Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicutze sexy (124)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 303
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by diadaniela
Miki,cred ca la sfarsitul lunii vin in Duseldorf. am sanse sa te vad? dar orasul e frumos? sunt magazine ,parcuri ,chestii misto? ,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,, Dana
[url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url][flo]

Daca ai sanse sa ma vezi????? eu zic ca DAAAAAAAAAAA. [:D] te rog sa ma anunti din timp cand ajungi sa-mi iau liber. ce e de vazut? [hot] pai ..... sunt multe de vazut ( e orasul modei [:D] ). nu-ti dezvalui nika,lasa-te surprinsa [:D] [url="http://de.pg.photos.yahoo.com/ph/mihaela.pawlak/my_photos"]Miki[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare cand am vazut ce-a postat Banana am uitat de salut [:D] La multi ani Tony!!! Doina imi pare rau de puiuti Barbye felicitari pt. premiu. multa sanatate ieri am dormit toata ziua si azi am colindat magazinele [:D]. mai stau prin zona. am de spalat , calcat, aspirat, dus gunoi.........poate gatesc [:D] pupici [url="http://de.pg.photos.yahoo.com/ph/mihaela.pawlak/my_photos"]Miki[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[zz]cu-cu...ce faceti[vampa]pe unde sunteti?[:D] eu am fost pe-aici pe la magazine cu mama ca i se pusese pata sa-i luam o[bicla]lui alex de ziua lui dar nu am gasit nimiok care sa ma multumeasca...am cautat acum pe net9de fapt sotul sa ma trimita la sigur[:D]si am gasit cu preturi asa de variate si modele atat de diferite...inca suntem in cautari si sper sa gasim pana joi) ieri i-am luat si niste sandalutze...plus niste jucarioare...asa prostioare ce-si mai dorea el...bineinteles ca a mai primit si ruxi cu ocazia asta[:D]...apoi am trecut un pic prin parc sa se joace alex cu prietenul lui si acum am papat si m-a luat iar un soooomn, de nu va vad[:D]va pup pe toate, sa aveti o noapte buna si fructuoasa[:D] monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by georgi75
Aolo Miki ..te laudai ca faci treaba azi.Fugisi la solar?Ntz, ntz, ntz....Ai facut ordine in dulap? Fug si io la nani ca-i liniste rau pe-aci. [pup] Georgiana-mami de Stefania [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url]
hihihi n-am facut nika. mi-am luat sotzu´ de mana si-am fugit la solar. mai e si maine o zi [:D] ah.... o colega ( prietena buna) , v-am povestit de ea ( Denise) si-a dorit foarte mult un catzel. asa ca dimineatza am fost la adapostul de caini sa cautam un catzel. moooama mi s-a rupt inima. toti cainii latrau si in ochisorii lor se citea ``ia-ma acasa la tine```. erau foarte multi caini. eu i-as fi luat pe toti acasa. ea vroia un catel de talie mica si pana in 2 ani. am gasit 2 catei foarte frumosi. ne-am hotarat sa luam unul ( deh..eu sunt matusa [:D] ), iar o ingrijitoare ne-a zis ca sunt dati cei 2. suparare mare. pana la urma ne-a aratat un ghemotoc de catzel (nu stiau ce sa faca ...sa-l dea sa nu-l dea, saracutzul era de sambata acolo si n-a mancat nimic) si l-am luat urgent. am fost in magazinul pt. caini si Denise i-a cumparat patutz, jucarii,mancare, lesa, perie, sampon etc. in valoare de 150 de euro ( ah.. i-am luat si eu ceva lui mister, cum era sa ies din magazin fara ceva pt. el ( m-a stresat in continuu ) [:D] ). s-a simtit foarte bine catzelul ( Rudy ) cu noi. ajunsi acasa la Denise (eu, ea, catzelu´ si misterul meu) ne-am hotarat sa-i facem baitza. el nu vroia, al meu catzel latra de mama focului ca el vroia baitza, celalalt speriat....in fine pana la urma le-am facut baitza la amandoi ( trebuia sa vada Rudy ca si Balu face baie [:D] ). la un moment dat imi spune pretena ca nu-i place numele catzelului.....oooops... gandeste-te la un nume pt. catzel. eu ii spun nu se poate sa-i schimbi numele pt. ca are deja 1 an si s-a obisnuit. sunam la adapostul pt. caini sa intrebam daca putem schimba numele catzelului. raspuns: DA, dar trebuie sa notam pe fisha lui numele actual.....oooops nu-l stim. am googalit noi vreo 2 ore un nume de catzel, dar n-am gasit nika. i-am facut poze pe telefon ( de grabita ce-am fost am uitat aparatul acasa) si n-am cablu de date sa scot pozele pe PC [bang]. dar ne intalnim maine in parc si-am sa le fac poze ( Balu, Rudy si....Sindy hihihihi). dupa aventura de azi am ajuns la o concluzie: nu ma mai duc niciodata in adapostul pt. caini. cred ca m-am lungit cat o zi de post [:D] Banana io te astept. poate nu vii [:D] Danutza concediul din august e planificat ( vin ai mei la mine). in sept. sau oct. mai am concediu. atunci te vizitez - cu sau fara sotz[:D], da´ cu catzel Miha ce mai faci? Mirela si Liana cred ca sunt ocupate cu mutatul Bia sigur e p´afara cu baietzii sau e ocupata cu casa pe restul fetelor le pupic ah..... anul viitor vin ( venim) acasa. daca vreti facem o inatlnire la Moeciu sau Moneasa GATA. acum chiar ca m-am intins noapte buna [url="http://de.pg.photos.yahoo.com/ph/mihaela.pawlak/my_photos"]Miki[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...