Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Urgent, sfaturi : Bichon Maltese


Recommended Posts

[:D] http://community.webshots.com/album/565504804uQmsLM?start=72 [:D] ------- Daria & felina fioroasa[zana] [url="http://family.webshots.com/photo/2101180020059491989HUtsSY"]GIULIA(2004 08 16)[/url] & [buburuza] [url="http://family.webshots.com/photo/2035984490059491989AhTGRS"]Sela[/url] ------- [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846"]Port in suflet povestea licuriciului Emma[/url] "Stelele care cad nu pier, Stelele care cad se duc pe un alt cer"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 223
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui mamagiuliei
[:D] http://community.webshots.com/album/565504804uQmsLM?start=72 [:D]-------id="red">Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> &id="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red"> -------id="red"> Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua"> "Stelele care cad nu pier, Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">
align="right" id="quote2">Wow, ce frumosi sunt![olala][olala]_.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._id="Script MT Bold">Da-mi Doamne, forta de a indeplini tot ce sta in puterile mele, rabdarea de a indura ce depaseste puterile mele si discernamantul de a nu le confunda. Monica, cea mai buna mami pentru Claudiuid="blue">, Luanaid="blue">, Almaid="blue">id="blue">Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc! id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ayla, zi tu ca nu asta va lipseste, o catelusa ca de plush [olala]

Larisa, in sfarsit am trimis mail [pup][pup]

 

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> &id="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce dragalasi sunt ! Ca niste ursuleti !

 

Noua ne-a facut "surpriza" catelul nostru aseara, cat timp i-am facut baie lui Cristi ea a daramat un ghiveci pe covorul din sufragerie [bang] dupa care s-a urcat in pat cu labele pline de pamant [bang]

Am avut activitate de curatenie pe la 11 noaptea

 

Ingrid si Cristi 6 ani

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daria, felicitari. Sa fie sanatos "plusatul" si sa va bucurati de el.

Repet cu orice ocazie: nu e fericire mai mare pentru copil decat sa se trezeasca si sa strige dupa catel, care in secunda 2 e gramada peste ea in pat...

Off topic, Ingrid, imi pare tare rau ca ai atatea patanii... e un botez al focului perpetuu... hai ca poate pana la urma se potoleste si zapacita voastra.

 

Elena & Maria Bucuria

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ingird, cred si eu ca te-ai suparat [bang]

Sela deocamdata e la faza de "atac" asupra pluisurilor, pampersului, marginii patului ei, paturicii si cand vede vreo mana sau picior toata e in exatz si sare ca o caprita [alcool][:D]

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> &id="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ingrid, numai atit? [:D]...te invidiez,esti norocoasa.Sa vezi la mine decoratiuni ( :.Ieri am gasit-o " fata verde cu parul padure " : ).S-a suit pe un scaun,dupa scaun pe birou si a furat un evidentiator care pret de 10 minute cit a ramas nesupravegheata a fost facut ferfenita.Uf si am scapat de caninul afurit,ce o mai vrea?

 

In gazonul din fata am tunele,firele abia se mai tin saracele,bandajate de te miri cum mai merg ( :.

 

Daria,sa vezi cind ridica stacheta la " iepure " ce da din ea : ).Pe la patru luni,cind incepe sa se poata sui in pat /canapea.Ma repet : sa o certi cu " nu e voie ",la mine e tirziu...a mai fost crescuta si cu doua matze,a vazut ca alea sar si a invatat si ea.Ma mir ca nu a facut vreo entorsa la cit topaie.Motanul a pus-o la respect de mica,i-a dat doua labe cind era bebe si ii stie de frica.Il latra dar nu se apropie de el.Pisica,desi o apara de motan (cred ca o considera puiul ei) mama ce tavaleala i-a de la fiara de plush.Ma mir si eu cum o rabda.Dar si cind dorm imbratisate sint de coma : ).

 

----------------------------------------------

Tashi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma gandesc cu groaza la cum va fi cand creste animalu`.

Mie mi-e tare frica de a, mai ales cand se enerveaza [:I] maraie asa ca o fiara [bang]

Anyella, adica pisicu` cu cainele dorm impreuna ? [pk]

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> &id="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daria,ma faci sa rid cu lacrimi.Cine mariie ? O sa rida Giulia de tine : ))).Pai daca acum ca are ace ,nu colti faci asa,dar cind i-or cadea dintii de lapte.Cind te-o apuca de pantaloni si o incepe sa zmuceasca.

 

E inofensiva daca o certi,daca stie ca cu tine nu are voie sa se joace.Mama a lasat-o si cind o vede o composteaza de se fereste in fata lui tata sa ii vada ala urmele.Ii sare si in cap, ca un sarpe [:D].Cu mine ii merge,dar cu limita...cind strig : Tash,,, incremeneste! Cind o i-au cu Tashoanca,iubita etc sa vezi tumbe si burtici pigmentate ce imi arata.

 

Caut poze de fun sa vezi iubire (si capaceala [:D]) intre matza si catel.

 

Pup fetele !

 

----------------------------------------------

Tashi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...