Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

ange, la multi ani pentru flacau! sa creasca mare sanatos si norocos! Ontario wing, pai ce se mai aude cu intalneala? deci 7 iunie e o data realizabila! eu zic totusi resto, mai pe langa gravidutzele in apropiere de termen! Noi nu prea suntem clientii de bbq in natura, iar cu sandvis in poseta eu nu viu! La kelso din cate inteleg se merge a face o intanire cu familiile integrale, mai la vara, cand o sa vrem sa il cunoastem pe pepitzel si pe Aidan si pe ceilalti bbi! so, astept propuneri propunacioase, si va rog frumos sa nu ma ignorati, ca sunt un om tare nacajit! ai mei au luat viza, so intru din nou sub papucu mamei toata vara si sincer cred ca o sa ma apuc de bocit anticipat! Am nevoie de o ultima respiratie inainte de sosirea uraganului! HELP! Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Vedeti, de aia vreau io' sa renunt in plina glorie [:D] nu ma mai tine capul ... stiam ca mai am ceva ... Ange si Dana, La multi ani sarbatoritilor [s] Marule, felicitari fiului tau ptr job. Atunci cand faci un pas catre Dumnezeu, El face zece pasi catre tine! Ce spui sa si infaptuiesti!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ica, multumesc! Sanatate la soricuzt! Incearca sa ii dai ceai, compot de cranberries, fac minuni la infectiile urinare (crede-ma, eu am pielonefrita si infectiile sunt la ele acasa) Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ange, Cote Vertu suna bine! Mamaana - masterul este in environmental assessment, stagiul o sa fie pe integrated EA. La multi ani Antonia si Robert pentru maine! Sa fiti sanatosi si fericiti! Oanagabriela si Ange sa va traiasca comorile si sa va bucurati de ei!
"Less is more" - Mies van der Rohe
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ange, la multi ani pentru flacau! sa creasca mare sanatos si norocos! Ontario wing, pai ce se mai aude cu intalneala? deci 7 iunie e o data realizabila! eu zic totusi resto, mai pe langa gravidutzele in apropiere de termen! Noi nu prea suntem clientii de bbq in natura, iar cu sandvis in poseta eu nu viu! La kelso din cate inteleg se merge a face o intanire cu familiile integrale, mai la vara, cand o sa vrem sa il cunoastem pe pepitzel si pe Aidan si pe ceilalti bbi! so, astept propuneri propunacioase, si va rog frumos sa nu ma ignorati, ca sunt un om tare nacajit! ai mei au luat viza, so intru din nou sub papucu mamei toata vara si sincer cred ca o sa ma apuc de bocit anticipat! Am nevoie de o ultima respiratie inainte de sosirea uraganului! HELP! Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maru- mai ca bine zici cu o intalneala inainte sa decolez, ca cu 2 kids sub 4 ani pe avion atatea ore,chair ca am nevoie de un big ice capuccino si altele[alcool]-si eu as prefera un resto ca sincer la Kelso eu nu urnesc husbandu' sa alerge dupa cei 2 plozi in plin soare-asa ca ce ziceti de Moxie? http://www.moxies.ca/Menu/Default.aspx Ma gandeam ca aici pot veni si Olga si Mona si cred ca si mqqm si romanitza-ce ziceti? Ca sa pastram traditia de mamici si gavidute- am inteles ca ele treb sa predea stafeta, asa ca pe linga Donia(care last time a declarat solemn ca vrea bb3[:D]) cine maidopreste,cine mai pofteste[flo][pup] Denisa cu Emma Andrea 3 ani si Mark Alex 1,6 ani Zambeste, si maine e o zi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Denisam
Maru- mai ca bine zici cu o intalneala inainte sa decolez, ca cu 2 kids sub 4 ani pe avion atatea ore,chair ca am nevoie de un big ice capuccino si altele[alcool]-si eu as prefera un resto ca sincer la Kelso eu nu urnesc husbandu' sa alerge dupa cei 2 plozi in plin soare-asa ca ce ziceti de Moxie? http://www.moxies.ca/Menu/Default.aspx Ma gandeam ca aici pot veni si Olga si Mona si cred ca si mqqm si romanitza-ce ziceti? Ca sa pastram traditia de mamici si gavidute- am inteles ca ele treb sa predea stafeta, asa ca pe linga Donia(care last time a declarat solemn ca vrea bb3[:D]) cine maidopreste,cine mai pofteste[flo][pup] Denisa cu Emma Andrea 3 ani si Mark Alex 1,6 ani Zambeste, si maine e o zi!
eu, eu [:D] aruncati stafeta si la mine [:D] Atunci cand faci un pas catre Dumnezeu, El face zece pasi catre tine! Ce spui sa si infaptuiesti!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ange- LMA pt Robert[pup], sa fie sanatos si baftos si sa se distreze cu colegii.Sa va bucurati mereu de el alaturi de printesa. Oana- sa va traiasca printzesa, LMA ANTONIA- sa ai parte de multa sanatate si tot ce e mai bun in viata[pup][flo] Denisa cu Emma Andrea 3 ani si Mark Alex 1,6 ani Zambeste, si maine e o zi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, cum sa nu tin minte daca el e cu ziua mamei?[:D] La multi ani Robert si Antonia![s] Sa va traiasca fericiti mamici ange si oanagabriela. Chiar vroiam sa te intreb, oanagabriela, si tot uitam. Ce s-a mai intamplat cu copilasii si sotul femeii care a murit acu' 2 luni? Ai ceva vesti? Maru, denisam, you complicated little people, io una cu raboju nu mai dau... You drive, plan, bagati liste, eu merg unde e bine pt majoritate, n-am nici un fel de piedici... copii mici, ore de alaptat, soti ocupati, alte planuri, din datele ce le am acum cel putin, nimic nu-mi sta in cale. [:D] Moxies eu stiu ca este la yorkdale mall si la fairview mall. Sincer, eu n-am mai fost la bbq la parcuri ziua de vreo 8-10 ani, deci si pt mine e inedit, dar m-am gandit la faptul ca ar veni poate mai usor lumea cu mic cu mare la camp deschis, mai ales ca e duminica. Iar de mancare, daca nu-ti place bbq, poti oricand lua un take-out, ceva, nu cred ca-i un issue. Mie mi-e totuna, repet, astept sa vad ce se decide. Am asa un feeling ca-i mai sigur daca ma prezint eu vineri seara la Mtl la intalnire, hehe, nu? Ca si-asa urmeaza long weekend... [:D] pitilache, suna tare exciting experienta ta urmatoare! Multa bafta! Ica, pai mergi la intalnirea fetelor sa iei stacheta!
Common sense is not so common...[Voltaire]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...