Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

In ideea de a varia week-end-urile pe vesnica Vale a Prahovei, ne-am gandit sa mergem la Cheia. Stiti vreo pensiune draguta? Pe net am vazut mai multe, dar as vrea o recomandare a cuiva care a si stat acolo. Mami si [8**] [URL="http://lb3f.lilypie.com/R7dCp3.png"]Sanziana[/url]
God didn't bring me this far, to leave me here!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 8
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Noi mergem la Cheia la pensiunea La Rosa.Au site daca te uiti putin pe Google. E curat, frumos, au si restaurant cu mancare diversificata, curte mare, nu e la strada principala si deci e liniste, un mini loc de joaca pentru copii. Noua ne-a placut - asa ca atunci cand vom mai merge la Cheia tot acolo vom sta. Oana,mamica implinita de [url="http://lb2f.lilypie.com/1Uhwp3.png"]David Paul[/url] (17.09.2008)
Computers are useless. They can only give you answers. -Pablo Picasso
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Noi la CHeia am stat 2 nopti tot la La Rosa si nu pot sa spun decat atat: MI-NU-NAT... Gazdele sunt foarte simtite, decante, discrete, curatenie, mancare buna, o trambulina imensa in curte unde copilul meu de un s-a jucat o gramada, dar unde si eu am putut sa sar ca de mult imi doream [:D], aer curat si nu in ultimul rand multa multa liniste... Mergi acolo cu incredere, nu cred ca o sa iti para rau. PS: am uitat, au si masa de ing pong si biliard si wi-fi gratis. Catalina, mama [8**] de pui mic Razvan din 26 iunie 2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca aveti copii nu va cazati la Pensiunea Dora. Cei de acolo nu sufera copii. Am fost eu cu copilul si nu avea voie nici sa alerge. Dupa cateva ore ne-am mutat la pensiunea Cheia Muntilor. Super pensiune. O recomand cu incredere [url="http://home-and-garden.webshots.com/photo/2365153170101729717DEvrZW?vhost=home-and-garden"]gradina mea[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...
cu intarziere,va spun si eu sa nu va duceti la pensiunea DORA din Cheia,noi am avut o experienta urata acolo prima impresie a fost OK,intentionam sa stam 4 nopti,eram doar noi cazati acolo,asa ca am platit in avans pt cele 4 nopti,asa cum ni s-a cerut a doua zi au venit 2 grupuri de cate 6-7 persoane si totul s-a schimbat radical urlete,harmalaie,bautura si manele! multe manele! un grup era afara in curte si daduse manele la maxim,iar celalalt grup era in camera (perete in perete cu camera noastra) si de asemenea daduse niste manele la maxim,faceau concurs cu grupul de afara bautura curgea,proprietarul se alaturase si el unuia dintre grupuri,atmosfera era oribila,ca la o carciuma dintr-o gara dupa miezul noptii m-am dus si i-am spus ca nu e normal ce se intampla si am vrea un pic de liniste,mi-a spus ca nu-l intereseaza,ca asta e situatia si n-avem decat sa suportam a doua zi dimineata ne-am facut bagajele sa plecam si i-am cerut banii pt cele 2 nopti care mai ramasesera (platite in avans) a refuzat categoric,a inceput sa urle ca nu e vina lui,ca daca vrem sa plecam e treaba noastra,ca el nu ne da afara,ca am zis ca stam 4 nopti si gata! ne-am certat cu el cam jumatate de ora,l-am amenintat cu OPC,cu politia...intr-un final ne-a dat banii inapoi doar pt o singura noapte si am plecat a fost foarte neplacut sunt sigura ca exista si pensiuni bune la Cheia,dar noua pensiunea DORA ne-a lasat o impresie atat de proasta incat am ocolit zona
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Recomand si eu Stana lupilor.Este stradal dar am avut camera spre spate spre rau, in curtea din spate au si loc de joaca pt. copii, mancare f. buna, preturi ca peste tot cred,curat, frumos, am avut si tarc pt. bb atunci , gazdele iubesc copiii ca au si ei o fetita, pacat insa ca de un an nu am mai ajus pe acolo ! Dany [mamica][copil]Stefan-Ioan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...