Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Oanagabriela, la multi ani Antoniei![s] Ange, la multi ani lui Robert[s]! Oana, chiar vroiam sa-ti multumesc inca odata pentru coordonatele cursului de innot de la Ahuntsic. A inceput si Alice si sintem foarte incintati! Face cu Sophie, e o dulce, se ocupa de ea, la sfirsitul primei ore A. era capabila sa innoate pe spate o largime de bazin! Mie imi iesisera ochii din orbite, nu-mi venea sa cred! Dupa cinci ore e Michael Phelbs[:D] Dar in masina, pina acasa, a adormit saraca, era terminata! Diana, felicitari pentru asa note![flo] Bravo tie! Sarcina usoara in continuare! Dana, la multi ani sotului tau! Sanatate si tot ce isi doreste sa i se implineasca! eu nu pot veni la intilniri pentru urmatoarea luna, cit tine innotul, dupa aia sint disponibila! Smile,tomorrow could be worse!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Oana, 'La Multi Ani' Antoniei. Ange, "La Multi Ani lui Robert". Sa creasca mari, sanatosi si sa va aduca numai bucurii.[:D] Nici eu nu pot ajunge vinerea asta la intalnire, desi tare mi-ar placea. Dar la urmatoarele, semnam prezenta.[:D] Ica, Donia, tinem pumnii sa vi se implineasca dorinta.[:D] Diana, felicitari ptr rezultatele la facultate. Ai de ce sa fii mandra. Si eu am avut o sesiune si licenta in primele de luni de sarcina cu Victor[:D] O zi buna, Cristina, mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] La multi ani tuturor sarbatoritilor! Multa sanatate si fericire! Eu n-am mai intrat demult pe aici si n-as vrea sa enumar ca sigur uit pe cineva. Maru, felicitari pentru viza parintilor, stai linistita ca-i cuplam [:D] vorbim atunci inainte, ok? Cu intalnirea eu nu stiu ce sa zic, eu tare sunt tentata, dar nu prea am cum, v-am mai zis eu cate am acum in ultima perioada, astept si eu sa vad ce decideti si o sa ma hotarasc atunci in functie si de treburile de acasa. Magda, cu Razvan [bonjovi] (5 ani) si Olivia [copil] (11 luni) _________________________________________ "Pentru a castiga ceea ce merita sa ai, s-ar putea sa fie nevoie sa renunti la tot ceea ce ai deja."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani!!! Antonia si Robert. Carmen sper ca ai ajuns cu bine, sanatosi si cu toate bagajele... de data asta.
[url="http://www.onetruemedia.com/shared?p=60647bcd025335118109e1&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url"][tv] [/url][url="http://www.dropshots.com/mikiion2008"][foto][/url][url="http://tickers.baby-gaga.com/t/catcatadb20060604_-5_Marc-Adrian.png"] Virsta Marc-Adrian[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Antonia si Robert![flo] Noi unde ne intilnim vineri? Simi si Cge, imi pare rau ca nu veniti, data viitoare ca n-au intrat zilele in sac. Mihaela "Never argue with idiots cause they'll drag you down to their level and beat you with experience."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...