khristinid="red">, stii cumva daca vine si in Montreal? Mie imi place, dar nu in mod deosebit, adica nu mai mult ca alte cintarete, dar este iubita lui Octav din tinerete - ii stie cintecele vechi pe de rost, stie si ce urmeaza in videoclip... si ce facea cind le-a vazut prima oara[:D]... Avem toate videoclipurile, mai ales cele cu ea tinerica si sprintara, o femeie foarte frumoasa, ce-i drept! Mi-ar placea sa-i fac o surpriza si sa-l duc la concert sa o vada in carne si oase.

 

Dianaid="red">, cum te mai simti? Sper sa stea bebe mic acolo cumintel si sa iasa cind se face mare si voinic afara.[pup] Si inca un [pup] pentru felul in care ajuti pe cei care au nevoie!

 

Ktrinelulid="red">, sinteti bine?[pup] CHiar daca nu scrii, sa stii ca ma gindesc la tine si la Julia![pup]

 

Of, oare de ce sint cafelutele atit de mici!?! Gata, va [pup] si fug!

 

 

CORNELIAid="green">, mami de AGATAid="red">, TUDORAid="limegreen"> si LISANDRUid="blue">id="Century Gothic">id="size1">
id="right">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Hello!

 

Mikiion, of course ca poti sa bati Mt. Tremblant intr-o zi... si tot felul de alti "montzi", tre sa dai un search cu vacances quebec... chiar sa nu uit sa-mi comand pe internet brosura aia cu reduceri...

iaca:

http://www.quebecvacances.com/

si vezi ca e un link catre top 100 atractii, eu din ala ma inspir... Brosura apare pe 23 mai, asa scrie pe site, dar mie tot imi salveaza ceva dolari pe ici pe colo...

 

Cit despre testele de minister, din cite inteleg eu e un acelasi test care se da tuturor copiilor de la scolile publice din Qc. la sfirsit de an. Acum astept, bazat pe problema cu oile, sa verific daca e chiar acelasi test (are R. un prieten tot intr-a patra la alta scoala care inca n-a dat testul) sau e doar ca-i aceeasi tematica. Oricum, nota are o pondere seminficativa in media finala a copilului...

 

Ah, sanatate lui Marc... eu sint sigura ca daca tuburi ii trebuie alea o sa le puna, si asta pt. ca ii trebuie.!

 

Nelia, nici n-am apucat sa-ti multumesc pt. dedicatie, cred ca o sa-mi ramina aasa, simbolic, ca un fel de melodie a lui :)

Intrebarea e: ai inteles testele alea din ce-am povestit eu? Ca mi-am recitit si eu mesajul azi dimineata si e cam border line... :)

 

Bon. Ma duc la buruienile mele, tre sa sun la aia cu vers blancs ca se pare ca si de-astia am... nesimtitii astia care ne-au vindut casa si-au bagat complet piciorul... De-aia si sap in gradina... ieri in 4 ore am facut fo 10 m. patrati... groaza mea e ca pe cind dau eu roata la piscina cu sapatoarea mea reapar in partea unde am inceput... personal, daca as sti unde sa-l depozitez/arunc, as ridica tot pamintul ala de se pune pe deasupra, cu resturi de iarba, radacini si alte porcarii cu tot si mi-as aduce altul, nu cred ca din asta o sa scoatem vreodata toate porcariile... Dar ma exersez, scula aia de mi-a achizitionat-o Colegu' iti lucreaza picioarele si fundul, nu ma aplec, nu ma sfortez (ieri am vb. o ora la telefon in timp ce am sapat...) asa ca am fun... (Sper sa treaca, ca deja ma plictisesc pe mine insami!)

 

Bon, am plecat la buruienile mele, nu le-ar lua dracu! :))

 

Simonna

 

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72985

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare de la Bucuresti din cuptor! E o caldura si o aglomeratie, una-doua ii ziceam lui taica-miu sa fie atent ba la ala din dreapta, ba la ala din stanga... trebuie sa ma duc sa ma relaxez acum!

 

Diana [flo] Merci mult, a fost tare bine sa am unde sa-mi intind picioarele! Iar de la Amsterdam chiar m-am intalnit si cu un cunoscut! Mica-i lumea! In schim m-am ofticat ca luasem de pe aeroport din Mtl o sticla de wiskey si aia la Amsterdam mi-au confiscat-o ca nu era sacosa sigilata! Sa vezi de scrisori le fac alora din Mtl...

 

Mai vin mai pe seara!

 

Va pup!

 

 

"Less is more" - Mies van der Rohe
id="right">id="purple">id="size1">id="Tahoma">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...