Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Juniori de iunie-Iulie 2003 (9)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Anamaria, da, am trecut prin Ranca. Exact de acolo era inchis drumul. Zona e superba, dar este un santier imens :). Nu stiu de cand nu ai mai fost tu - acum se repara drumul si se construia foarte mult, probabil 3 din 4 case erau in constructie, asa ca era foarte mult praf si noroi. Am vrut sa ajungem si la cealalta pestera dar nu a mai fost timp... Gabitz, la multi ani cu intarziere!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, Remember me [:D]? Felicitari, in primul rand, Corneliei, sa va traiasca bb Vladimir, alaturi de fratiori, sa creasca mare si sanatos, sa manance si sa doarma bine, ca sa mai ai timp si de povestit [pup]. Apoi, LA MULTI ANI! cu tot dragul tuturor copilasilor care s-au sarbatorit pana acum si celor care mai urmeaza, sa aiba parte de tot ce-si doresc in viata! Despre noi, ce sa va spun, a trecut si serbarea, a trecut si concediul (pe care l-am facut din lene tot in Antalya, dar la anul promit ca schimb destinatia-daca oi mai avea cu ce [:D]). Acum astept s-o serbam si noi pe fie-mea - pe la sfarsitul lunii, ca pana atunci am "deportat-o" la socrii, sa ne mai revenim si noi un pic, si apoi sa vedem pe unde mai cutreieram in vara asta. Mariuca nici n-am venit bine si intreba cand mergem si la "marea noastra", dar eu sincer as prefera un munte, ca mi-a cam ajuns atata mare (semn c-am imbatranit, ca in tineretile mele nu-mi ajungea marea, oricat as fi stat). Suntem tot 3 si nu (mai) avem ganduri mari, ma tot gandesc ca sunt din ce in ce mai batrana si nu are sens sa ne avantam cand si vremurile sunt asa cum sunt. Ma bucur ca Mariuca se intelege bine cu verisoarele ei si sper sa ramana asa in continuare, desi o vad ca se uita cu jind la cele din partea lui taica-su, care sunt 2 surori. Noi suplinim cu prieteni, asta e, m-am resemnat. Cu job-ul e relativ OK, adica am mult de munca, dar imi place in cea mai mare parte ce fac, mai naspa e trezirea dis de dimineata, dar m-am cam obisnuit. Cam atat am avut timp de raport, promit sa revin cu poze de la serbare si din concediu, cand s-o invrednici al meu sa le descarce din aparat. Va pup pe toate si mi-e tare dor de-o barfa intre noi, fetele. Madi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] cu intarziere Alexandra si Stefan, sa cresteti mari si fericiti! Gabitz, am vazut pozele, super tari! si Stefan ce mare mi se pare. Madic, bine ai revenit, sper sa nu mai dezertezi:) Dana, fain concediul, de fapt asa sunt toate concediile voastre, cel putin din ce povesteti tu:) Anamaria, distractie placuta in concediu! despre noi ce sa va zic, eu sunt pe baricade la serviciu, de cand m-am intors, seful s-a bucurat atat de tare [:D] incat mi-a dat si mai mult de munca decat aveam inainte, un fel de promotion, doar cu numele si cu munca, dar fara bani:( de fiecare data zic ca trebuie sa imi caut si eu un job mai bun, dar cred ca n-am ajuns la capatul rabdarii, ca de obicei asa patesc eu... Ziua lui Razvan o sa o facem acasa, nici nu prea avem copii sa invitam, asa patim in fiecare vara:(, toti sunt plecati pe te miri unde, concedii, vacante, si cand sa-i chem ia-i de unde nu-s, asta e, sper sa iasa totusi frumos. Gio, pe unde esti? ai plecat in concediu? va pup Magda, cu Razvan [bonjovi] (5 ani) si Olivia [copil] (1 an) _________________________________________ "Pentru a castiga ceea ce merita sa ai, s-ar putea sa fie nevoie sa renunti la tot ceea ce ai deja."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza. magdone - of...pai asa se intampla mereu..promovare cu munca!daca nu ti-a placut scoala....[:D][pup]stef nu e mare, ti se pare. e cel mai mic din gradi la inaltime.mic si slab.i-am luat un ghizdan...sper sa poata sa-l care.[:I]a primit de la buni birou, e foarte incantat.sa vedem cand va trebui sa faca lectii daca va fi tot asa bucuros.[:D] azi incepe si eliza gradinita.sa vedem cum va fi.... va pup.[pup] gabi, mamica de stefan(13.07.2003) si eliza(28.10.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani tuturor copilasilor sarbatoriti!!!! Timpul de DC e cam limitat [:D] Ca vorbiti de vacante, vreau si eu o destinatie unde sa putem merge in formatie completa. Adica un loc confortabil, unde eu sa stau cu bb in brate si sa lenevesc, iar copiii sa aiba pe unde sa zburde, sa se joace, sub supravegherea lui Doru [pk]. Si mai e varianta Kusadasi (cu sau fara bb). Stiu ca voi ati tot fost prin Antalia, aveti totusi vreo recomandare pentru Kusadasi? Ca sa vedeti ca totul e perfect [:D] si vacanta ne mai lipseste. Uitati poze cu copiii aici: [url][/url]http://picasaweb.google.ro/cornelianis/2009Iulie#5358252796786539074 Va pup, Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003), Stefan (4 mai 2005) si Vladimir (27 iunie 2009) [url="http://www.flickr.com/photos/cornelianis/"]poze[/url]; [url="http://picasaweb.google.ro/cornelianis"]poze2[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...