Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Pitilache, am vazut in capitolul trecut ca ziceai ceva de stagiu; da-ne si noua mai multe detalii te rog: unde, in ce domeniu...am inteles bine ca vei fi plecata pana in august ? Va veni si familia cu tine ? Upps, am vazut ca ai raspuns, sa fie totul asa cum ti-ai planificat totul ! Denisam, ma simt bine de cand am inceput tratamentu, chiar ma uitam ca e iar vreme ploioasa si nu mi se mai umfla asa mainile si picioarele. Dar lista de efecte negative ma cam sperie, mai ales ca in doza incorecta , pot afecta ficatul...repari una, se strica alta ... Simonna,felicitari pt fetita, sa dea Domnul asa sa fie toata viata, sanatoasa ! Tu ai pus vreo foto edificatoare, sa vedem cat esti de insarcinata ? Ana, trimis pm ! Kristhin, happy anniversary pt Chris, i-a trecut tusea ? Multumim de link-uri, bagat la Favorites, ala de spelling pare distractiv dar si educativ...of corz...ce prostii debitez la ora asta , sunt rupta de oboseala... Mqqm, felicitari pt junele student...spre care zari se va indeparta voios de casa ? Mai vrea sa plece in vacanta in Romania, btw? Donia, sa cuga vinul, bera si sampania ! Felicitari pt job! In ce domeniu este, ce program vei avea ? Editez ca sa o felicit pe Lorelaim si sa-i zic ca-i tinem pumnii barbatului ei, sa nu fie printre cei afectati de restructurari. Referitor la facutul temelor, eu in general nu suport sa o vad pe Ioana ca sta degeaba: o pun sa deseneze, sa citeasca, asta daca nu are de facut teme; iesim in parc, cu bicicleta, cat mai putin la calculator, poate o data la 2-3 zile, ziua la tv doar la desene animate de pe DVd, si no showuri, ca avem destul noi, nu ne mai trebuie altele... Stiti cum este, noi incercam sa le formam o educatie, o cultura, o morala a muncii si speram sa-si aleaga un anturaj pe masura, nu unul care sa-i traga in jos si sa spulbere tot ce am incercat noi sa construim... Denisam, multam frumos ca ai raspuns la mesajul meu disperat. Azi am mers la Aeroport sa ducem 2 fericite care plecau in vacanta in Romania si apoi am luat-o vitejeste spre Danforth...maica, mai aveam putin si plangeam in masina...ne-a luat 1 ora 45, cand ar fi trebuit doar 40, dupa GPS, mare aglomeratie in Toronto...Dinfericire macar am ajuns, luat lumanare superba, tinute de botez si alte nebunii...inca o data multumesc ! Eu insa am rata un appoitment la o croitoreasa, asa ca trebuie sa ma descurc pe plan local cu tinuta.. In spirit canadian, va urez Happy mother Day ! Scarlet O'Hara : Si maine mai este o zi ! Laura ,Ioana Nazdravana si David Fermecatoru'
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Recomandat in ziarul de azi: un site bun de cautat bilete de avion : www.kayak.com si de cautat companii aeriene "low cost": http://www.attitudetravel.com/ Si o cofetara la Montreal care face prajituri si torturi f.bune si la preturi rezonabile (tortul diplomat l-am testat la niste prieteni si este f.bun). Cred ca vom incerca cataiful in curind (este una din prajiturile pe care nu le-am mai mincat de cind am plecat din Romania). http://www.bhoema.com/ Oana, mama lui Antonia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oana merci pentru site cu torturi. Ai idee cam de prin ce cartier se ridica comanda....???? Ca daca e in West Island pentru noi e peste mana....
[url="http://www.onetruemedia.com/shared?p=60647bcd025335118109e1&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url"][tv] [/url][url="http://www.dropshots.com/mikiion2008"][foto][/url][url="http://tickers.baby-gaga.com/t/catcatadb20060604_-5_Marc-Adrian.png"] Virsta Marc-Adrian[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oana, am intrat pe site-ul cofetariei...[pofta] Cel putin tortul Diplomat arata super! Si preturile sint bune... multumim frumos!
CORNELIA, mami de [url="http://www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37"]AGATA, TUDORA si LISANDRU[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello fetele, ce faceti? ati plecat cu toatele in vacante? Nelia a fost foarte placuta scurta noastra intalnire, dar prea scurta. Mult prea scurta. Nu am apucat sa intreb de copii, de minunea de Agata, de activitatile voastre (ca am nevoie de sfaturi pt anul asta, as vrea sa incep si eu ceva cu ai mei, daca nu sunt prea mici). Looking forward to our next meeting. (asta ca sa fim in ton cu cursul [:D]) Oana m-ai innebunit de pofte cu cofetaria aia. Ai idee unde este localizata? ca poate decid sa iau de acolo un tort pt zilele copiilor anul asta. Burticile ce mai fac? Dragaica, Salina, lakioana unde sunteti? v-ati dat la fund? Sunt sigura ca macar printre picaturi mai cititi cate un rand aici, hai si mai povestiti-ne si noua de voi (de job, de copii) [pup]
[url="http://2.bp.blogspot.com/_3TiPDBrcb7E/SXTN8LxzmsI/AAAAAAAABoU/dD_BnBqJ7pY/s1600-h/dc6.jpg"] Pretioasa Ema invinge cancerul. Te iubim din tot sufletul. [/url]
Monica & printesa Aylin Nicole (27 iulie 2007) & nazdravan de Alex (18 iunie 2006) & tati "Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa va zic si voua si voua concluzia lui Victor: "Voi n-ati facut-o pe Anca din dragoste, ca eu n-am vazut". [:D][:D] Au inceput sa discute la scoala, si a tras si el concluziile. Si de Fetes des Meres, am primit un cadou de la Victor pe care s-a chinuit sa il faca in 2 ore. Cik 1h40min ca sa se decida ce imi face si in 20 min mi-a facut felicitarea.[:D] Si Anca mi-a facut un cosulet cu scoici, dar la ea a decis educatoarea.[:D] Cristina, mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui cge
Hai sa va zic si voua si voua concluzia lui Victor: "Voi n-ati facut-o pe Anca din dragoste, ca eu n-am vazut". [:D][:D] Au inceput sa discute la scoala, si a tras si el concluziile. Cristina, mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005
[:D] noi am discutat cu tudor inainte si 'i-am cerut acordul', iar a doua zi de dimineata m-a si intrebat daca am facut - cand s-a inrosit am inteles ce ma intreba de fapt[:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce-i linistea asta pe aici? mi s-au trezit fetele ieri la 6:30, azi la 6; deseara le bat o patura in geam, cu toate ca au jaluzele de lemn, tot intra un pic de lumina si se scoala frate, parca ar pleca la sapa; pana ma dau eu jos din pat, ele sunt deja pe hol, fara saci de dormit vorbind intre ele incotro sa o ia de abia astept sa se faca ora de culcare[:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...